Denník N

Newsfilter: Heger posiela Sulíka s Matovičom na dovolenku, mohli by ísť všetci

Richard Sulík (vpravo) žiada od premiéra Eduarda Hegera (vľavo) a Igora Matoviča (v strede) principiálny postoj v prípade stíhaného šéfa Tiposu. Foto N - Tomáš Benedikovič
Richard Sulík (vpravo) žiada od premiéra Eduarda Hegera (vľavo) a Igora Matoviča (v strede) principiálny postoj v prípade stíhaného šéfa Tiposu. Foto N – Tomáš Benedikovič

1. Matovič je zlý minister financií, ale Sulík je pri daniach mimo. 2. Lunter a kriminálnici z Hlasu. 3. Obžaloba Pčolinského partie.

🎧 Novinka: Všetky podcasty Denníka N nájdete teraz iba v aplikácii Dennik N. Jej nová verzia má vylepšené funkcie prehrávania. Stiahnite si ju, vyskúšajte a napíšte nám, čo by ste ešte vylepšili.

Vypočujte si rozhovory s odvážnymi whisteblowermi v podcaste Neumlčaní, ktorý pripravuje Úrad na ochranu oznamovateľov.

Správy vybral a komentoval Filip Obradovič 

1. Matovič je zlý minister financií, ale Sulík je pri daniach mimo

Keď v stredu ráno ministri odmietli odpovedať na otázky novinárov tesne pred rokovaním vlády, na chvíľu sa mohlo zdať, že niekto pochopil, že takto sa ďalej fungovať nedá. Lenže prešli dve hodiny a boli sme tam, kde doteraz.

Hoci sa to nezdá, tento únavný spor je stále o tom istom a každý z aktérov má v niečom menej alebo viac pravdu.

Čo hovorí Sulík. Richard Sulík

Tento článok je exkluzívnym obsahom pre predplatiteľov Denníka N.

Eduard Heger

Hegerova vláda

Igor Matovič

Newsfilter

Hlavný newsletter Denníka N prináša každý večer komentovaný súhrn najdôležitejšieho diania. Posielame každý večer okrem soboty do 20:00.

Richard Sulík

Komentáre

Teraz najčítanejšie