Denník N

Logo Newsfilter Denníka NTýždňový newsfilter: Túto krajinu gniavi rekordér v nedôveryhodnosti

Foto N - Vladimír Šimíček
Foto N – Vladimír Šimíček

1. Hlavne, že si už vycapil bilbordy. 2. 200 eur je nanič, ak nefunguje zdravotníctvo a školstvo. 3. Kto tu koho traumatizuje paragrafom 363? 

Kompletní audioverze článků jsou dostupné v rámci klubového předplatného společně s aplikací Deníku N, která umožňuje i offline poslech. Pokud ji ještě nemáte, nainstalujte si ji do svého mobilu.

Plné znění audioverzí článků je dostupné pouze pro předplatitele Klubu N. Upgradujte své předplatné.

Plné znění audioverzí článků je dostupné pouze pro předplatitele Klubu N. Předplaťte si ho také.

Tvor technológiu, vďaka ktorej si budeme navzájom dôverovať. Choď na careers.innovatrics.com


 

Správy vybrala a komentovala Jana Shemesh

1. Hlavne, že si už vycapil bilbordy

Deväť z desiatich ľudí oslovených v prieskume agentúry Focus považuje Igora Matoviča za nedôveryhodného. S dôveryhodnosťou je na tom horšie ako odsúdený fašista Marian Kotleba.

A to napriek tomu, že sa mu podarilo do parlamentu pretlačiť a schváliť pomoc rodinám, čo je v zásade ľúbivá chlebová téma. Lenže problém je v obsahu jeho balíčka aj vo forme, akou ho presadzoval a komunikoval o ňom.

To, že sa už objavili bilbordy, kde sa líder OĽaNO chváli tým, ako vybavil 200 eur pre rodiny, hoci medzitým prezidentka Čaputová jeho časť vetovala a jeho osud je neistý, je presne príkladom toho, ako mu pomoc rodinám prerástla cez hlavu a ako ohrozuje Slovensko.

Aj tento týždeň naša krajina pocítila viaceré „dotrasy“, spôsobené výbuchom jeho nadšenia pre rodinu. Skúsme si ich pripomenúť

Prezidentkino veto a dilema „slušnejších“.

Tento článok je exkluzívnym obsahom pre predplatiteľov Denníka N.

Igor Matovič

Logo Newsfilter Denníka NNewsfilter

Hlavný newsletter Denníka N prináša každý večer komentovaný súhrn najdôležitejšieho diania. Posielame každý večer okrem soboty do 20:00.

Komentáre

Teraz najčítanejšie