Denník N

Newsfilter: Matovič s Hegerom skúšajú, či sa dá aj proti vetru

Eduard Heger dlhšie zvažoval, či opustí Igora Matoviča a vystúpi z OĽaNO. Foto N - Tomáš Benedikovič
Eduard Heger dlhšie zvažoval, či opustí Igora Matoviča a vystúpi z OĽaNO. Foto N – Tomáš Benedikovič

1. Tik-tak, tik-tak. 2. Matovič verí, že ho podrží nová väčšina. 3. Čo bude so súdnou reformou.

➡️ Počúvanie podcastov Denníka N je najpohodlnejšie v aplikácii Denníka N. Zvuk Vám nepreruší, ani keď zmeníte stránku, a počúvať môžete aj bez pripojenia na internet. Sťahujte kliknutím sem.

Tento text načítal neurálny hlas. Najlepšie sa počúva v aplikácii Denník N, aj s možnosťou stiahnutia na počúvanie offline. Našli ste chybu vo výslovnosti? Dajte nám vedieť.

Gemerka zo slovenského krasuMinerálna voda Gemerka, s obsahom horčíka a vápnika, priaznivo pôsobí na psychické aj fyzické zdravie.


Správy vybral a komentoval Filip Obradovič

1. Tik-tak, tik-tak

Dlhodobé kraľovanie Igora Matoviča v súťaži o najneobľúbenejšieho politika a nulové pochopenie pre realitu v celom OĽaNO vrátane premiéra Eduarda Hegera aj po tom, čo SaS opustila vládu, prináša výsledky.

Podľa najnovšieho prieskumu agentúry Ipsos pre Denník N chce predčasné voľby 63 percent ľudí vrátane voličov demokratických aj koaličných strán. Prípadne si ľudia vyberajú odchod Igora Matoviča spojený s návratom SaS späť do vlády.

Tieto možnosti sa nevylučujú, naopak, jedno ich spája – ľudia majú dosť lídra Obyčajných ľudí.

Padá tabu.

Tento článok je exkluzívnym obsahom pre predplatiteľov Denníka N.

Eduard Heger

Hegerova vláda

Igor Matovič

Newsfilter

  • Newsfilter Denníka N vyberá každý večer 10 udalostí dňa. Tri najdôležitejšie vysvetľuje v dlhších bodoch, zvyšné jednou vetou. Pridáva odkazy na zaujímavé články, citát dňa, najnovšieho Shootyho a na záver Posledné slovo Braňa Bezáka
  • Píšu ho editori a editorky Denníka N Roman Pataj, Juraj Javorský, Tomáš Gális, Filip Obradovič, Jana Shemesh a Monika Tódová
  • Nové vydania zverejňujeme na webe každý pracovný deň do 20:00, v nedeľu navyše vychádza súhrnný Týždenný newsfilter. Súčasne so zverejnením na webe posielame Newsfilter aj ako newsletter (aktivujte si odber tu)
  • Vždy nasledujúce ráno do 6:00 garantujeme zverejnenie audioverzie v predplatiteľskej aplikácii, ale aj na všetkých podcastových platformách

Reforma súdnictva

Robert Fico

Komentáre

Teraz najčítanejšie