Denník N

Logo Newsfilter Denníka NNewsfilter: Pribúdajú náznaky, že bilbordy ohlasujúce 200 eur pre rodiny vylepil Matovič predčasne

1. Už prišla jednorazová pomoc, ak by sa neprelomilo veto, mohlo by sa pomáhať ďalej. 2. Igor Matovič nezvláda sám seba a nie je to metafora. 3. Ukrajina je bližšie k členstvu v EÚ, ešte musí vyhrať vojnu.

Kompletní audioverze článků jsou dostupné v rámci klubového předplatného společně s aplikací Deníku N, která umožňuje i offline poslech. Pokud ji ještě nemáte, nainstalujte si ji do svého mobilu.

Plné znění audioverzí článků je dostupné pouze pro předplatitele Klubu N. Upgradujte své předplatné.

Plné znění audioverzí článků je dostupné pouze pro předplatitele Klubu N. Předplaťte si ho také.

Tvor technológiu, vďaka ktorej si budeme navzájom dôverovať. Choď na careers.innovatrics.com


 

Správy vybrala a komentovala Jana Shemesh

1. Už prišla jednorazová pomoc, ak by sa neprelomilo veto, mohlo by sa pomáhať ďalej

Rodičia, ktorí poberajú príspevok, dostali včera k zvyčajným necelým 26 eurám jednorazový príspevok 74,16 eur ako pomoc pri inflácii. Sto eur dostali aj ľudia v hmotnej núdzi, náhradní rodičia, osobní asistenti a ľudia nad 62 rokov, ktorí nepoberajú dôchodok.

Časť ľudí tak konečne mohla na svojich účtoch uvidieť konkrétne peniaze, ktoré im pomôžu ľahšie zvládať zdražovanie. A to po mesiacoch dohadovania sa o tom, ako by pomoc mala vyzerať, kto by ju mal dostať a kto nie.

Tento článok je exkluzívnym obsahom pre predplatiteľov Denníka N.

Logo Newsfilter Denníka NNewsfilter

Hlavný newsletter Denníka N prináša každý večer komentovaný súhrn najdôležitejšieho diania. Posielame každý večer okrem soboty do 20:00.

Komentáre

Teraz najčítanejšie