Denník N

Týždňový newsfilter: Kollár sa možno nevyzná v kábloch, ale politika mu ide

Boris Kollár. Foto - TASR
Boris Kollár. Foto – TASR

🎧 Novinka: Všetky podcasty Denníka N nájdete teraz iba v aplikácii Dennik N. Jej nová verzia má vylepšené funkcie prehrávania. Stiahnite si ju, vyskúšajte a napíšte nám, čo by ste ešte vylepšili.

Vypočujte si rozhovory s odvážnymi whisteblowermi v podcaste Neumlčaní, ktorý pripravuje Úrad na ochranu oznamovateľov.

Správy vybrala a komentovala Jana Shemesh 

1. Dovolenkuje v Dubaji a je mu dobre 

Boris Kollár Slovensku šetrí nervy aj energie. Za to si zaslúži aj dovolenku v Dubaji. Naviac mu to úplne prejde u Matoviča, ktorý je inak na túto turistickú destináciu citlivý. Teda vtedy, keď sa v nej nachádza Sulík.

Čo na tom, že dva týždne nerokuje parlament. Vraj pre kábel, ktorý zaujal poslanca OĽaNO Haláka natoľko, že ho zastrčil, kam nemal. Technicky zdatní hovoria, že porucha sa dala opraviť maximálne do hodín. Na hradnom vrchu je to ale akési počarované. Držme palce, aby to v utorok klaplo a poslanci a poslankyne mohli robiť to, na čo sme ich zvolili.

A hlavne, aby sa sa už konečne rozptýlili podozrenia, že za predĺženými dušičkovými prázdninami zákonodarného zboru bola svojvôľa Borisa Kollára

Tento článok je exkluzívnym obsahom pre predplatiteľov Denníka N.

Boris Kollár

LGBTI+

Newsfilter

Hlavný newsletter Denníka N prináša každý večer komentovaný súhrn najdôležitejšieho diania. Posielame každý večer okrem soboty do 20:00.

Robert Fico

Komentáre

Teraz najčítanejšie