Denník N

Logo Newsfilter Denníka NNewsfilter: Maroš Žilinka pomáha šíriť lož, ktorou poškodzuje republiku

Maroš Žilinka. Foto N - Tomáš Benedikovič
Maroš Žilinka. Foto N – Tomáš Benedikovič

1. Generálny prokurátor patrí do Kremľa. 2. Robert Fico zradí Putina a nič tým nestratí. 3. Obštrukcia SaS sa skončila, parlament v utorok otvorí schôdzu.

🎧 Novinka: Všetky podcasty Denníka N nájdete teraz iba v aplikácii Dennik N. Jej nová verzia má vylepšené funkcie prehrávania. Stiahnite si ju, vyskúšajte a napíšte nám, čo by ste ešte vylepšili.

Vyberte si z ponuky vozidiel v predajniach AUTOPOLIS Panónska, Bory alebo Račianska alebo kliknite na www.autopolis.sk


Správy vybral a komentoval Roman Pataj

1. Generálny prokurátor patrí do Kremľa

Generálny prokurátor Maroš Žilinka má niekde na tele tlačidlo, ktoré ho neomylne aktivizuje vo chvíľach, keď má možnosť potešiť konkrétny typ voličov, ale nefunguje, keď by tých istých voličov mohol sklamať.

Preto sa nestlačilo napríklad vtedy, keď ktosi v máji pod Strečnom prestriekal ukrajinské vlajky extrémistickým znakom Z, z ktorého sa v tomto konkrétnom prípade stal symbol podpory ruskej vojny na Ukrajine a tým aj jasný adept na preskúmanie podľa paragrafu 417 o ohrození mieru Trestného zákona. Našťastie sa ozvala polícia, ale Žilinka necítil potrebu.

Ale cítil ju, keď o týždeň neskôr niekto poškodil pamätník osloboditeľom v Piešťanoch, a opäť ožila, keď ruská ambasáda tento týždeň rozšírila lož, že v obci Ladomírová na východnom Slovensku zlikvidovali cintorín s pozostatkami vojakov ruskej armády, ktorí na našom území padli počas prvej svetovej vojny.

Tento článok je exkluzívnym obsahom pre predplatiteľov Denníka N.

Hegerova vláda

Maroš Žilinka

Logo Newsfilter Denníka NNewsfilter

Hlavný newsletter Denníka N prináša každý večer komentovaný súhrn najdôležitejšieho diania. Posielame každý večer okrem soboty do 20:00.

Obranná dohoda s USA

Robert Fico

SaS

Vojna na Ukrajine

Komentáre

Teraz najčítanejšie