Denník N

Voľby 2023

Smer
23,58 %
PS
16,37 %
Hlas
15,22 %
OĽaNO, ZĽ, KÚ
9,15 %
KDH
7,01 %
SaS
5,92 %
SNS
5,74 %
Republika
4,88 %
Aliancia
4,45 %
Demokrati
2,87 %
Sme rodina
2,28 %
ĽSNS
0,87 %
KSS
0,34 %
Piráti
0,32 %
Modrí
0,25 %
Maďarské fórum
0,11 %
My Slovensko
0,09 %
SOS
0,08 %
Karma
0,08 %
Srdce
0,07 %
Princíp
0,06 %
Vlastenecký blok
0,04 %
Spravodlivosť
0,04 %
SHO
0,04 %
SDKÚ
0,02 %
Aktualizované 4:10
95,75 % spočítaných okrskov
Prejsť na výsledky

Newsfilter: Sme rodina, sme vlekári!

Predseda parlamentu a šéf Sme rodina Boris Kollár. Foto N - Tomáš Benedikovič
Predseda parlamentu a šéf Sme rodina Boris Kollár. Foto N – Tomáš Benedikovič

1. U Kollára stratili pri vlekoch zábrany. 2. Aj všetko ostatné sa točí okolo Sme rodina. 3. Druhý pilier opravili, krúžkovné je minulosť.

➡️ Počúvanie podcastov Denníka N je najpohodlnejšie v aplikácii Denníka N. Zvuk Vám nepreruší, ani keď zmeníte stránku, a počúvať môžete aj bez pripojenia na internet. Sťahujte kliknutím sem.

Tento text načítal neurálny hlas. Najlepšie sa počúva v aplikácii Denník N, aj s možnosťou stiahnutia na počúvanie offline. Našli ste chybu vo výslovnosti? Dajte nám vedieť.

Gemerka zo slovenského krasuMinerálna voda Gemerka, s obsahom horčíka a vápnika, priaznivo pôsobí na psychické aj fyzické zdravie.


Správy vybral a komentoval Roman Pataj

1. U Kollára stratili zábrany

Po ďalších neplánovaných prázdninách konečne pokračovala v rokovaní Národná rada. Hlasovacie zariadenia pracovali spoľahlivo, pretože za takmer 14 dní sa predsa len úspešne podarilo zle zapojený kábel odpojiť odtiaľ, kde nemal byť, a pripojiť ho tam, kam patrí.

Predseda parlamentu Boris Kollár využil dva voľné týždne, z ktorých niekoľko dní strávil v Dubaji, efektívne. Výsledkom je, že jeden z jeho poslancov na poslednú chvíľu kolegom predložil pozmeňovací návrh k vládnemu zákonu o DPH, aby sa prevádzkovateľom vlekov, lanoviek a akvaparkov od januára do apríla dočasne znížila DPH z 20 na 10 percent. Zhodou okolností je jedným z takýchto prevádzkovateľov aj predseda Sme rodina.

Tento článok je exkluzívnym obsahom pre predplatiteľov Denníka N.

Boris Kollár

Dôchodky a dôchodkový vek

Hegerova vláda

Newsfilter

  • Newsfilter Denníka N vyberá každý večer 10 udalostí dňa. Tri najdôležitejšie vysvetľuje v dlhších bodoch, zvyšné jednou vetou. Pridáva odkazy na zaujímavé články, citát dňa, najnovšieho Shootyho a na záver Posledné slovo Braňa Bezáka
  • Píšu ho editori a editorky Denníka N Roman Pataj, Juraj Javorský, Tomáš Gális, Filip Obradovič, Jana Shemesh a Monika Tódová
  • Nové vydania zverejňujeme na webe každý pracovný deň do 20:00, v nedeľu navyše vychádza súhrnný Týždenný newsfilter. Súčasne so zverejnením na webe posielame Newsfilter aj ako newsletter (aktivujte si odber tu)
  • Vždy nasledujúce ráno do 6:00 garantujeme zverejnenie audioverzie v predplatiteľskej aplikácii, ale aj na všetkých podcastových platformách

Sme rodina

Komentáre

Teraz najčítanejšie