Newsfilter: Kto sa ešte bude chcieť zašpiniť kuffovcami?

➡️ Počúvanie podcastov Denníka N je najpohodlnejšie v aplikácii Denníka N. Zvuk Vám nepreruší, ani keď zmeníte stránku a počúvať môžete aj bez pripojenia k internetu. Sťahujte kliknutím sem.
Tento text načítal neurálny hlas. Najlepšie sa počúva v aplikácii Denník N, aj s možnosťou stiahnutia na počúvanie offline. Našli ste chybu vo výslovnosti? Dajte nám vedieť.
Správy vybral a komentoval Juraj Javorský
Čím viac správ prichádza z Kežmarku o rodine Kuffovcov, tým jasnejšie sa rysuje skutočný obraz, že ide o násilnícky a nebezpečný gang. Tam, kde sú Kuffovci doma, riešia svoje majetkové záujmy prinajmenšom rovnako podlo a agresívne ako Ficova michalovská grófka Rošková. Zaslúžia si opovrhnutie a vylúčenie zo slušnej spoločnosti bez ohľadu na to, či patria k cirkevnej komunite alebo k politickej strane. Zaslúžia si uplatnenie Trestného zákona.
K už známym informáciám o obvinení z nebezpečného vyhrážania sa poslancov Štefana Kuffu a jeho syna Filipa pribudli v stredu ďalšie. Časť z nich je dokonca na videu. Zobrazuje, ako iní dvaja synovia Štefana Kuffu mlátia ľudí päsťami do hlavy – pre pozemkové spory. Podľa portálu Aktuality.sk, ktorý informoval o obvineniach a priniesol aj video, vyšetruje polícia až päť fyzických konfliktov Kuffovcov.
Teraz už bude môcť ťažko ktokoľvek z koalície „slovičkáriť“ a hľadať všetky možné spôsoby, ako nenazývať gaunerov a fašistov pravými menami. Opierať sa o parlamentné hlasy členov gangu rovná sa