Denník N

Newsfilter: Rozhodne sa na sneme Spolu a v hlave Slavěny Vorobelovej

Foto - TASR
Foto – TASR

1. Ide o pár dní a pár hlasov. 2. Nový Fico by už toho starého nespoznal. 3. Kontinuita v zahraničnej politike po páde vlády bude neistá. 

➡️ Počúvanie podcastov Denníka N je najpohodlnejšie v aplikácii Denníka N. Zvuk Vám nepreruší, ani keď zmeníte stránku, a počúvať môžete aj bez pripojenia na internet. Sťahujte kliknutím sem.

Tento text načítal neurálny hlas. Najlepšie sa počúva v aplikácii Denník N, aj s možnosťou stiahnutia na počúvanie offline. Našli ste chybu vo výslovnosti? Dajte nám vedieť.

Hľadáš vianočné darčeky pre tých, čo milujú život vonku? Navštív wilderoben.sk a využi 10% zľavu s kódom ‘Vianoce’

Správy vybral a komentoval Tomáš Gális

1. Ide o pár dní a pár hlasov

Druhý deň rozpravy o návrhu na odvolanie Hegerovej vlády charakterizovali aj dva slabučké pokusy koaličných politikov apelovať na SaS. Ako vo štvrtok premiér Eduard Heger, aj v piatok podpredseda parlamentu za OĽaNO Gábor Grendel hovoril, že táto koalícia je spolu so SaS stále na jednej lodi, a pýtal sa jej poslancov, či chcú meniť paragraf 363 s Pellegrinim, s Erikom Tomášom alebo s Petrom Žigom.

Tento článok je exkluzívnym obsahom pre predplatiteľov Denníka N.

Hegerova vláda

Newsfilter

  • Newsfilter Denníka N vyberá každý večer 10 udalostí dňa. Tri najdôležitejšie vysvetľuje v dlhších bodoch, zvyšné jednou vetou. Pridáva odkazy na zaujímavé články, citát dňa, najnovšieho Shootyho a na záver Posledné slovo Braňa Bezáka
  • Píšu ho editori a editorky Denníka N Roman Pataj, Juraj Javorský, Tomáš Gális, Filip Obradovič, Jana Shemesh a Monika Tódová
  • Nové vydania zverejňujeme na webe každý pracovný deň do 20:00, v nedeľu navyše vychádza súhrnný Týždenný newsfilter. Súčasne so zverejnením na webe posielame Newsfilter aj ako newsletter (aktivujte si odber tu)
  • Vždy nasledujúce ráno do 6:00 garantujeme zverejnenie audioverzie v predplatiteľskej aplikácii, ale aj na všetkých podcastových platformách

Komentáre

Teraz najčítanejšie