Kandidátna listina strany Skok pre parlamentné voľby 2016
Kandidátka strany Slovenská občianska koalícia do parlamentných volieb 5. marca 2016.
- Juraj Miškov PhDr. poslanec Národnej rady SR Bratislava
- Katarína Augustinič Ing. komunálna poslankyňa Bratislava
- Daniel Krajcer Mgr. poslanec Národnej rady SR Bratislava
- Jozef Kollár Ing. PhD. poslanec Národnej rady SR Viničné
- Monika Dimitriadu Mgr. pedagogička Lietavská Lúčka
- Martin Chren Ing. ekonóm, poslanec Národnej rady SR Bratislava
- Ján Šubák Ing. analytik Michalovce
- Daniela Štieberová Mgr. MBA prezidentka volejbalového klubu Prešov
- Ľubomír Parízek RNDr. pedagóg Senica
- Pavol Balžanka Mgr. psychológ Banská Štiavnica
- Rastislav Antala Ing. MBA športový manažér Bratislava
- Ján Gajdoš Ing. projektový manažér Košice
- Karol Achimský prof. RNDr. Ing. Csc. vysokoškolský profesor Žilina
- Stanislav Michalík Ing. prezident basketbalového klubu Nitra
- Roman Remo Ing. živnostník Trenčín
- Ivan Pavlov doc. PaedDr. PhD. učiteľ Prešov
- Ferndinand Vítek Mgr. riaditeľ zariadenia sociálnych služieb Nitra
- Daniel Hudec riaditeľ spoločnosti Bratislava
- Ľubica Navrátilová prom. mat. dôchodkyňa Bratislava
- Peter Bodoki prednosta mestského úradu Komárno
- Marek Nikel Ing. riaditeľ siete škôl Bacúch
- Zoltán Rózsa doc. PhDr. PhD. vysokoškolský učiteľ Trenčín
- Martina Fondrková Mgr. komunálna poslankyňa Bratislava
- Jozef Móder dôchodca Košice
- Peter Klein MUDr. MBA lekár Prešov
- Ladislav Malík Ing. živnostník Veľký Krtíš
- Štefan Molnár Ing. ekológ Modrany
- Branislav Švec PaedDr. riaditeľ jazykovej školy Poprad
- Peter Mareček Bc. manažér Senica
- Romana Jakabová Bc. realitná maklérka Valaliky
- Peter Illý Ing. Mgr. ekonóm, právnik Bratislava
- Milan Benka Ing. daňový poradca, súdny znalec Bardejov
- Roman Trnka strojár Skalica
- Zdenka Račayová RNDr. farmaceutická zástupkyňa Košťany nad Turcom
- Alica Dragulová PaedDr. PhD. učiteľka Prešov
- Oto Koppan JUDr. notár Cabaj-Čápor
- Rastislav Konečný Bc. hokejista Považská Bystrica
- Mikuláš Pál Mgr. živnostník Banská Štiavnica
- Michal Markotán Mgr. advokát Lučenec
- Viera Žáčková Ing. živnostníčka Dubnica nad Váhom
- Pavel Bednárik konateľ spoločnosti Poľný Kesov
- Vilibald Žižak Ing. konateľ spoločnosti Košice
- Martin Rusnák štátny zamestnanec Ružomberok
- Michal Bartošovič Ing. Mgr. učiteľ Trnava
- Samuel Horniak študent vysokej školy Bratislava
- Daniel Jóna Ing. ekonóm Bratislava
- Ján Kučera Mgr. prevádzkový montér plynovodov Trebišov
- Leonard Lendvorský Mgr. živnostník Krupina
- Martin Bugár Ing. konateľ spoločnosti Prievidza
- Marek Imre Ing. riaditeľ hotela Levice
- Boris Schubert PhDr. manažér Žilina
- Vladimír Vlk živnostník Skalica
- Ladislav Babuščák Mgr. sociálny pracovník Veľký Šariš
- Vladimír Kabaňa Mgr. manažér Bernolákovo
- Mário Khandl Mgr. obchodný manažér Bratislava
- Igor Hlaď vodič Bardejov
- Viera Jašková Mgr. konateľka spoločnosti Bratislava
- Peter Holec živnostník Žilina
- Peter Kraus Mgr. dôchodca Nitra
- Tomáš Morávek Ing. obchodný manažér Bánovce nad Bebravou
- Norbert Dikacz marketingový pracovník Banská Bystrica
- Peter Jonec JUDr. živnostník Košice
- Eva Gašparová Mgr. projektová manažérka Stará Kremnička
- Juraj Jurkovič podnikateľ Malacky
- Jozef Balog robotník Prešov
- Júlia Virágová študentka vysokej školy Trnava
- Peter Kováčik Ing. prevádzkový manažér Rakša
- Mária Jakubcová Mgr. učiteľka materskej školy Dubnica nad Váhom
- Zoltán Molnár Ing. dôchodca Štitáre
- Ján Gajdoš JUDr. právnik Košice
- Ingrid Tribulová JUDr. nezamestnaná Ruskov
- Adriana Valentová Mgr. administratívna a marketingová pracovníčka Lutila
- Ján Štulajter obchodný manažér Soblahov
- Miroslav Hasznos Ing. konateľ spoločnosti Želiezovce
- Pavol Kondrla strojár Dojč
- Bohuslav Švanda dôchodca Juskova Voľa
- Rastislav Kunst Mgr. riaditeľ školy Bratislava
- Erich Korec manažér Senica
- Miroslav Horniak konateľ spoločnosti Nitra
- Eva Francová Ing. konzultantka Košice
- Peter Šiška Ing. lesný inžinier Veľký Krtíš
- Jaroslav Melicher Ing. technik Ladce
- Natália Konopová operátorka Cerová
- Tomáš Lukačovský Bc. študent medzinárodných vzťahov Stará Ľubovňa
- Sven Šovčík Mgr. projektový manažér Bratislava
- Roman Piala študent vysokej školy Žilina
- Denisa Demko Mgr. finančná manažérka Martin
- Martin Miškov súkromný podnikateľ Bratislava
- Ladislav Dugas Ing. manažér Prešov
- Monika Pláňavská operátorka Senica
- Patrik Daniš súkromný podnikateľ Nová Dubnica
- Peter Golian občiansky aktivista Krupina
- Radka Tóth Mgr. ekonómka Košice
- Veronika Abrmanová Mgr. ekonómka Dolný Ohaj
- Ľubomír Jastráb vedúci tímu Sobotište
- Jakub Leginus Ing. konateľ spoločnosti Habovka
- Lucia Mlynarčíková Mgr. et Mgr. živnostníčka Lučenec
- Milan Belko Bc. študent Hriňová
- Pavol Bielik Ing. softvérový inžinier Trenčín
- Ľudovít Jurčík Ing. konateľ spoločnosti Svätý Jur
- Rudolf Žitňan Ing. manažér Košice
- Blanka Zanvitová živnostníčka Veľký Lapáš
- Alena Špačková Mgr. špeciálna pedagogička Nitra
- Martin Šuhajda Ing. projektový manažér Košice
- Štefan Oravec Mgr. živnostník Lučenec
- Tomáš Šiko živnostník Nová Dubnica
- Juraj Rýdzi Ing. projektový manažér Bernolákovo
- Marianna Zuzčáková Ing. PhD. štátna zamestnankyňa Krásno nad Kysucou
- Petra Hupianová operátorka Radošovce
- Ľuboš Pohánka riaditeľ Levice
- Jakub Ilavský Mgr. technický riaditeľ Trenčín
- Milan Bučko konateľ spoločnosti Michalovce
- Anton Remiš dôchodca Bratislava
- Katarína Hranicová Ing. nezamestnaná Kotešová
- Peter Hradský manažér Senica
- Katarína Dubovská Bc. študentka vysokej školy Trnava
- Mária Vrábliková Janičíková Mgr.art. herečka Terchová
- Ján Rozbora dôchodca Malacky
- Róbert Mikuláš živnostník Trebišov
- František Jiránek konateľ spoločnosti Nitra
- Ľuboš Vičík robotník Handlová
- Dominik Hulka strojár Skalica
- Katarína Tomaščíková Ing. ekonómka Žilina
- Michal Wenzl technik Bratislava
- Gabriel Farkas živnostník Košice
- Ivana Stancelová JUDr. konateľka spoločnosti Galanta
- Ľuboš Chmela vedúci výroby Komárno
- Štefan Dorčák prevádzkový montér plynovodov Trebišov
- Miriama Petríková študentka politológie Bratislava
- Alena Poláková Mgr. učiteľka Čadca
- Dušan Štrbáň strojár Holíč
- Júlia Kostolná Ing. živnostníčka Košice
- Róbert Ondriaš Mgr. projektový konzultant Bratislava
- Ján Bašnár strojár Skalica
- Ľubomír Šimášek Mgr. manažér Bratislava
- Igor Chachaľák Ing. letecký inžinier Bratislava
- Michal Muránsky administratívny pracovník Bratislava
- Miroslav Studenič Ing. ekonóm Bratislava
- Tomáš Benkovič Mgr. manažér Most pri Bratislave
- Filip Libuša asistent predaja Malacky
- František Vlček manažér prevázky Bratislava
- Emil Hurta vedúci prevádzky Bratislava
- Radovan Čechovič technický pracovník Bratislava
- Matej Vlček Mgr. obchodno-technický zástupca Bratislava
- Ivan Cifranič prevádzkový montér plynovodov Trebišov
- Radovan Mačuga Ing. Mgr. manažér Košice
- Vladimír Palenčár referent Valaliky
- Jozef Spodniak Ing. konateľ spoločnosti Košice
- Dominika Kiral Vargová špeditérka Košice
- Marian Hurík Mgr. konateľ spoločnosti Bitarová
Kandidátky do parlamentných volieb 2016
🗳️ Ak chcete podporiť našu prácu pred druhým kolom volieb aj nad rámec predplatného, môžete to urobiť aj darom.🗳️
Máte pripomienku alebo ste našli chybu? Prosíme, napíšte na [email protected].