Denník N

Nedeľná nekázeň: Čo sa to s nami stalo?

Tepláreň. Foto N - Vladimír Šimíček
Tepláreň. Foto N – Vladimír Šimíček

➡️ Počúvanie podcastov Denníka N je najpohodlnejšie v aplikácii Denníka N. Zvuk Vám nepreruší, ani keď zmeníte stránku, a počúvať môžete aj bez pripojenia na internet. Sťahujte kliknutím sem.

Tento text načítal neurálny hlas. Najlepšie sa počúva v aplikácii Denník N, aj s možnosťou stiahnutia na počúvanie offline. Našli ste chybu vo výslovnosti? Dajte nám vedieť.

V tú osudnú stredu sme počuli nad strechami vrčanie vrtuľníkov. Netušili sme, že na Zámockej ulici práve vraždil slovenský Breivik. Prví na rane mali byť Židia. Do zoznamu ľudí na odstrel zaradil i konzervatívneho premiéra Hegera a liberálnu prezidentku Čaputovú. Napokon strieľal na ľudí z LGBTI komunity. Jeho výstrely prebudili Slovensko. Nikto už nebude môcť tvrdiť, že naši bratia a sestry z Teplárne nie sú na Slovensku ohrozenou skupinou. Snaživí poslanci chceli zákonom zakázať dúhové vlajky na štátnych inštitúciách. Dnes taká vlajka visí na Prezidentskom paláci či na ministerstve životného prostredia. Osamelý strelec chcel destabilizovať Slovensko. Je na nás, aby ohavný skutok nedosiahol svoj cieľ.

Tento článok je exkluzívnym obsahom pre predplatiteľov Denníka N.

Nedeľná nekázeň

Komentáre

Teraz najčítanejšie