Denník N

Logo Newsfilter Denníka NNewsfilter: Kto sa ešte bude chcieť zašpiniť kuffovcami?

Počúvajte podcasty v aplikácii Denníka N. Všetky naše podcastové kanály a služby.

Podcasty Denníka N

Kde nájdete naše podcasty: 

Správy vybral a komentoval Juraj Javorský

Čím viac správ prichádza z Kežmarku o rodine Kuffovcov, tým jasnejšie sa rysuje skutočný obraz, že ide o násilnícky a nebezpečný gang. Tam, kde sú Kuffovci doma, riešia svoje majetkové záujmy prinajmenšom rovnako podlo a agresívne ako Ficova michalovská grófka Rošková. Zaslúžia si opovrhnutie a vylúčenie zo slušnej spoločnosti bez ohľadu na to, či patria k cirkevnej komunite alebo k politickej strane. Zaslúžia si uplatnenie Trestného zákona.

K už známym informáciám o obvinení z nebezpečného vyhrážania sa poslancov Štefana Kuffu a jeho syna Filipa pribudli v stredu ďalšie. Časť z nich je dokonca na videu. Zobrazuje, ako iní dvaja synovia Štefana Kuffu mlátia ľudí päsťami do hlavy – pre pozemkové spory. Podľa portálu Aktuality.sk, ktorý informoval o obvineniach a priniesol aj video, vyšetruje polícia až päť fyzických konfliktov Kuffovcov.

Teraz už bude môcť ťažko ktokoľvek z koalície „slovičkáriť“ a hľadať všetky možné spôsoby, ako nenazývať gaunerov a fašistov pravými menami. Opierať sa o parlamentné hlasy členov gangu rovná sa

Tento článok je exkluzívnym obsahom pre predplatiteľov Denníka N.

Logo Newsfilter Denníka NNewsfilter

Hlavný newsletter Denníka N prináša každý večer komentovaný súhrn najdôležitejšieho diania. Posielame každý večer okrem soboty do 20:00.

Komentáre

Teraz najčítanejšie