Denník N

Newsfilter: O predčasných voľbách nerozhodne SaS ani Klus, ale Boris Kollár

Boris Kollár. Foto - TASR
Boris Kollár. Foto – TASR

1. V Klusovom svete. 2. O všetkom rozhodne Boris Kollár. 3. Ďalšia vlna covidu.

➡️ Počúvanie podcastov Denníka N je najpohodlnejšie v aplikácii Denníka N. Zvuk Vám nepreruší, ani keď zmeníte stránku a počúvať môžete aj bez pripojenia k internetu. Sťahujte kliknutím sem.

Tento text načítal neurálny hlas. Najlepšie sa počúva v aplikácii Denník N, aj s možnosťou stiahnutia na počúvanie offline. Našli ste chybu vo výslovnosti? Dajte nám vedieť.

Vaše nápady na digitálne riešenia podporí digitálny Smart grant od ČSOB Nadácie.

Správy vybral a komentoval Filip Obradovič

1. V Klusovom svete

Podpredseda SaS Martin Klus žiada od strany zelenú kartu na hlasovanie v parlamente.

Nemyslí si, že SaS mala odísť z vlády, nechce predčasné voľby, odmieta odvolávať ministrov či predsedu vlády, odmieta obštrukcie v parlamente a dáva šancu tomu, že OĽaNO, Sme rodina, Za ľudí spolu so SaS v opozícii dovládnu do riadneho termínu volieb. Pre rozdielne názory dokonca uvažoval o odchode z SaS.

Jeho vyjadrenia majú dve roviny a zaslúžia si pozornosť.

Prvou je, čo hovorí. Tu sa postavil do radu k svojim kolegom, ktorí si projektujú vlastný svet, v ňom sa potľapkávajú po pleci a presviedčajú sa o svojej neomylnosti, hoci celkom očividne sú odtrhnutí od reality.

Tento článok je exkluzívnym obsahom pre predplatiteľov Denníka N.

Boris Kollár

Eduard Heger

Hegerova vláda

Igor Matovič

Koronavírus

  Newsfilter

  • Newsfilter Denníka N vyberá každý večer 10 udalostí dňa. Tri najdôležitejšie vysvetľuje v dlhších bodoch, zvyšné jednou vetou. Pridáva odkazy na zaujímavé články, citát dňa, najnovšieho Shootyho a na záver Posledné slovo Braňa Bezáka
  • Píšu ho editori a editorky Denníka N Roman Pataj, Juraj Javorský, Tomáš Gális, Filip Obradovič, Jana Shemesh a Monika Tódová
  • Nové vydania zverejňujeme na webe každý pracovný deň do 20:00, v nedeľu navyše vychádza súhrnný Týždenný newsfilter. Súčasne so zverejnením na webe posielame Newsfilter aj ako newsletter (aktivujte si odber tu)
  • Vždy nasledujúce ráno do 6:00 garantujeme zverejnenie audioverzie v predplatiteľskej aplikácii, ale aj na všetkých podcastových platformách

  Richard Sulík

  Komentáre

  Teraz najčítanejšie