Denník N

Newsfilter: Niečo je zle, keď je takmer polovici voličov dobrý Pellegrini  

Foto N - Tomáš Benedikovič
Foto N – Tomáš Benedikovič

1. Aj toto sú výsledky premiérovania Matoviča a Hegera. 2. Zatiaľ nevieme, čo s Maďarmi. Matovič chcel pomôcť Orbánovi. 3. Ľudia nepodplácajú lekárov, aby im dorovnali mzdy. Chcú lepšie služby.

🎧 Novinka: Všetky podcasty Denníka N nájdete teraz iba v aplikácii Dennik N. Jej nová verzia má vylepšené funkcie prehrávania. Stiahnite si ju, vyskúšajte a napíšte nám, čo by ste ešte vylepšili.

Vyberte si z ponuky vozidiel v predajniach AUTOPOLIS Panónska, Bory alebo Račianska alebo kliknite na www.autopolis.sk


Správy vybrala a komentovala Jana Shemesh

1. Aj toto sú výsledky premiérovania Matoviča a Hegera 

Predseda Hlasu Peter Pellegrini môže pokračovať v tom, čo robí od momentu, keď ohlásil svoj fyzický (či aj mentálny, to je na debatu) odchod zo strany Smer.

Teda príliš sa nevyhraňovať, občas hrať na obe strany, tváriť sa konštruktívne, zbytočne neurážať a nehrotiť napríklad v kultúrno-etických témach, vyhýbať sa slovníku a spôsobom svojho bývalého straníckeho šéfa Roberta Fica, ale stále si udržiavať kritický tón k vládnej koalícii a ešte sa aj tváriť sociálne, ba priam ľudovo.

To všetko v kombinácii s tým, ako sa v tomto – treba povedať, že objektívne neľahkom – období (ne)osvedčili dvaja premiéri z OĽaNO, z neho podľa prieskumu agentúry Ipsos pre Denník N v tejto chvíli robí najprijateľnejšieho kandidáta na post predsedu vlády po budúcich voľbách.

Na tomto poste si ho vie predstaviť 44 percent opýtaných, aj keď netreba opomenúť, že pre 47 percent oslovených v prieskume je skôr nevhodným alebo veľmi nevhodným kandidátom.

Tento článok je exkluzívnym obsahom pre predplatiteľov Denníka N.

Eduard Heger

Igor Matovič

Newsfilter

Hlavný newsletter Denníka N prináša každý večer komentovaný súhrn najdôležitejšieho diania. Posielame každý večer okrem soboty do 20:00.

Peter Pellegrini

Zdravotníctvo

Komentáre

Teraz najčítanejšie