Denník N

Logo Newsfilter Denníka NNewsfilter: Policajnému prezidentovi došla trpezlivosť a vybehol na Fica

Na snímke prezident Policajného zboru Štefan Hamran počas tlačovej konferencie Prezídia Policajného zboru na tému: Krajina krivých zrkadiel v Bratislave 8. septembra 2022. Foto– TASR
Na snímke prezident Policajného zboru Štefan Hamran počas tlačovej konferencie Prezídia Policajného zboru na tému: Krajina krivých zrkadiel v Bratislave 8. septembra 2022. Foto– TASR

1. On nám to hovoril. 2. Kováčik sa to snaží uhrať druhýkrát. 3. Heger sa nevymanil, ale vraj má ešte šancu. 

Počúvajte podcasty v aplikácii Denníka N. Všetky naše podcastové kanály a služby.

Podcasty Denníka N

Kde nájdete naše podcasty: 

Hľadáš pestrý výber outdoorových značiek, ktoré to s prírodou myslia naozaj vážne? Navštív wilderoben


Správy vybral a komentoval Tomáš Gális

1. On nám to hovoril

Takú tvrdú odpoveď, akú mu vo štvrtok pripravil Štefan Hamran, zrejme Robert Fico po svojom ďalšom zúrivom výstupe, v ktorom zasa spochybňoval vyšetrovateľov, prokuratúru i súdy, nečakal. Policajnému prezidentovi zjavne došla trpezlivosť a na tlačovke, ktorá bola po jarnom mediálnom turné jeho najsilnejším číslom, expremiéra skritizoval takým spôsobom, že normálny človek by na expremiérovom mieste na danú tému už radšej nič nehovoril.

Nezastávajte sa gaunera! Podľa Hamrana Fico svojimi rečami o zvieratách „bezprecedentne, hrubo, znevažujúco a nechutne“ zaútočil na ľudskú dôstojnosť dotknutých osôb, dokonca aj tých, ktorí boli vo funkciách v čase, keď bol premiérom. Policajný prezident mu pripomenul, že neustále spochybňovanie OČTK je neakceptovateľné, že nemá posudzovať zákonnosť ich činnosti, pretože na to máme zákonné mechanizmy, a tiež že súdy zatiaľ závery vyšetrovateľov potvrdzujú.

Tento článok je exkluzívnym obsahom pre predplatiteľov Denníka N.

Dušan Kováčik

Eduard Heger

Logo Newsfilter Denníka NNewsfilter

Hlavný newsletter Denníka N prináša každý večer komentovaný súhrn najdôležitejšieho diania. Posielame každý večer okrem soboty do 20:00.

Policajný prezident

Komentáre

Teraz najčítanejšie