Denník N

Logo Newsfilter Denníka NTýždňový newsfilter: Sústreďme sa na tých, ktorí stoja za Matovičom

Foto - TASR
Foto – TASR

1. Zodpovední za rozvrat. 2. SaS sa hľadá medzi koalíciou a opozíciou. 3. Pellegrini volá po celospoločenskom zmieri.

🎧 Novinka: Všetky podcasty Denníka N nájdete teraz iba v aplikácii Dennik N. Jej nová verzia má vylepšené funkcie prehrávania. Stiahnite si ju, vyskúšajte a napíšte nám, čo by ste ešte vylepšili.

Vyberte si z ponuky vozidiel v predajniach AUTOPOLIS Panónska, Bory alebo Račianska alebo kliknite na www.autopolis.sk


Správy vybral a komentoval Filip Obradovič

1. Zodpovední za rozvrat

Väčšina ľudí si želá predčasné voľby. Neexistujúcemu ministrovi vnútra Romanovi Mikulcovi vyslovilo nedôveru Česko aj Rakúsko, keď po mesiaci upozornení zaviedli na hraniciach so Slovenskom kontroly pre utečencov.

Eduard Heger varoval svet pred kolapsom slovenskej ekonomiky, hoci dovtedy doma situáciu upokojoval. Vyše tretina nemocničných lekárov podala výpovede, ale minister zdravotníctva Vladimír Lengvarský výrazné obmedzenie starostlivosti neočakáva.

A Igor Matovič, ktorého začali v parlamente odvolávať z funkcie ministra financií, za štyri hodiny za rečníckym pultom každému rozumnému človeku zrozumiteľne vysvetlil, prečo škodí Slovensku nielen vo funkcii, ale aj celou svojou toxickou prítomnosťou vo verejnom živote.

Tento text nebude o majiteľovi OĽaNO, situácia je natoľko vážna, že je na čase deň čo deň upozorňovať na ľudí, ktorí mu napriek všetkým jeho neospravedlniteľným excesom kryjú chrbát, hoci sa pokrytecky naďalej tvária, že patria do slušnej spoločnosti.

Tento článok je exkluzívnym obsahom pre predplatiteľov Denníka N.

Eduard Heger

Hegerova vláda

Igor Matovič

Logo Newsfilter Denníka NNewsfilter

Hlavný newsletter Denníka N prináša každý večer komentovaný súhrn najdôležitejšieho diania. Posielame každý večer okrem soboty do 20:00.

Peter Pellegrini

Richard Sulík

Komentáre

Teraz najčítanejšie