Denník N

Svetový newsfilter: Zvláštne úmrtia v Rusku pokračujú

Foto - TASR/AP
Foto – TASR/AP

➡️ Počúvanie podcastov Denníka N je najpohodlnejšie v aplikácii Denníka N. Zvuk Vám nepreruší, ani keď zmeníte stránku, a počúvať môžete aj bez pripojenia na internet. Sťahujte kliknutím sem.

Tento text načítal neurálny hlas. Najlepšie sa počúva v aplikácii Denník N, aj s možnosťou stiahnutia na počúvanie offline. Našli ste chybu vo výslovnosti? Dajte nám vedieť.

Dobrý deň,

ukrajinská protiofenzíva je prekvapujúco úspešná. Popri pozitívnom vplyve na morálku ukrajinských vojakov a obyvateľov krajiny slúži aj ako ďalší dôkaz pre Západ, že vojenská podpora pre Kyjiv má zmysel. Americkí novinári zistili, že Volodymyr Zelenskyj chcel ešte pred zimou ukázať, že z toho nebude ďalší zamrznutý konflikt a že Ukrajinci majú na to, aby zatlačili ruskú armádu.

Zatiaľ sa im to darí a starosti Vladimirovi Putinovi spôsobuje aj ďalší konflikt v regióne, ktorý je dôležitý pre Rusko.


Európa: Zoznam mŕtvych ruských biznismenov sa rozrastá

Séria tohtoročných záhadných úmrtí vysokopostavených ruských biznismenov sa rozrástla o ďalšie mená.

Čo sa stalo: Údajne po páde zo svojej jachty zahynul 10. septembra 39-ročný Ivan Pečorin, ktorý bol leteckým riaditeľom Ruskej spoločnosti pre Ďaleký východ a rozvoj Arktídy.

Len týždeň pred tým vystúpil

Tento článok je exkluzívnym obsahom pre predplatiteľov Denníka N.

Boj o Náhorný Karabach

Britská kráľovská rodina

Svetový newsfilter

Vladimir Putin

Vojna na Ukrajine

Svet

Teraz najčítanejšie