Denník N

Logo Newsfilter Denníka NNewsfilter: Heger posiela Sulíka s Matovičom na dovolenku, mohli by ísť všetci

Richard Sulík (vpravo) žiada od premiéra Eduarda Hegera (vľavo) a Igora Matoviča (v strede) principiálny postoj v prípade stíhaného šéfa Tiposu. Foto N - Tomáš Benedikovič
Richard Sulík (vpravo) žiada od premiéra Eduarda Hegera (vľavo) a Igora Matoviča (v strede) principiálny postoj v prípade stíhaného šéfa Tiposu. Foto N – Tomáš Benedikovič

1. Matovič je zlý minister financií, ale Sulík je pri daniach mimo. 2. Lunter a kriminálnici z Hlasu. 3. Obžaloba Pčolinského partie.

🎧 Novinka: Všetky podcasty Denníka N nájdete teraz iba v aplikácii Dennik N. Jej nová verzia má vylepšené funkcie prehrávania. Stiahnite si ju, vyskúšajte a napíšte nám, čo by ste ešte vylepšili.

 Získajte Nový Účet #premodruplanetu až na 36 mesiacov bez poplatku za vedenie.


Správy vybral a komentoval Filip Obradovič 

1. Matovič je zlý minister financií, ale Sulík je pri daniach mimo

Keď v stredu ráno ministri odmietli odpovedať na otázky novinárov tesne pred rokovaním vlády, na chvíľu sa mohlo zdať, že niekto pochopil, že takto sa ďalej fungovať nedá. Lenže prešli dve hodiny a boli sme tam, kde doteraz.

Hoci sa to nezdá, tento únavný spor je stále o tom istom a každý z aktérov má v niečom menej alebo viac pravdu.

Čo hovorí Sulík. Richard Sulík

Tento článok je exkluzívnym obsahom pre predplatiteľov Denníka N.

Eduard Heger

Hegerova vláda

Igor Matovič

Logo Newsfilter Denníka NNewsfilter

Hlavný newsletter Denníka N prináša každý večer komentovaný súhrn najdôležitejšieho diania. Posielame každý večer okrem soboty do 20:00.

Richard Sulík

Komentáre

Teraz najčítanejšie