Denník N

Logo Newsfilter Denníka NNewsfilter: Kollár vyškolil Matoviča z politiky

Boris Kollár. Foto N - Tomáš Benedikovič
Boris Kollár. Foto N – Tomáš Benedikovič

1. Kollár kazí Matovičove plány s lekármi. 2. Ukrajina si urobila svoju prácu, prezidentka a vláda tiež. 3. Nenechajte si znechutiť 17. november.

🎧 Novinka: Všetky podcasty Denníka N nájdete teraz iba v aplikácii Dennik N. Jej nová verzia má vylepšené funkcie prehrávania. Stiahnite si ju, vyskúšajte a napíšte nám, čo by ste ešte vylepšili.

Vyberte si z ponuky vozidiel v predajniach AUTOPOLIS Panónska, Bory alebo Račianska alebo kliknite na www.autopolis.sk


Správy vybral a komentoval Filip Obradovič

1. Kollár kazí Matovičove plány s lekármi

V čase písania tohto textu ešte nebolo jasné, ako dopadne stredajšie rokovanie vlády s lekárskymi odbormi, ale bolo zrejmé, že k dohode boli obe strany sporu najbližšie za posledné mesiace.

Do veľkej miery k tomu prispel Boris Kollár, ktorý na tradičnom pondelkovom rokovaní koaličnej rady oznámil Igorovi Matovičovi, že odmieta sedieť v takej vláde, ktorá bude zodpovedná za totálny rozvrat zdravotnej starostlivosti po odchode dvoch tisíc lekárov.

Ak sa Boris Kollár vyhráža odchodom, znamená to dve veci – ide naozaj o veľa a dosiahne svoje. A to platí aj v prípade, že by mal tratiť Igor Matovič, čo je zjavne aj tento prípad.

Tento článok je exkluzívnym obsahom pre predplatiteľov Denníka N.

Boris Kollár

Hegerova vláda

Igor Matovič

Logo Newsfilter Denníka NNewsfilter

Hlavný newsletter Denníka N prináša každý večer komentovaný súhrn najdôležitejšieho diania. Posielame každý večer okrem soboty do 20:00.

Vojna na Ukrajine

Komentáre

Teraz najčítanejšie