Denník N

Predplatiteľská aplikácia Denník N má teraz vylepšené možnosti prehrávania audia a exkluzívne audioverzie Vývoja bojov

O nových funkciách na pohodlné prehrávanie audia a exkluzívnom vydávaní seriálu Vývoj bojov v predplatiteľskej aplikácii Denník N hovorí aj nová bannerová kampaň
O nových funkciách na pohodlné prehrávanie audia a exkluzívnom vydávaní seriálu Vývoj bojov v predplatiteľskej aplikácii Denník N hovorí aj nová bannerová kampaň

Denník N vydal novú verziu predplatiteľskej aplikácie, v ktorej nájdete päť veľkých noviniek, ktoré vám umožnia pohodlnejšie počúvať všetky naše podcasty:

  1. nový tab Audio so zoznamom všetkých epizód podcastov Denníka N
  2. možnosť zrýchliť prehrávanie
  3. možnosť skočiť v nahrávke o 15 sekúnd dozadu alebo dopredu
  4. zapamätanie si miesta v nahrávke, do ktorého ste dopočúvali
  5. vylepšené možnosti prehrávania v externých zariadeniach, napríklad v aute

Okrem týchto funkčných noviniek exkluzívne v predplatiteľskej aplikácii Denník N zverejňujeme každý deň po 13.00  hod. audioverziu seriálu Vývoj bojov. Tieto nahrávky nezverejňujeme na žiadnych externých platformách typu Spotify alebo Apple Music.

Podobne sme v lete exkluzívne v aplikácii Denník N zverejnili čítanie o histórii Ruska od Petra Koubského z českého Deníka N. Obsahu určeného na počúvanie len pre predplatiteľov bude pribúdať aj v ďalších týždňoch.

Ak už aplikáciu máte nainštalovanú, najnovšia verzia s vylepšeným audiom by sa vám na telefón mala stiahnuť automaticky. Ak ju ešte nemáte, stiahnuť si ju môžete na tomto odkaze. Počúvajte naše podcasty a dajte nám na [email protected] vedieť, čo by ste ešte zlepšili.

Máte pripomienku alebo ste našli chybu? Prosíme, napíšte na [email protected].

Slovensko

Teraz najčítanejšie