Denník N

Newsfilter: Za každou nestiahnutou výpoveďou lekárov bude Hegerova zbabelosť

Eduard Heger dlhšie zvažoval, či opustí Igora Matoviča a vystúpi z OĽaNO. Foto N - Tomáš Benedikovič
Eduard Heger dlhšie zvažoval, či opustí Igora Matoviča a vystúpi z OĽaNO. Foto N – Tomáš Benedikovič

1. Heger nie je zmierovač, len zbabelec. 2. Do konca týždňa dohoda. 3. Blamáž preskočila z Kusého na KDH.

➡️ Počúvanie podcastov Denníka N je najpohodlnejšie v aplikácii Denníka N. Zvuk Vám nepreruší, ani keď zmeníte stránku, a počúvať môžete aj bez pripojenia na internet. Sťahujte kliknutím sem.

Tento text načítal neurálny hlas. Najlepšie sa počúva v aplikácii Denník N, aj s možnosťou stiahnutia na počúvanie offline. Našli ste chybu vo výslovnosti? Dajte nám vedieť.

K ČSOB Smart účtu bez poplatku za vedenie môžete okrem SmartSlužieb+ teraz získať aj bonus až do výšky 150€. Založte si účet,splňte jednoduché podmienky a bonus môže byť váš.

Správy vybral a komentoval Juraj Javorský

1. Heger nie je zmierovač, len zbabelec

Keď chcel Eduard Heger čeliť Igorovi Matovičovi v mene prežitia koalície s SaS, zlyhal. Keď sa chcel postaviť na stranu LGBTI+, takisto zlyhal. Teraz chcel vzdorovať výpovediam lekárov, aby zostali len hrozbou a nestali sa realitou.

Ako to vyzerá?

Tak, že v pondelok, necelých 17 dní do termínu výpovedí, je hrozba odchodu lekárov ešte bezprostrednejšia. V tento deň sa neuskutočnilo naplánované rokovanie s lekárskymi organizáciami a lekári vzápätí oznámili, že 17. novembra budú protestovať pred úradom vlády. Keď neprišla vláda za nimi, pôjdu oni za vládou.

Ak v najbližších hodinách a dňoch nenastane nejaký zvrat,

Tento článok je exkluzívnym obsahom pre predplatiteľov Denníka N.

Eduard Heger

Newsfilter

  • Newsfilter Denníka N vyberá každý večer 10 udalostí dňa. Tri najdôležitejšie vysvetľuje v dlhších bodoch, zvyšné jednou vetou. Pridáva odkazy na zaujímavé články, citát dňa, najnovšieho Shootyho a na záver Posledné slovo Braňa Bezáka
  • Píšu ho editori a editorky Denníka N Roman Pataj, Juraj Javorský, Tomáš Gális, Filip Obradovič, Jana Shemesh a Monika Tódová
  • Nové vydania zverejňujeme na webe každý pracovný deň do 20:00, v nedeľu navyše vychádza súhrnný Týždenný newsfilter. Súčasne so zverejnením na webe posielame Newsfilter aj ako newsletter (aktivujte si odber tu)
  • Vždy nasledujúce ráno do 6:00 garantujeme zverejnenie audioverzie v predplatiteľskej aplikácii Denník N a kdekoľvek počúvate podcasty

Komentáre

Teraz najčítanejšie