Denník N

Newsfilter: Kováčik dostal menej, ale aj to je pre Slovensko dobrá správa

Dušan Kováčik v momente, keď ho v máji priamo z Najvyššieho súdu brali do väzenia, lebo bol právoplatne odsúdený za korupciu. Foto N - Tomáš Benedikovič
Dušan Kováčik v momente, keď ho v máji priamo z Najvyššieho súdu brali do väzenia, lebo bol právoplatne odsúdený za korupciu. Foto N – Tomáš Benedikovič

1. Matovičov balíček sa dostal do finále. 2. Fico asi netlieskal, keď Kováčik dostal len osem rokov. 3. Po vyšetrovateľoch a prokurátoroch Smer útočí aj na súdy.

🎧 Novinka: Všetky podcasty Denníka N nájdete teraz iba v aplikácii Dennik N. Jej nová verzia má vylepšené funkcie prehrávania. Stiahnite si ju, vyskúšajte a napíšte nám, čo by ste ešte vylepšili.

Vyberte si z ponuky vozidiel v predajniach AUTOPOLIS Panónska, Bory alebo Račianska alebo kliknite na www.autopolis.sk


Správy vybral a komentoval Tomáš Gális 

1. Matovičov balíček vo finále

Igor Matovič je stále bližšie k svojmu cieľu. V utorok po jedenástej parlament posunul do druhého čítania normu raz nazývanú protiinflačným balíčkom, inokedy pomocou rodinám, i keď najviac zo všetkého ide o pomník velikášstva ministra financií, ktorý si svojvoľne postavil z nedobrovoľnej zbierky.

Tento článok je exkluzívnym obsahom pre predplatiteľov Denníka N.

Dušan Kováčik

Igor Matovič

Newsfilter

Hlavný newsletter Denníka N prináša každý večer komentovaný súhrn najdôležitejšieho diania. Posielame každý večer okrem soboty do 20:00.

Smer

Komentáre

Teraz najčítanejšie