Denník N

Logo Newsfilter Denníka NNewsfilter: Arcibiskup aj arciprokurátor ustúpili len naoko

Trnavský arcibiskup Ján Orosch. Foto - TASR
Trnavský arcibiskup Ján Orosch. Foto – TASR

1. Žilinka namiesto práce statusuje. 2. Sudcovia pomáhajú sudcom. 3. Arcibiskup oľutoval, že spôsobil bolesť.

🎧 Novinka: Všetky podcasty Denníka N nájdete teraz iba v aplikácii Dennik N. Jej nová verzia má vylepšené funkcie prehrávania. Stiahnite si ju, vyskúšajte a napíšte nám, čo by ste ešte vylepšili.

Vyberte si z ponuky vozidiel v predajniach AUTOPOLIS Panónska, Bory alebo Račianska alebo kliknite na www.autopolis.sk


Správy vybral a komentoval Juraj Javorský

1. Žilinka namiesto práce statusuje

Maroš Žilinka chcel v pondelok pripomenúť verejnosti ďalším facebookovým statusom veľkosť svojho spravodlivého ducha. Debata sa však zvrtla opačne, než ako generálny prokurátor zamýšľal.

Žilinka v statuse napísal, že dal preveriť, či niektorí vládni predstavitelia nezneužili svoju právomoc pri ochrane hraníc pred nelegálnou migráciou. Aj malému decku je z takejto akože aktivity jasné, že jej jediným cieľom je upútať pozornosť a trochu sa priživiť na novej migračnej vlne. Apropos, aj Hlas už píše o migrantoch tlačové správy a Smer zvolal tlačovku na utorok.

Totiž, aj keby minister vnútra zlyhal na celej čiare, čo sa mu stáva úplne bežne, tak by z toho Žilinka nevytrieskal paragraf o zneužití právomoci, ani keby bol generálnym prokurátorom Mliečnej dráhy. Ako generálny prokurátor Slovenskej republiky do toho veľmi nemá čo strkať nos, ak sám nechce riskovať prekročenie právomocí.

Únos vietnamského podnikateľa. Napokon to však nebol marketingový status, čo prinieslo v pondelok Žilinku do rečí. Bol to

Tento článok je exkluzívnym obsahom pre predplatiteľov Denníka N.

Logo Newsfilter Denníka NNewsfilter

Hlavný newsletter Denníka N prináša každý večer komentovaný súhrn najdôležitejšieho diania. Posielame každý večer okrem soboty do 20:00.

Komentáre

Teraz najčítanejšie