Denník N

Logo Newsfilter Denníka NNewsfilter: Vládni konzervatívci sa ubránili radikálom a berú veci s humorom

Foto N - Tomáš Benedikovič
Foto N – Tomáš Benedikovič

1. V krčme ich bijú, v parlamente sa im smejú. 2. Viliam Karas ochráni všetkých. 3. Aj v Británii vládnu nekompetentní konzervatívci.

🎧 Novinka: Všetky podcasty Denníka N nájdete teraz iba v aplikácii Dennik N. Jej nová verzia má vylepšené funkcie prehrávania. Stiahnite si ju, vyskúšajte a napíšte nám, čo by ste ešte vylepšili.

Vyberte si z ponuky vozidiel v predajniach AUTOPOLIS Panónska, Bory alebo Račianska alebo kliknite na www.autopolis.sk


Správy vybral a komentoval Juraj Javorský

1. V krčme ich bijú, v parlamente sa im smejú

Len deň po tom, čo dve tretiny slovenského parlamentu odmietli pomôcť LGBTI+ ľuďom k ľahšiemu praktickému životu, sa na tom istom mieste odohrala iná zahanbujúca udalosť. Romane Tabák sediacej pod úrovňou Igora Matoviča pripomenul rozdiel vo výške ich pozícií slávnu balkónovú scénu zo Shakespeara. Vzhliadajúc k Matovičovi za rečníckym pultom sa rozhodla podeliť o obraz zo svojho vnútorného sveta so všetkými a povedala, že sú ako Rómeo a Júlia.

Igor Matovič s empatiou sebe vlastnou sa jej vzápätí opýtal, či sa cíti ako Rómeo alebo ako Júlia. Jej odpoveď, že sa cíti ako Júlia, už však takmer zanikla v ich spoločnom piskľavom smiechu.

Scénu uzavrel

Tento článok je exkluzívnym obsahom pre predplatiteľov Denníka N.

Logo Newsfilter Denníka NNewsfilter

Hlavný newsletter Denníka N prináša každý večer komentovaný súhrn najdôležitejšieho diania. Posielame každý večer okrem soboty do 20:00.

Komentáre

Teraz najčítanejšie