Denník N

Newsfilter: Nechcete návrat Fica? Tak dajte preč Matoviča

Foto N – Tomáš Benedikovič
Foto N – Tomáš Benedikovič

1. Matovič žije od pomsty k pomste. 2. Pokazil aj rokovania so zdravotníkmi. 3. Keď SaS robí to isté, čo vyčíta OĽaNO.

➡️ Počúvanie podcastov Denníka N je najpohodlnejšie v aplikácii Denníka N. Zvuk Vám nepreruší, ani keď zmeníte stránku, a počúvať môžete aj bez pripojenia na internet. Sťahujte kliknutím sem.

Tento text načítal neurálny hlas. Najlepšie sa počúva v aplikácii Denník N, aj s možnosťou stiahnutia na počúvanie offline. Našli ste chybu vo výslovnosti? Dajte nám vedieť.

Gemerka zo slovenského krasuMinerálna voda Gemerka, s obsahom horčíka a vápnika, priaznivo pôsobí na psychické aj fyzické zdravie.


Správy vybral a komentoval Juraj Javorský

1. Matovič žije od pomsty k pomste

Pre tých, čo teraz neradi sledujú iné správy ako o počasí, by sa dal stav k piatku 15. júla zhrnúť asi takto: stále všetko smeruje k rozpadu vlády v jej súčasnej podobe, len sa ešte nedá povedať, ako prebehne. Či na konci leta odíde celá SaS, alebo či okolnosti a zvyšky zdravého úsudku v koalícii napokon vypudia Igora Matoviča ako zadretú triesku.

Igor Matovič robí všetko pre druhú z týchto možností a ani sa pritom nemusí snažiť. Znechucovať ľudí svojou zákernosťou a hrubosťou, šírením klamstiev a nenávisti preňho neznamená žiadnu prácu navyše. Je to jadro jeho osobnosti, nádor, ktorý sa nedá vyoperovať.

Aktuálne to predviedol zase raz na prezidentke Zuzane Čaputovej. Vo štvrtok v noci jej venoval status na svojom Facebooku preto, že poslala jeho „prorodinný“ balíček na Ústavný súd.

Matovič klamal hneď v prvej vete svojho statusu, keď napísal, že

Tento článok je exkluzívnym obsahom pre predplatiteľov Denníka N.

Newsfilter

  • Newsfilter Denníka N vyberá každý večer 10 udalostí dňa. Tri najdôležitejšie vysvetľuje v dlhších bodoch, zvyšné jednou vetou. Pridáva odkazy na zaujímavé články, citát dňa, najnovšieho Shootyho a na záver Posledné slovo Braňa Bezáka
  • Píšu ho editori a editorky Denníka N Roman Pataj, Juraj Javorský, Tomáš Gális, Filip Obradovič, Jana Shemesh a Monika Tódová
  • Nové vydania zverejňujeme na webe každý pracovný deň do 20:00, v nedeľu navyše vychádza súhrnný Týždenný newsfilter. Súčasne so zverejnením na webe posielame Newsfilter aj ako newsletter (aktivujte si odber tu)
  • Vždy nasledujúce ráno do 6:00 garantujeme zverejnenie audioverzie v predplatiteľskej aplikácii, ale aj na všetkých podcastových platformách

Komentáre

Teraz najčítanejšie