Denník N

Logo Newsfilter Denníka NNewsfilter: Matovič nateraz prežil, trápenie pokračuje

Igor Matovič a Eduard Heger. Foto - TASR
Igor Matovič a Eduard Heger. Foto – TASR

1. Matovič chce zostať, tak útočí na každého. 2. Poslanec Stančík sa od starších kolegov učí rýchlo. 3. Napriek výpovediam je minister Lengvarský zatiaľ pokojný. 

🎧 Novinka: Všetky podcasty Denníka N nájdete teraz iba v aplikácii Dennik N. Jej nová verzia má vylepšené funkcie prehrávania. Stiahnite si ju, vyskúšajte a napíšte nám, čo by ste ešte vylepšili.

Vyberte si z ponuky vozidiel v predajniach AUTOPOLIS Panónska, Bory alebo Račianska alebo kliknite na www.autopolis.sk


Správy vybral a komentoval Tomáš Gális

1. Matovič chce zostať, tak útočí na každého

Igor Matovič zatiaľ zostáva ministrom financií. Nie je to však výsledok hlasovania parlamentu, kde to naďalej vyzerá na veľmi tesný výsledok v jeho prospech, a to aj napriek tomu, že najnovšie pribudla možnosť, že trojica tarabovcov bude hlasovať za odvolanie, ak by SaS súhlasila s predčasnými voľbami. Ide o to, že pre kolaps poslanca za OĽaNO Jána Kerekrétiho rokovanie prerušili a hlasovať sa bude až v utorok.

Matovič nateraz žije, a tak budeme aj naďalej rukojemníkmi vulgárneho a sebastredného lídra OĽaNO. Napokon, čím iným ako jeho osobou by sme sa mali zaoberať v čase rekordnej inflácie, energetickej krízy a vojny v susednej krajine v čase, keď oznámilo výpoveď takmer dvetisíc lekárov?

Vstanú noví nepriatelia.

Tento článok je exkluzívnym obsahom pre predplatiteľov Denníka N.

Igor Matovič

Logo Newsfilter Denníka NNewsfilter

Hlavný newsletter Denníka N prináša každý večer komentovaný súhrn najdôležitejšieho diania. Posielame každý večer okrem soboty do 20:00.

Komentáre

Teraz najčítanejšie