Denník N

Kandidátna listina Smeru pre parlamentné voľby 2016

Foto - TASR
Foto – TASR

Kandidátka strany SMER – sociálna demokracia do parlamentných volieb 5. marca 2016.

1.    Robert Fico, predseda vlády SR, Bratislava
2.    Robert Kaliňák, podpredseda vlády a minister, Bratislava
3.    Peter Pellegrini, predseda NR SR, Banská Bystrica
4.    Peter Kažimír, podpredseda vlády a minister, Bratislava
5.    Marek Maďarič, minister, Ivanka pri Dunaji
6.    Peter Žiga, minister, Košice
7.    Miroslav Lajčák, podpredseda vlády a minister, Bratislava
8.    Richard Raši, poslanec NR SR, primátor, Košice
9.    Ján Počiatek, minister, Bratislava
10.  Ján Richter, minister, Nitra
11.  Juraj Blanár, poslanec NR SR, predseda ŽSK, Žilina
12.  Martin Glváč, minister, Bratislava
13.  Jaroslav Baška, poslanec NR SR, Dohňany
14.  Jana Laššáková, podpredsedníčka NR SR, Vlkanová
15.  Ľubomír Vážny, podpredseda vlády SR, Banská Bystrica
16.  Ľubomír Jahnátek, minister, Nitrianske Hrnčiarovce
17.  Peter Chudík, predseda Prešovského samosprávneho kraja, Záborské
18.  Tibor Glenda, poslanec NR SR, Alekšince
19.  Stanislav Kubánek, poslanec NR SR, Prešov
20.  Vladimír Faič, poslanec NR SR, Prašice
21.  Dušan Čaplovič, poslanec NR SR, Bratislava
22.  Ján Podmanický, poslanec NR SR, starosta, Stará Bystrica
23.  Viktor Stromček, štátny tajomník, Bratislava
24.  Róbert Madej, poslanec NR SR, Bratislava
25.  Erik Tomáš, riaditeľ, Bratislava
26.  Miroslav Číž, podpredseda NR SR, Štiavnické Bane
27.  Igor Federič, vedúci úradu vlády, Bratislava
28.  Igor Choma, poslanec NR SR, primátor, Žilina
29.  Denisa Saková, vedúca služobného úradu, Bratislava
30.  Dušan Galis, poslanec NR SR, Bratislava
31.  Marián Saloň, štátny tajomník, Stará Ľubovňa
32.  Pavol Pavlis, poslanec NR SR, Pezinok
33.  Ladislav Kamenický, poslanec NR SR, Bratislava
34.  Dušan Muňko, poslanec NR SR, Bratislava
35.  Maroš Kondrót, poslanec NR SR, Bratislava
36.  Dušan Jarjabek, poslanec NR SR, Bratislava
37.  Jozef Valocký, poslanec NR SR, Galanta
38.  Ľuboš Blaha, poslanec NR SR, Bratislava
39.  Ľubomír Petrák, poslanec NR SR, starosta, Hurbanova Ves
40.  Róbert Puci, poslanec NR SR, Trebišov
41.  Ľubomír Želiezka, poslanec NR SR, Bánovce nad Bebravou
42.  Vladimír Matejička, poslanec NR SR, Komárno
43.  Ján Senko, poslanec NR SR, Očová
44.  Jana Vaľová, poslankyňa NR SR, primátorka, Humenné
45.  Dušan Bublavý, poslanec NR SR, Častkovce
46.  Monika Jankovská, štátna tajomníčka, Trenčín
47.  Vojtech Ferencz, štátny tajomník, Bohdanovce
48.  Branislav Ondruš, štátny tajomník, Bratislava
49.  Jozef Burian, štátny tajomník, Košice
50.  Jozef Buček, štátny tajomník, Košice
51.  Emil Ďurovčík, podpredseda Košického samosprávneho kraja, Sliepkovce
52.  Pavol Goga, poslanec NR SR, Topoľčany
53.  Ján Kvorka, manažér, Blatnica
54.  Mária Janíková, poslankyňa NR SR, Partizánske
55.  Peter Šuca, poslanec NR SR, Nová Lesná
56.  Boris Susko, poslanec NR SR, Ivanka pri Dunaji
57.  Rastislav Chovanec, štátny tajomník, Bratislava
58.  Michal Bagačka, poslanec NR SR, primátor, Hnúšťa
59.  Augustín Hambálek, poslanec NR SR, Trnava
60.  Peter Náhlik, poslanec NR SR, Trnava
61.  Oľga Nachtmannová, poslankyňa NR SR, Bratislava
62.  Marián Kéry, poslanec NR SR, Červený Hrádok
63.  Mikuláš Krajkovič, poslanec NR SR, Vápeník
64.  Milan Panáček, poslanec NR SR, Dohňany
65.  Vladimír Baláž, poslanec NR SR, Banská Bystrica
66.  Jozef Ježík, poslanec NR SR, Zvolen
67.  Martin Nemky, zástupca primátora, Nitra
68.  Milan Mojš, poslanec NR SR, Likavka
69.  Ladislav Andreánsky, poslanec NR SR, Liptovský Hrádok
70.  Darina Gabániová, poslankyňa NR SR, Čataj
71.  Ľuboš Martinák, poslanec NR SR, Medzilaborce
72.  Viliam Jasaň, poslanec NR SR, Bratislava
73.  Ivan Varga, poslanec NR SR, Hlohovec
74.  Marek Mitterpák, vedúci odboru Košického samosprávneho kraja, Košice
75.  Peter Fitz, poslanec NR SR, Šenkvice
76.  Štefan Gašparovič, poslanec NR SR, Slovenský Grob
77.  Marián Záhumenský, poslanec NR SR, Dvory nad Žitavou
78.  Jaroslav Demian, poslanec NR SR, Brezno
79.  Bibiána Riapošová, poslankyňa NR SR, Bratislava
80.  Lea Grečková, poslankyňa NR SR, Spišská Nová Ves
81.  Juraj Gedra, právnik, Kežmarok
82.  Andrej Kolesík, poslanec NR SR, Bratislava
83.  Peter Kalivoda, ekonomický riaditeľ, Plavecký Štvrtok
84.  Emília Müllerová, poslankyňa NR SR, Kremnica
85.  Milan Géci, poslanec NR SR, Košice
86.  Viera Kučerová, poslankyňa NR SR, Holíč
87.  Eva Hufková, poslankyňa NR SR, Horná Štubňa
88.  Peter Marušinec, primátor, Nová Dubnica
89.  Magda Košútová, poslankyňa NR SR, Trenčín
90.  Viliam Holeva, poslanec NR SR, Bardejov
91.  Tibor Lebocký, poslanec NR SR, Budča
92.  Milan Halúz, poslanec NR SR, Levice
93.  Vladislav Petráš, poslanec NR SR, Turá Lúka
94.  Slavomír Drozd, dizajnér, Bratislava
95.  Rastislav Čepák, poslanec NR SR, starosta, Košecké Podhradie
96.  Marián Kovačócy, poslanec NR SR, Trnava
97.  František Petro, poslanec NR SR, Ploské
98.  Otto Brixi, poslanec NR SR, Košice
99.  Miroslav Čellár, poradca podpredsedu NR SR, Banská Bystrica
100. Antonín Cicoň, lesný inžinier, Smolník
101. Ján Babič, poslanec NR SR, Rožňava
102. Michal Lukša, poslanec NR SR, Snina
103. Jozef Andrejčák, starosta, Košice
104. Viera Šedivcová, poslankyňa NR SR, Žarnovica
105. Štefan Hreha, poslanec NR SR, Vranov nad Topľou
106. Ján Zvonár, lekár, Bratislava
107. Viera Mazúrová, poslankyňa NR SR, Oravská Lesná
108. Peter Gaži, poslanec NR SR, Spišská Belá
109. Svetlana Pavlovičová, poslankyňa NR SR, Prešov
110. Radko Gavliak, riaditeľ, Prievidza
111. Vladimír Macášek, prednosta okresného úradu, Kysucké Nové Mesto
112. Peter Obrimčák, lekár, Stropkov
113. Ján Račák, riaditeľ, Brezno
114. Tomáš Alscher, ekonomický námestník, Bratislava
115. František Mrázik, živnostník, Žihárec
116. Igor Nicák, prednosta okresného úradu, Piešťany
117. Iveta Hanulíková, ekonómka, Bratislava
118. Ján Hrubý, zástupca generálneho riaditeľa, Trnava
119. Juraj Gerlici, riaditeľ  Úradu TSK, Trenčín
120. Ľubomír Bláha, prednosta okresného úradu, Dolný Kubín
121. Vladimír Jánošík, primátor, Lipany
122. Branislav Hámorník, prednosta okresného úradu, Lučenec
123. Helena Bohátová, prednostka okresného úradu, Nové Zámky
124. Tomáš Kučera, asistent poslanca NR SR, Trnava
125. Katarína Jankacká, riaditeľka ÚPSVaR, Považská Bystrica
126. Marián Múdry, podnikateľ, Bytča
127. Peter Sokol, prednosta okresného úradu, Stará Ľubovňa
128. Andrea Žiaková, prednostka okresného úradu, Žiar nad Hronom
129. Martin Lidaj, zástupca primátora, Senica-Sotina
130. Ľubomír Haško, živnostník, Veľký Krtíš
131. Kvetoslava Hejbalová, viceprimátorka, Nové Mesto nad Váhom
132. Dušan Petrík, manažér – energetik, Žilina
133. Ľubomír Komara, verejná služba, Levoča
134. Július Laššan, starosta, Mokrá Lúka
135. Zita Koprdová, prednostka okresného úradu, Hosťovce
136. Milan Berec, starosta, Trenčianska Teplá
137. Matúš Šutaj – Eštok, riaditeľ, Budkovce
138. Ladislav Bódi, zástupca primátora, Detva
139. Marián Siekela, riaditeľ, Krupina
140. Marek Illéš, prednosta okresného úradu, Nitra
141. Jozef Žilík, riaditeľ – manažér, Poltár
142. Silvia Púčiková, učiteľka, Trstená
143. Martina Gašparová, asistentka poslanca NR SR, Levice
144. Janka Krahulíková, riaditeľka ÚPSVaR, Topoľčany
145. Marta Gubrická, prednostka okresného úradu, Trnava
146. Jana Malinková, poradkyňa predsedu NR SR, Topoľčany
147. Alexander Daško, riaditeľ, Banská Bystrica
148. Ján Elzer, starosta, Kamenica nad Hronom
149. Júlia Gálová, prednostka okresného úradu, Galanta
150. Martin Lukačovič, právnik, Prievidza

Smer

Voľby 2016

Teraz najčítanejšie