Denník N

Kandidátna listina KDH pre parlamentné voľby 2016

Foto - TASR
Foto – TASR

Kandidátka Kresťanskodemokratického hnutia do parlamentných volieb 5. marca 2016.

1. Ján Figeľ Ing. PhD. predseda hnutia, Bratislava

2. Miroslava Szitová Mgr. školská psychologička, sociálna pedagogička, Smižany

3. Peter Belinský Ing. poradca riaditeľa, Žilina

4. Július Brocka Ing. poslanec NR SR, Križovany nad Dudváhom

5. Ján Hudacký Ing. poslanec NR SR, Prešov

6. Miloš Moravčík Ing. PhD. ekonóm, Bratislava

7. Pavol Zajac Ing. poslanec NR SR Sedliská

8. Pavol Hrušovský JUDr. poslanec NR SR, Nitra

9. Pavol Abrhan Ing. poslanec NR SR, Nové Zámky

10. František Orlovský MUDr. chirurg, Stará Ľubovňa

11. Marian Faktor Mgr. MUDr. lekár, manažér, Stará Bystrica

12. Alojz Přidal Mgr. poslanec NR SR, Kátlovce

13. Jozef Bobík Ing. poslanec NR SR, Michalovce

14. Marián Radošovský Ing. poslanec NR SR, Mojmírovce

15. Peter Muránsky Ing. Mgr. poslanec NR SR, Nemce

16. Dušan Pekár Ing. Mgr. starosta, Bratislava

17. Marián Sopčák Mgr. audítor, Považská Bystrica

18. Eva Grey Prof. MUDr. PhD. prorektorka pre zahraničné vzťahy, Bratislava

19. Marek Michalčík Ing. občiansky aktivista Brestovany

20. Albín Maslaňák Ing. starosta Oravské Veselé

21. Radovan Gondžúr Mgr. právnik Prešov

22. Renáta Ocilková PaedDr. Mgr. koordinátorka KBS pre ľudské práva Bratislava

23. Stanislav Kahanec Ing. poslanec Mestského zastupiteľstva v Prešove Prešov

24. Michal Slašťan Ing. zástupca primátora mesta Ružomberok Ružomberok

25. Norbert Lukán Doc. MUDr. PhD. lekár, vysokoškolský učiteľ Košice

26. Lukáš Domin Ing. vedúci kvality, Bánovce nad Bebravou

27. Milan Majerský PaedDr. primátor, Levoča

28. Ivan Uhliarik MUDr. poslanec NR SR, Skalica

29. Ľubica Černá Doc. Ing. PhD. vysokoškolská pedagogička, Bánov

30. Vladimír Sirotka Ing. CSc. ekonóm, účtovný poradca, Bratislava

31. Jozef Mikloško Doc. RNDr. DrSc. poslanec NR SR, Bratislava

32. Marek Mesároš Ing. ekonóm, Močenok

33. Ján Beljak PhDr. PhD. vedec, archeológ, Zvolen

34. Ján Oparty Doc. Ing. ArtD. vysokoškolský pedagóg, Bratislava

35. Peter Dobeš RNDr. geograf, Rajecké Teplice

36. Ferdinand Exner Ing. projektový manažér, Bardejov

37. Oľga Fečíková Mgr. samostatná radkyňa, Porostov

38. Ján Gabčo Ing. podnikateľ, Púchov

39. Ján Porubský Doc. MUDr. CSc. vysokoškolský pedagóg, lekár, Bratislava

40. Marián Čaučík Ing. riaditeľ Dobrej noviny, Bratislava

41. Peter Stanko Ing. projektový manažér, Chorvátsky Grob

42. Jozef Kislík Ing. technik, dobrovoľník, Prešov

43. Pavel Pavlásek Doc. Ing. PhD. vysokoškolský pedagóg, Žilina

44. Andrej Klapica Dr. ekonóm, Piešťany

45. Ján Jakubišin vedúci zmeny, Jaklovce

46. Ján Vančo PhDr. PhD. zástupca primátora, Nitra

47. Mária Sliacka Ing. humanitárna pracovníčka, Kováčová

48. Katarína Tuhárska Mgr. učiteľka, Krupina

49. Jozef Čurlej Ing. poľnohospodár, Košice

50. Ján Miho administratívny pracovník, Terchová

51. Daniel Slivka Doc. PhDr. ThDr. PhD. vysokoškolský pedagóg, Stropkov

52. Darius Hatok Ing. ekonóm, Košice

53. Marcel Ďurkovský živnostník, Žilina

54. Ján Kmeť Mgr. PhD. riaditeľ DSS a ZpS Rača, Trenčín

55. Milan Hovanec Mgr. živnostník, Poloma

56. Ján Čuchran Ing. starosta, Kaluža

57. Roman Sova Ing. ekonóm, Senica

58. Ján Morovič Doc. Ing. PhD. vysokoškolský učiteľ, Bratislava

59. Matej Krčmár PhDr. Mgr. ekonóm, bankový špecialista Bratislava

60. Ivan Rác PhDr. PhD. vysokoškolský pedagóg Zbehy

61. Miloslav Hatala Ing. živnostník Nitra

62. Anton Šmotlák Mgr. politológ, Bratislava

63. Anna Dudová PaedDr. PhD. učiteľka, Veľká Lesná

64. Martin Baxa Mgr. učiteľ, Brezno

65. Marián Javorka Ing. starosta, Likavka

66. Katarína Hudáková študentka, Rožňava

67. Ivan Sadovský Ing. štátny zamestnanec, Nové Mesto nad Váhom

68. Mária Jakubová PaedDr. dôchodkyňa, Holčíkovce

69. Zuzana Rattajová Ing. ekonómka, kultúrna aktivistka, Bratislava

70. Alojz Hlina občan, poslanec NR SR, Bratislava

71. Jana Miklošková Bc. občianka, manažérka v cestovnom ruchu, Bratislava

72. Miroslav Herman občan, živnostník, Stupava

73. Jaroslav Polaček Ing. občan, mestský poslanec, Košice

74. Peter Joštiak IT technik, Bratislava

75. Iveta Hatalová Ing. arch. architektka, Likavka

76. Martin Krajovič Mgr. konzultant, Trnava

77. Martin Jech Ing. starosta, Okrúhle

78. Igor Geletka Bc. Ing. manažér výrobných projektov, Spišská Nová Ves

79. Miloš Zaujec Bc. technik, Levice

80. Martin Novodomec Mgr. Ing. produktový analytik, Kremnica

81. Mikuláš Krippel Mgr. PhD. právnik, odborník na sociálne zabezpečenie, Bratislava

82. Miroslav Tučník Ing. PhD. ekonóm, Prečín

83. Marián Benko skladník, Kežmarok

84. Ján Nigut Ing. starosta, Košice

85. Rudolf Michalov Ing. invaidný dôchodca Lopuchov

86. Viera Kimerlingová Ing. ekonómka, Bratislava

87. Peter Dvoran technológ, Hlohovec

88. Daniel Bago starosta, Tesáre

89. Jaroslav Urík programátor, konzultant ERP, Plevník -Drienové

90. Miroslav Fabian starosta, Klčov

91. Ľudmila Révésová manažérka prevádzky, Perín -Chym

92. Martina Uličná Mgr. učiteľka, Bratislava

93. Juraj Putirka Ing. nákupca, Bytča

94. Marián Babej PaedDr. učiteľ, Vranov nad Topľou

95. Peter Štuller MUDr. detský lekár, Dunajská Streda

96. Jana Nachtmannová Mgr. konateľka spoločnosti, Bratislava

97. Katarína Hozlárová Mgr. pedagogička, Nové Zámky

98. Ján Kotuľa Ing. dopravný inžinier, Bratislava

99. Martin Vrana Ing. aplikačný špecialista, vedúci oddelenia, Žilina

100. Nataša Žembová Mgr. hovorkyňa KDH, Rohožník

101. Miroslav Glevaňák živnostník, Poprad

102. Ján Kokarda Ing. starosta, Ždaňa

103. Branislav Borovský Mgr. manažér, Bratislava

104. Gerda Fodorová Mgr. učiteľka ZUŠ, Šaštín -Stráže

105. Tomáš Jedinák riaditeľ školskej jedálne, Martin

106. Radovan Horváth Mgr. referent, Nové Mesto nad Váhom

107. Michal Mudrák Ing. živnostník, Vranov nad Topľou

108. Ivona Vicianová PharmDr. JUDr. farmaceutka, právnička, Zlaté Moravce

109. Pavol Noga Ing. PhD. výskumný pracovník, Pezinok

110. Ján Paľovčík MUDr. lekár, Michalovce

111. Peter Barbas podnikateľ Veľký Šariš

112. František Kmecík Ing. špecialista ISO a IT, Veľké Rovné

113. Miroslav Papay Bc. vedúci ubytovne, Koplotovce

114. Pavol Mičuda Mgr. učiteľ, Horovce

115. Monika Véghová Ing. vedúca zastúpenia, Rovinka

116. Slavomír Majerčák Ing. poľnohospodársky inžinier, Lechnica

117. Ľubor Kalafus Mgr. koordinátor pre špeciálne činnosti, Košice

118. Juraj Šimunek MVDr. živnostník, veterinárny lekár, Bánov

119. František Prívara Ing. zástupca primátora, Čadca Milošová

120. František Čech strojník vodárenských zariadení, Bartošovce

121. Milan Šindler Ing. podnikateľ, Bratislava

122. Mária Tomášová Ing. koordinátorka projektov, Košice

123. Juraj Rosinčin Ing. súkromný geodet, Lietavská Lúčka

124. Lýdia Budziňáková JUDr. právnička, Levoča

125. Igor Bartošík Ing. obchodný manažér, Holíč

126. Andrej Čopík Ing. starosta, Kovarce

127. Marián Eliáš Ing. lesný inžinier, Prešov

128. Mária Horňáková Ing. ekonómka, Košice

129. Martin Klimek Mgr. pedagóg, Čadca

130. Róbert Rybovič automechanik, Plavnica

131. Peter Radošinský Ing. starosta, Chtelnica

132. Milan Neveďal Mgr. katechéta, Kysucké Nové Mesto

133. Peter Cocher PhDr. živnostník, Veľké Zálužie

134. Ján Mojžiš Mgr. bezpečnostný expert, Bratislava

135. Lukáš Hotáry Ing. podnikateľ, Spišská Belá

136. Jozef Bolješik JUDr. advokát, Ostrov

137. Vladimír Heger Bc. študent, Častá

138. Ľubomír Leško Ing. súkromný podnikateľ, Veľký Šariš

139. Stanislav Jiríček Mgr. pedagóg, Komárno

140. Július Vyrostek Ing. starosta, Forbasy

141. Peter Gabura Ing. podnikateľ Svätý Jur

142. Viliam Majda Ing. PhD. prednosta mestského úradu, Martin

143. Štefan Horony bezpečnostný pracovník, Dunajská Streda

144. Emanuel Noga Ing. živnostník, Pezinok

145. Juraj Marko Ing. riaditeľ študentského domova, Žilina

146. Ladislav Ogurčák Mgr. stredoškolský učiteľ, Levoča

147. Andrej Krabáč Ing. strojný inžinier, Bratislava

148. Michal Deket Mgr. štatutárny zástupca neziskovej organizácie, Veľké Kostoľany

149. Tomáš Kováčik Ing. PhD. vysokoškolský učiteľ, Bratislava

150. Peter Bobula Mgr. Ing. právnik, stavbár, Urmince

KDH

Voľby 2016

Teraz najčítanejšie