Denník N

Newsfilter: Matovič jeden deň prirovnáva SaS k Smeru a na druhý chce, aby Sulík zostal vo vláde

Igor Matovič. Foto - TASR
Igor Matovič. Foto – TASR

1. Pozrite sa, kto otvára dvere Robertovi Ficovi. 2. Ani my tu vôbec nechceme byť. 3. Kolíková na odchode urobila dobrú vec.  

➡️ Počúvanie podcastov Denníka N je najpohodlnejšie v aplikácii Denníka N. Zvuk Vám nepreruší, ani keď zmeníte stránku, a počúvať môžete aj bez pripojenia na internet. Sťahujte kliknutím sem.

Tento text načítal neurálny hlas. Najlepšie sa počúva v aplikácii Denník N, aj s možnosťou stiahnutia na počúvanie offline. Našli ste chybu vo výslovnosti? Dajte nám vedieť.

Hľadáš pestrý výber outdoorových značiek, ktoré to s prírodou myslia naozaj vážne? Navštív wilderoben.sk.

Správy vybrala a komentovala Jana Shemesh

1. Pozrite sa, kto otvára dvere Robertovi Ficovi 

Predseda Smeru Robert Fico využije každú príležitosť na to, aby ukázal svoj politický a morálny úpadok a ešte k tomu nakydal na prezidentku Zuzanu Čaputovú.

Nemal problém pošpiniť pamiatku SNP kolaborantským vystúpením s ruským veľvyslancom, nemal problém zneužiť 30. výročie prijatia slovenskej ústavy na to, aby dával lekcie prezidentke o tom, že má vypísať referendum.

To všetko na slávnostnej schôdzi NR SR, kde sa vyžaduje akési základné dekórum dokonca aj od politických dezolátov Ficovho typu.

Tento článok je exkluzívnym obsahom pre predplatiteľov Denníka N.

Hegerova vláda

Igor Matovič

Newsfilter

  • Newsfilter Denníka N vyberá každý večer 10 udalostí dňa. Tri najdôležitejšie vysvetľuje v dlhších bodoch, zvyšné jednou vetou. Pridáva odkazy na zaujímavé články, citát dňa, najnovšieho Shootyho a na záver Posledné slovo Braňa Bezáka
  • Píšu ho editori a editorky Denníka N Roman Pataj, Juraj Javorský, Tomáš Gális, Filip Obradovič, Jana Shemesh a Monika Tódová
  • Nové vydania zverejňujeme na webe každý pracovný deň do 20:00, v nedeľu navyše vychádza súhrnný Týždenný newsfilter. Súčasne so zverejnením na webe posielame Newsfilter aj ako newsletter (aktivujte si odber tu)
  • Vždy nasledujúce ráno do 6:00 garantujeme zverejnenie audioverzie v predplatiteľskej aplikácii, ale aj na všetkých podcastových platformách

Komentáre

Teraz najčítanejšie