Denník N

Newsfilter: Budú sa hanbiť všetci, čo ešte stále pomáhajú Matovičovi

Predstavenie kandidátky OĽaNO. Foto - TASR
Predstavenie kandidátky OĽaNO. Foto – TASR

1. Diagnóza Matovič. 2. Už aj prví poslanci OĽaNO váhajú nad balíčkom. 3. Keby bojoval proti korupcii, odvolal by Kaňku.

🎧 Novinka: Všetky podcasty Denníka N nájdete teraz iba v aplikácii Dennik N. Jej nová verzia má vylepšené funkcie prehrávania. Stiahnite si ju, vyskúšajte a napíšte nám, čo by ste ešte vylepšili.

Vypočujte si rozhovory s odvážnymi whisteblowermi v podcaste Neumlčaní, ktorý pripravuje Úrad na ochranu oznamovateľov.

Správy vybral a komentoval Juraj Javorský

1. Diagnóza Matovič

Igor Matovič ventiloval v pondelok svoje pocity prenasledovaného tak, že sa prirovnal k Židom. Presnejšie, obvinil novinárov, že to oni z neho spravili Žida 21. storočia.

V čase, keď to Matovič rozprával, ešte ani nestihol čítať najnovší článok Mariána Leška. V ňom sa o Matovičovi píše v takmer psychiatrických termínoch vrátane narcizmu a sociopatie. Sám Matovič by v článku našiel zrejme len ďalšie potvrdenie svojho pocitu prenasledovania. Ostatní čitatelia však rovnako dobre mohli nájsť v Matovičovom prirovnaní sa k Židom len ďalšie potvrdenie toho,

Tento článok je exkluzívnym obsahom pre predplatiteľov Denníka N.

Newsfilter

Hlavný newsletter Denníka N prináša každý večer komentovaný súhrn najdôležitejšieho diania. Posielame každý večer okrem soboty do 20:00.

Komentáre

Teraz najčítanejšie