Euroligy: Taký zlý United tu ešte nebol, znie z Anglicka. Francúzsko rieši vzťah Mbappého s Messim

• že Barcelona začala aj s Lewandowským, no neuspela,
  • že úloha Slovákov sa v bundeslige zmenila,
  • že vo Francúzsku sa špekuluje o vzťahu Mbappé – Messi.

Anglicko: Neville taký zlý United ešte nevidel

Kríza Manchestru United sa prehĺbila. Po prehre 0:4 na ihrisku Brentfordu zostáva otázka, ako hlboko môže United ešte klesnúť. Prebudovanie kádra zatiaľ nejde podľa plánu. Nový manažér Erik ten Hag síce dostal hráčov ako Christian Eriksen či Lisandro Martínez, na ktorých chce postaviť herný systém, ale v praxi to zatiaľ nefunguje. United prehral aj pred týždňom doma s Brightonom, ale zápas s Brentfordom bol ešte omnoho horší.

United totiž prehrávali 0:4 už po 35 minútach. Brentford trestal individuálne zlyhania hráčov United – napríklad zaváhania brankára Davida De Geu pri prvých dvoch góloch – aj nefungujúci stred zálohy.

Keď hráči cez polčasovú prestávku smerovali do šatne, bývalý hráč United Gary Neville, ktorý pracuje ako televízny expert pre Sky Sports, povedal: „Sledujem United 42 rokov a nedokážem si spomenúť na moment, keď to bolo také zlé ako teraz v prvom polčase.“

Ten Hag chcel pôvodne dať svojim hráčom po zápase voľno, namiesto toho museli v nedeľu prísť na tréning. United však majú vážny problém, ktorý jeden tréning nerieši.