Denník N

Newsfilter: Sulíka to vraj mrzí, ale aj keby chcel, už nemôže cúvnuť

Igor Matovič a Richard Sulík: z bývalých spojencov sú nepriatelia. Foto - TASR
Igor Matovič a Richard Sulík: z bývalých spojencov sú nepriatelia. Foto – TASR

1. Existujú pochybnosti, či to SaS myslela vážne. 2. Existujú pochybnosti, či to Heger myslí vážne. 3. Podľa Klimeka môžu byť následky vážne. 

➡️ Počúvanie podcastov Denníka N je najpohodlnejšie v aplikácii Denníka N. Zvuk Vám nepreruší, ani keď zmeníte stránku, a počúvať môžete aj bez pripojenia na internet. Sťahujte kliknutím sem.

Tento text načítal neurálny hlas. Najlepšie sa počúva v aplikácii Denník N, aj s možnosťou stiahnutia na počúvanie offline. Našli ste chybu vo výslovnosti? Dajte nám vedieť.

Správy vybral a komentoval Tomáš Gális

1. Myslela to SaS vážne? 

Otázka, či to SaS myslela s návrhom na vyslovenie nedôvery Hegerovej vláde vážne, by nemala nikomu ani len napadnúť, nieto aby sa o nej písalo. Slovami klasika, tu už nejde o fazuľky, je to príliš vážna vec, ktorej dôsledky sa zvlášť v týchto búrlivých časoch nedajú dovidieť. No napriek tomu je tých pochybností viac.

Tento článok je exkluzívnym obsahom pre predplatiteľov Denníka N.

Newsfilter

  • Newsfilter Denníka N vyberá každý večer 10 udalostí dňa. Tri najdôležitejšie vysvetľuje v dlhších bodoch, zvyšné jednou vetou. Pridáva odkazy na zaujímavé články, citát dňa, najnovšieho Shootyho a na záver Posledné slovo Braňa Bezáka
  • Píšu ho editori a editorky Denníka N Roman Pataj, Juraj Javorský, Tomáš Gális, Filip Obradovič, Jana Shemesh a Monika Tódová
  • Nové vydania zverejňujeme na webe každý pracovný deň do 20:00, v nedeľu navyše vychádza súhrnný Týždenný newsfilter. Súčasne so zverejnením na webe posielame Newsfilter aj ako newsletter (aktivujte si odber tu)
  • Vždy nasledujúce ráno do 6:00 garantujeme zverejnenie audioverzie v predplatiteľskej aplikácii Denník N a kdekoľvek počúvate podcasty

OĽaNO

SaS

Komentáre

Teraz najčítanejšie