Denník N

Logo Newsfilter Denníka NNewsfilter: Slobodník rečnil o Bödörovi a Ficovi, ale koalícia nechce, aby to voliči počuli

Fico a Bödör. Foto N - Tomáš Benedikovič
Fico a Bödör. Foto N – Tomáš Benedikovič

1. S „jasným prehľadom a rešpektom“ je nové „ďakujem za kus dobre odvedenej roboty“. 2. Vitajte v ére nových vesmírnych objavov. 3. Sulík: Máme plyn na celú zimu. Kremský: Nemáme.

Počúvajte podcasty v aplikácii Denníka N. Všetky naše podcastové kanály a služby.

Podcasty Denníka N

Kde nájdete naše podcasty: 

Správy vybral a komentoval Roman Pataj

1. S „jasným prehľadom a rešpektom“ je nové „ďakujem za kus dobre odvedenej roboty“

V utorok pred súdom v prípade vraždy Jána Kuciaka a Martiny Kušnírovej vypovedal Bernard Slobodník. Súbežne s tým pokračovala hádka v koalícii. Keby hádka v koalícii neprebiehala, pozornosť spoločnosti by sa dnes plným právom sústreďovala na zločineckú éru, počas ktorej vládol Robert Fico. Lenže prebieha, a tak sa pozornosť publika minimálne rovnako sústreďuje na éru chaosu, počas ktorej nevládne nik.

Aj preto čoraz viac ľudí posudzuje dilemu, či je lepšie žiť v krajine, kde sa síce kradne menej, ale pod nefunkčnou vládou, alebo je lepšie v štáte s pevnou a ešte aj dlhoprstou rukou.

Nové detaily o Bödörovi a zvyšku partie. Bernard Slobodník je bývalý vysokopostavený policajný funkcionár z Ficovej éry. Dal nám už aj rozhovor, v ktorom opísal, ako v tom čase políciu zneužívala mafia. V utorok však pridal ďalšie podrobnosti pred súdom ako svedok pod hrozbou trestného stíhania, ak by nehovoril pravdu.

Hovoril, ako políciu v skutočnosti riadil Norbert Bödör, ako pred ním telefonoval s Robertom Ficom či Robertom Kaliňákom, ale aj s „Bélom a kapitánom“. Ako mal po Kuciakovej vražde informovať expremiéra, o čom sa s ním v minulosti bavil, atď.

Tento článok je exkluzívnym obsahom pre predplatiteľov Denníka N.

Hegerova vláda

Igor Matovič

Logo Newsfilter Denníka NNewsfilter

Hlavný newsletter Denníka N prináša každý večer komentovaný súhrn najdôležitejšieho diania. Posielame každý večer okrem soboty do 20:00.

Plynovod Nord Stream

Richard Sulík

Vesmír

Komentáre

Teraz najčítanejšie