Denník N

Newsfilter: Smer k Tarabovi a spol. zmení len zázrak 

Boris Kollár a poslanec Tomáš Taraba. Foto - TASR
Boris Kollár a poslanec Tomáš Taraba. Foto – TASR

1. Že ich hanba nefacká.

➡️ Počúvanie podcastov Denníka N je najpohodlnejšie v aplikácii Denníka N. Zvuk Vám nepreruší, ani keď zmeníte stránku, a počúvať môžete aj bez pripojenia na internet. Sťahujte kliknutím sem.

Tento text načítal neurálny hlas. Najlepšie sa počúva v aplikácii Denník N, aj s možnosťou stiahnutia na počúvanie offline. Našli ste chybu vo výslovnosti? Dajte nám vedieť.

Správy vybral a komentoval Tomáš Gális

1. Že ich hanba nefacká

Koalícia má pred sebou ešte najmenej päť týždňov, ale v tomto momente funguje zjavne len na papieri. Tí, čo v nej určite zostanú, síce tvrdia, že chcú zachovať súčasnú zostavu, no zatiaľ nehovoria, ako to chcú bez splnenia ultimáta dosiahnuť. Naopak, o náhradnej verzii sa rozpráva každý deň.

Nová zostava by síce bola nechutná, nepredvídateľná a nestabilná, ale mala by aj svoje výhody. Presnejšie, jednu výhodu pre jedného človeka. Toho, kvôli ktorému sa to všetko začalo, ktorý všetkých kolegov drží v šachu a ktorý ohrozuje budúcnosť nielen vlády, ale celej republiky.

Tento článok je exkluzívnym obsahom pre predplatiteľov Denníka N.

Hegerova vláda

Newsfilter

  • Newsfilter Denníka N vyberá každý večer 10 udalostí dňa. Tri najdôležitejšie vysvetľuje v dlhších bodoch, zvyšné jednou vetou. Pridáva odkazy na zaujímavé články, citát dňa, najnovšieho Shootyho a na záver Posledné slovo Braňa Bezáka
  • Píšu ho editori a editorky Denníka N Roman Pataj, Juraj Javorský, Tomáš Gális, Filip Obradovič, Jana Shemesh a Monika Tódová
  • Nové vydania zverejňujeme na webe každý pracovný deň do 20:00, v nedeľu navyše vychádza súhrnný Týždenný newsfilter. Súčasne so zverejnením na webe posielame Newsfilter aj ako newsletter (aktivujte si odber tu)
  • Vždy nasledujúce ráno do 6:00 garantujeme zverejnenie audioverzie v predplatiteľskej aplikácii Denník N a kdekoľvek počúvate podcasty

Komentáre

Teraz najčítanejšie