Denník N

Týždňový newsfilter: Aj keby sa Matovič nebodaj zmieril s SaS, stále je tu Boris Kollár

Peter Pellegrini a Boris Kollár. Foto - TASR
Peter Pellegrini a Boris Kollár. Foto – TASR

1. Po dvoch rokoch útokov Matovič žiada Sulíka o zmier. 2. OĽaNO a SaS by sa predsa len mohli na niečom zhodnúť. 3. Promiskuitný Kollár sa tentoraz ponúka Hlasu.

➡️ Počúvanie podcastov Denníka N je najpohodlnejšie v aplikácii Denníka N. Zvuk Vám nepreruší, ani keď zmeníte stránku, a počúvať môžete aj bez pripojenia na internet. Sťahujte kliknutím sem.

Tento text načítal neurálny hlas. Najlepšie sa počúva v aplikácii Denník N, aj s možnosťou stiahnutia na počúvanie offline. Našli ste chybu vo výslovnosti? Dajte nám vedieť.

Gemerka zo slovenského krasuMinerálna voda Gemerka, s obsahom horčíka a vápnika, priaznivo pôsobí na psychické aj fyzické zdravie.


Správy vybral a komentoval Tomáš Gális

1. Po dvoch rokoch útokov Matovič žiada Sulíka o zmier

Keď poľskí biskupi v roku 1965 napísali v liste nemeckému episkopátu slová: „Odpúšťame a prosíme o odpustenie“, bolo to jedno z najsilnejších gest po druhej svetovej vojne. Ktovie, či je tento príbeh známy aj Igorovi Matovičovi, isté je, že jeho najnovšia variácia na tému odpustenia a prosby o odpustenie vyznieva skôr ako fraška.

Video: Ospravedlnenie Igora Matoviča: Sme ochotní SaS odpustiť 365 útokov za štyri dni

Keď líder OĽaNO v sobotu vystúpil na spoločnej tlačovej konferencii s Eduardom Hegerom, opäť raz dokázal, že keď si sype popol na hlavu, nikdy to neurobí

Tento článok je exkluzívnym obsahom pre predplatiteľov Denníka N.

Boris Kollár

Igor Matovič

Newsfilter

  • Newsfilter Denníka N vyberá každý večer 10 udalostí dňa. Tri najdôležitejšie vysvetľuje v dlhších bodoch, zvyšné jednou vetou. Pridáva odkazy na zaujímavé články, citát dňa, najnovšieho Shootyho a na záver Posledné slovo Braňa Bezáka
  • Píšu ho editori a editorky Denníka N Roman Pataj, Juraj Javorský, Tomáš Gális, Filip Obradovič, Jana Shemesh a Monika Tódová
  • Nové vydania zverejňujeme na webe každý pracovný deň do 20:00, v nedeľu navyše vychádza súhrnný Týždenný newsfilter. Súčasne so zverejnením na webe posielame Newsfilter aj ako newsletter (aktivujte si odber tu)
  • Vždy nasledujúce ráno do 6:00 garantujeme zverejnenie audioverzie v predplatiteľskej aplikácii, ale aj na všetkých podcastových platformách

Richard Sulík

Komentáre

Teraz najčítanejšie