Denník N

Logo Newsfilter Denníka NTýždňový newsfilter: Osud krajiny je v rukách Karla Hirmana

Foto N - Tomáš Benedikovič
Foto N – Tomáš Benedikovič

1. Slovenský generálny prokurátor chráni ruské betónové obrubníky 2. Nastáva doba Karla Hirmana 3. Kto by si stavil na prežitie vlády

🎧 Novinka: Všetky podcasty Denníka N nájdete teraz iba v aplikácii Dennik N. Jej nová verzia má vylepšené funkcie prehrávania. Stiahnite si ju, vyskúšajte a napíšte nám, čo by ste ešte vylepšili.

Vyberte si z ponuky vozidiel v predajniach AUTOPOLIS Panónska, Bory alebo Račianska alebo kliknite na www.autopolis.sk


Správy vybral a komentoval Juraj Javorský

1. Slovenský generálny prokurátor chráni ruské betónové obrubníky

Existujú aj väčšie zdroje znepokojenia, než je duševné rozpoloženie Igora Matoviča. Napríklad duševné rozpoloženie celého Slovenska. Prieskum o tom, že väčšina krajiny si praje víťazstvo Ruska nad Ukrajinou, pritom nebol v tomto ohľade tou najhoršou správou týždňa. Najhoršou správou bolo, že niektoré významné štátne, politické a spoločenské autority ďalej usilovne pracovali na tom, aby sa to ešte viac zhoršovalo. Reprezentujú ich generálny prokurátor, Robert Fico a Slovenský zväz ľadového hokeja.

Generálny prokurátor. Keby Maroš Žilinka nespravil doteraz nič horšie než to, že vedome šíril klamstvo o zničených obrubníkoch na ruských hroboch, vyprodukované ruskou ambasádou, dalo by sa to vysvetliť ako nešťastné zlyhanie úsudku pod vplyvom emócií či stresu. Lenže je to ten Maroš Žilinka, ktorý sa hlásil z moskovského úradu miestneho generálneho prokurátora krátko predtým, než Rusi zaútočili. Je to ten Žilinka, ktorý mimo svojich kompetencií vyvažuje prozápadnú politiku vlády. Ten Žilinka, čo zneužil

Tento článok je exkluzívnym obsahom pre predplatiteľov Denníka N.

Logo Newsfilter Denníka NNewsfilter

Hlavný newsletter Denníka N prináša každý večer komentovaný súhrn najdôležitejšieho diania. Posielame každý večer okrem soboty do 20:00.

Komentáre

Teraz najčítanejšie