Denník N

Logo Newsfilter Denníka NNewsfilter: Stretnú sa Fico, Kollár a Žilinka… a určite to nie je vtip

Boris Kollár počas vystúpenia Roberta Fica, ktorý označil svoje stíhanie za politický revanš vládnej koalície. Foto N - Tomáš Benedikovič
Boris Kollár počas vystúpenia Roberta Fica, ktorý označil svoje stíhanie za politický revanš vládnej koalície. Foto N – Tomáš Benedikovič

1, Na čele strán a inštitúcií sú často ignoranti, klamári a podvodníci. 2. Neznalosť základných faktov nám nebráni mať silný názor. 3. Heger sa zasníval. 

Počúvajte podcasty v aplikácii Denníka N. Všetky naše podcastové kanály a služby.

Podcasty Denníka N

Kde nájdete naše podcasty: 

Uľahčite si život jedinečnou aplikáciou. Stačí aplikovať ČSOB SmartBanking. Jedinečná banková aplikácia s lístkami na vlak a MHD, parkovaním, spravodajstvom a e-bločkami.


Správy vybral a komentoval Tomáš Gális

1. Ignoranti, klamári a podvodníci

Nie že by to bola novinka, ale v poslednom čase sa vo verejnom priestore nakopilo toľko zlosti, hlúposti a absurdity, že je to už neznesiteľné. Slovenská politická scéna nebola nikdy ideálna, ale – azda to nie je len spomienkový optimizmus – hľadať v nej nositeľov racionality v nej nebolo nikdy také ťažké.

Nový tribún. Vo výpočte šialeností, samozrejme, nesmie chýbať Robert Fico. Najneskôr od chvíle, keď začal pred štyri a pol rokmi sorosovať, skĺzol na úroveň tých, s ktorými v utorok protestoval pred Prezidentským palácom. Ešte trochu vidno, že sa medzi nimi necíti úplne komfortne, ešte čosi utrúsi na adresu kotlebovcov, ale inak už nič nepredstiera: šíri klamstvá o očkovaní, o vojne, o štátnych inštitúciách. Ak práve nepotrebuje niečo v parlamente, spája sa takmer už len s predstaviteľmi neskrývane nedemokratických strán.

Za hodnoty. Potom je tu víťaz koaličnej krízy Boris Kollár, ktorému sa darí, na čo siahne.

Tento článok je exkluzívnym obsahom pre predplatiteľov Denníka N.

Boris Kollár

Daniel Lipšic

Hegerova vláda

Maroš Žilinka

Logo Newsfilter Denníka NNewsfilter

Hlavný newsletter Denníka N prináša každý večer komentovaný súhrn najdôležitejšieho diania. Posielame každý večer okrem soboty do 20:00.

Robert Fico

Komentáre

Teraz najčítanejšie