Denník N

Kandidátna listina strany Skok pre parlamentné voľby 2016

Predvolebný bilbord strany Skok. Foto N – Tomáš Benedikovič
Predvolebný bilbord strany Skok. Foto N – Tomáš Benedikovič

Kandidátka strany Slovenská občianska koalícia do parlamentných volieb 5. marca 2016.

  1. Juraj Miškov PhDr. poslanec Národnej rady SR Bratislava
  2. Katarína Augustinič Ing. komunálna poslankyňa Bratislava
  3. Daniel Krajcer Mgr. poslanec Národnej rady SR Bratislava
  4. Jozef Kollár Ing. PhD. poslanec Národnej rady SR Viničné
  5. Monika Dimitriadu Mgr. pedagogička Lietavská Lúčka
  6. Martin Chren Ing. ekonóm, poslanec Národnej rady SR Bratislava
  7. Ján Šubák Ing. analytik Michalovce
  8. Daniela Štieberová Mgr. MBA prezidentka volejbalového klubu Prešov
  9. Ľubomír Parízek RNDr. pedagóg Senica
  10. Pavol Balžanka Mgr. psychológ Banská Štiavnica
  11. Rastislav Antala Ing. MBA športový manažér Bratislava
  12. Ján Gajdoš Ing. projektový manažér Košice
  13. Karol Achimský prof. RNDr. Ing. Csc. vysokoškolský profesor Žilina
  14. Stanislav Michalík Ing. prezident basketbalového klubu Nitra
  15. Roman Remo Ing. živnostník Trenčín
  16. Ivan Pavlov doc. PaedDr. PhD. učiteľ Prešov
  17. Ferndinand Vítek Mgr. riaditeľ zariadenia sociálnych služieb Nitra
  18. Daniel Hudec riaditeľ spoločnosti Bratislava
  19. Ľubica Navrátilová prom. mat. dôchodkyňa Bratislava
  20. Peter Bodoki prednosta mestského úradu Komárno
  21. Marek Nikel Ing. riaditeľ siete škôl Bacúch
  22. Zoltán Rózsa doc. PhDr. PhD. vysokoškolský učiteľ Trenčín
  23. Martina Fondrková Mgr. komunálna poslankyňa Bratislava
  24. Jozef Móder dôchodca Košice
  25. Peter Klein MUDr. MBA lekár Prešov
  26. Ladislav Malík Ing. živnostník Veľký Krtíš
  27. Štefan Molnár Ing. ekológ Modrany
  28. Branislav Švec PaedDr. riaditeľ jazykovej školy Poprad
  29. Peter Mareček Bc. manažér Senica
  30. Romana Jakabová Bc. realitná maklérka Valaliky
  31. Peter Illý Ing. Mgr. ekonóm, právnik Bratislava
  32. Milan Benka Ing. daňový poradca, súdny znalec Bardejov
  33. Roman Trnka strojár Skalica
  34. Zdenka Račayová RNDr. farmaceutická zástupkyňa Košťany nad Turcom
  35. Alica Dragulová PaedDr. PhD. učiteľka Prešov
  36. Oto Koppan JUDr. notár Cabaj-Čápor
  37. Rastislav Konečný Bc. hokejista Považská Bystrica
  38. Mikuláš Pál Mgr. živnostník Banská Štiavnica
  39. Michal Markotán Mgr. advokát Lučenec
  40. Viera Žáčková Ing. živnostníčka Dubnica nad Váhom
  41. Pavel Bednárik konateľ spoločnosti Poľný Kesov
  42. Vilibald Žižak Ing. konateľ spoločnosti Košice
  43. Martin Rusnák štátny zamestnanec Ružomberok
  44. Michal Bartošovič Ing. Mgr. učiteľ Trnava
  45. Samuel Horniak študent vysokej školy Bratislava
  46. Daniel Jóna Ing. ekonóm Bratislava
  47. Ján Kučera Mgr. prevádzkový montér plynovodov Trebišov
  48. Leonard Lendvorský Mgr. živnostník Krupina
  49. Martin Bugár Ing. konateľ spoločnosti Prievidza
  50. Marek Imre Ing. riaditeľ hotela Levice
  51. Boris Schubert PhDr. manažér Žilina
  52. Vladimír Vlk živnostník Skalica
  53. Ladislav Babuščák Mgr. sociálny pracovník Veľký Šariš
  54. Vladimír Kabaňa Mgr. manažér Bernolákovo
  55. Mário Khandl Mgr. obchodný manažér Bratislava
  56. Igor Hlaď vodič Bardejov
  57. Viera Jašková Mgr. konateľka spoločnosti Bratislava
  58. Peter Holec živnostník Žilina
  59. Peter Kraus Mgr. dôchodca Nitra
  60. Tomáš Morávek Ing. obchodný manažér Bánovce nad Bebravou
  61. Norbert Dikacz marketingový pracovník Banská Bystrica
  62. Peter Jonec JUDr. živnostník Košice
  63. Eva Gašparová Mgr. projektová manažérka Stará Kremnička
  64. Juraj Jurkovič podnikateľ Malacky
  65. Jozef Balog robotník Prešov
  66. Júlia Virágová študentka vysokej školy Trnava
  67. Peter Kováčik Ing. prevádzkový manažér Rakša
  68. Mária Jakubcová Mgr. učiteľka materskej školy Dubnica nad Váhom
  69. Zoltán Molnár Ing. dôchodca Štitáre
  70. Ján Gajdoš JUDr. právnik Košice
  71. Ingrid Tribulová JUDr. nezamestnaná Ruskov
  72. Adriana Valentová Mgr. administratívna a marketingová pracovníčka Lutila
  73. Ján Štulajter obchodný manažér Soblahov
  74. Miroslav Hasznos Ing. konateľ spoločnosti Želiezovce
  75. Pavol Kondrla strojár Dojč
  76. Bohuslav Švanda dôchodca Juskova Voľa
  77. Rastislav Kunst Mgr. riaditeľ školy Bratislava
  78. Erich Korec manažér Senica
  79. Miroslav Horniak konateľ spoločnosti Nitra
  80. Eva Francová Ing. konzultantka Košice
  81. Peter Šiška Ing. lesný inžinier Veľký Krtíš
  82. Jaroslav Melicher Ing. technik Ladce
  83. Natália Konopová operátorka Cerová
  84. Tomáš Lukačovský Bc. študent medzinárodných vzťahov Stará Ľubovňa
  85. Sven Šovčík Mgr. projektový manažér Bratislava
  86. Roman Piala študent vysokej školy Žilina
  87. Denisa Demko Mgr. finančná manažérka Martin
  88. Martin Miškov súkromný podnikateľ Bratislava
  89. Ladislav Dugas Ing. manažér Prešov
  90. Monika Pláňavská operátorka Senica
  91. Patrik Daniš súkromný podnikateľ Nová Dubnica
  92. Peter Golian občiansky aktivista Krupina
  93. Radka Tóth Mgr. ekonómka Košice
  94. Veronika Abrmanová Mgr. ekonómka Dolný Ohaj
  95. Ľubomír Jastráb vedúci tímu Sobotište
  96. Jakub Leginus Ing. konateľ spoločnosti Habovka
  97. Lucia Mlynarčíková Mgr. et Mgr. živnostníčka Lučenec
  98. Milan Belko Bc. študent Hriňová
  99. Pavol Bielik Ing. softvérový inžinier Trenčín
  100. Ľudovít Jurčík Ing. konateľ spoločnosti Svätý Jur
  101. Rudolf Žitňan Ing. manažér Košice
  102. Blanka Zanvitová živnostníčka Veľký Lapáš
  103. Alena Špačková Mgr. špeciálna pedagogička Nitra
  104. Martin Šuhajda Ing. projektový manažér Košice
  105. Štefan Oravec Mgr. živnostník Lučenec
  106. Tomáš Šiko živnostník Nová Dubnica
  107. Juraj Rýdzi Ing. projektový manažér Bernolákovo
  108. Marianna Zuzčáková Ing. PhD. štátna zamestnankyňa Krásno nad Kysucou
  109. Petra Hupianová operátorka Radošovce
  110. Ľuboš Pohánka riaditeľ Levice
  111. Jakub Ilavský Mgr. technický riaditeľ Trenčín
  112. Milan Bučko konateľ spoločnosti Michalovce
  113. Anton Remiš dôchodca Bratislava
  114. Katarína Hranicová Ing. nezamestnaná Kotešová
  115. Peter Hradský manažér Senica
  116. Katarína Dubovská Bc. študentka vysokej školy Trnava
  117. Mária Vrábliková Janičíková Mgr.art. herečka Terchová
  118. Ján Rozbora dôchodca Malacky
  119. Róbert Mikuláš živnostník Trebišov
  120. František Jiránek konateľ spoločnosti Nitra
  121. Ľuboš Vičík robotník Handlová
  122. Dominik Hulka strojár Skalica
  123. Katarína Tomaščíková Ing. ekonómka Žilina
  124. Michal Wenzl technik Bratislava
  125. Gabriel Farkas živnostník Košice
  126. Ivana Stancelová JUDr. konateľka spoločnosti Galanta
  127. Ľuboš Chmela vedúci výroby Komárno
  128. Štefan Dorčák prevádzkový montér plynovodov Trebišov
  129. Miriama Petríková študentka politológie Bratislava
  130. Alena Poláková Mgr. učiteľka Čadca
  131. Dušan Štrbáň strojár Holíč
  132. Júlia Kostolná Ing. živnostníčka Košice
  133. Róbert Ondriaš Mgr. projektový konzultant Bratislava
  134. Ján Bašnár strojár Skalica
  135. Ľubomír Šimášek Mgr. manažér Bratislava
  136. Igor Chachaľák Ing. letecký inžinier Bratislava
  137. Michal Muránsky administratívny pracovník Bratislava
  138. Miroslav Studenič Ing. ekonóm Bratislava
  139. Tomáš Benkovič Mgr. manažér Most pri Bratislave
  140. Filip Libuša asistent predaja Malacky
  141. František Vlček manažér prevázky Bratislava
  142. Emil Hurta vedúci prevádzky Bratislava
  143. Radovan Čechovič technický pracovník Bratislava
  144. Matej Vlček Mgr. obchodno-technický zástupca Bratislava
  145. Ivan Cifranič prevádzkový montér plynovodov Trebišov
  146. Radovan Mačuga Ing. Mgr. manažér Košice
  147. Vladimír Palenčár referent Valaliky
  148. Jozef Spodniak Ing. konateľ spoločnosti Košice
  149. Dominika Kiral Vargová špeditérka Košice
  150. Marian Hurík Mgr. konateľ spoločnosti Bitarová

Máte pripomienku alebo ste našli chybu? Prosíme, napíšte na pripomienky@dennikn.sk.

Voľby 2016

Slovensko

Teraz najčítanejšie