Denník N

Newsfilter: Nekradnúť nestačí. Neznášať Matoviča tiež nestačí

Richard Sulík. Foto N - Tomáš Benedikovič
Richard Sulík. Foto N – Tomáš Benedikovič

1. Sulík si pokazil svoj odchod 2. Dobudovanie Mochoviec znie trochu ako zázrak

➡️ Počúvanie podcastov Denníka N je najpohodlnejšie v aplikácii Denníka N. Zvuk Vám nepreruší, ani keď zmeníte stránku a počúvať môžete aj bez pripojenia k internetu. Sťahujte kliknutím sem.

Tento text načítal neurálny hlas. Najlepšie sa počúva v aplikácii Denník N, aj s možnosťou stiahnutia na počúvanie offline. Našli ste chybu vo výslovnosti? Dajte nám vedieť.

Vaše nápady na digitálne riešenia podporí digitálny Smart grant od ČSOB Nadácie.

Správy vybral a komentoval Juraj Javorský

1. Sulík si pokazil svoj odchod

Svoje posledné dni na ministerstve hospodárstva si Richard Sulík neustrážil. Keby len trval na Matovičovom odchode, ohlasoval nové investície a Mochovce, mohol odchádzať skoro ako Cézar.

Lenže Sulík odíde len ako Sulík. Na viac to opäť nestačilo, pretože Sulík je Sulík, robí chyby a robí ich aj v kľúčových chvíľach, vtedy dokonca najčastejšie.

Jednou takou chybou bolo, že sa dal Ficom vmanipulovať do osobného stretnutia. Druhou bolo, že začal rozmazávať svoju hádku s ministrom Jaroslavom Naďom o Geissenovcoch.

O Geissenovcov nejde. Bola to hádka, ktorú Sulík nemohol

Tento článok je exkluzívnym obsahom pre predplatiteľov Denníka N.

Newsfilter

  • Newsfilter Denníka N vyberá každý večer 10 udalostí dňa. Tri najdôležitejšie vysvetľuje v dlhších bodoch, zvyšné jednou vetou. Pridáva odkazy na zaujímavé články, citát dňa, najnovšieho Shootyho a na záver Posledné slovo Braňa Bezáka
  • Píšu ho editori a editorky Denníka N Roman Pataj, Juraj Javorský, Tomáš Gális, Filip Obradovič, Jana Shemesh a Monika Tódová
  • Nové vydania zverejňujeme na webe každý pracovný deň do 20:00, v nedeľu navyše vychádza súhrnný Týždenný newsfilter. Súčasne so zverejnením na webe posielame Newsfilter aj ako newsletter (aktivujte si odber tu)
  • Vždy nasledujúce ráno do 6:00 garantujeme zverejnenie audioverzie v predplatiteľskej aplikácii, ale aj na všetkých podcastových platformách

Komentáre

Teraz najčítanejšie