Denník N

Kandidátna listina SDKÚ v parlamentných voľbách 2016

Foto N - Tomáš Benedikovič
Foto N – Tomáš Benedikovič

Kandidátka strany SDKÚ-DS do parlamentných volieb 5. marca 2016.

1. Pavol Frešo Ing. , Bc. Predseda VÚC Bratislava
2. Milan Roman Ing. Ekonóm Skalica
3. Martin Turčan Ing. Viceprimátor mesta Banská Bystrica Banská Bystrica
4. Juraj Káčer Ing. Manažér Bratislava
5. Matej Žiliak Mgr. , Bc. Podnikateľ v stavebníctve Žilina
6. Ján Spevár Bc. Manažér Handlová
7. Filip Lackovič Mgr. Politológ Senica
8. Barbora Oráčová PaedDr. PhD. Pedagogička Bratislava
9. Katarína Čižmárová Doc. , RNDr. CSc. Vysokoškolský pedagóg- výskumný pracovník Banská Bystrica
10. Lukáš Tisoň Mgr. Právnik Skalica
11. Anton Kupšo JUDr. Advokát Vysoká nad Kysucou
12. Natália Novitzká Mgr. Živnostník Košice
13. Dušan Ježík Mgr. Mediátor Trenčín
14. Valerián Potičný MUDr. MPH Lekár- chirurg Bratislava
15. Július Piliar Podnikateľ Háj
16. Tibor Maťaš RNDr. Pedagóg Banská Bystrica
17. Peter Ottinger MUDr. Odborný lekár Piešťany
18. Ján Odzgan Mgr. Psychológ Bratislava
19. Roman Hrnčirík Ing. Riaditeľ a.s. Holíč
20. Peter Húska Mgr. Politológ Bratislava
21. Slavomír Frešo IT špecialista Bratislava
22. Anton Bajzík Ing. Konateľ spoločnosti poľnohospodárskej prvovýroby Ilava
23. Ján Keselý Mgr. , Ing. Právnik Bratislava
24. Juraj Štekláč MUDr. , PhD. Lekár – Internista, endokrinlóg Bratislava
25. Judita Vavreková Ing. Vládny audítor Košice
26. Štefan Maceják PhDr. , PhD. Vedúci odboru školstva Žiar nad Hronom
27. Matúš Molitóris Mgr. Manažér Banská Bystrica
28. Ján Brozman Ing. Starosta obce, Dozorca Východného dištriktu Evanjelickej cirkvy a. v. na Slovensku Drienovská nová Ves
29. Zuzana Maršalová Boriková Živnostník- finančný poradca Ludanice
30. Dagmar Rajčanova Ing. Projektový manažér pre životné prostredie Banská Bystrica
31. Karol Gut MUDr. Lekár- gynekológ Levoča
32. Martin Gácik PhDr. Živnostník- obchod Bytča
33. Michal Jánošík Ing. Živnostník, ekonóm Holíč
34. Peter Bača Mgr. Konzultant v oblasti marketingu a predaja Nové Mesto nad Váhom
35. Ján Kokorák Dr.Phil. Historik Matejovce nad Hornádom
36. Tomáš Cmero PhDr. Konateľ, CEO Trnava
37. Vojtech Menyhárt Starosta Pavlovce
38. Vladimír Daniš PaedDr. Dozorca Zd ECAV Bratislava
39. Zuzana Barciová Diplomovaná operačná sestra Bratislava
40. Radovan Jonáš Bc. Sociálny pracovník pre rómske komunity Banská Bystrica
41. Daniel Vidovič MUDr., Mgr., MSc. Lekár Skalica
42. Rajmund Fiala Živnostník- distribútor Košice
43. Martin Halás Ing. Ekonóm Bratislava
44. Rastislav Jusko Operátor výroby, študent Kapušany pri Prešove
45. Ladislav Štibrányi doc. Ing. CSc. Vysokoškolský pedagóg Bratislava
46. Michal Mráz Grafik Žilina
47. Zdeněk Kamhal Pracovník SBS Ružomberok
48. Gabriela Emrichová PaedDr. Riaditeľka školy Sekule
49. Dominika Vrbická Vodný záchranár Bratislava
50. Marta Černá RNDr. Predsedníčka fóra spotrebiteľov Bratislava
51. Zuzana Lukáčová MUDr. Lekár – dermatológ Chorvátsky Grob
52. Richard Čermák Mgr. Živnostník – bezpečnostný technik Rovensko
53. Patrik Štofej Ing. Ekonóm Brekov
54. Miroslav Jobus Mgr. Odborný poradca Holíč
55. Lukáš Dobrocký Bc. PR špecialista Bratislava
56. Dávid Holý Mgr. Právnik Bánovce nad Bebravou
57. Martin Šarmány Podnikateľ Bratislava
58. Marianna Vaculková Vedúca predajne mobilného operátora Gbely
59. Vladimír Hronský Ing. Enológ Bratislava
60. Janka Žilová Mgr. Starostlivosť o nezamestnaných Banská Bystrica
61. Jana Planková MUDr. Lekár – pediater Senica
62. Dagmar Irena Burcelová Živnostník – financie a správa majetku Bratislava
63. Peter Trstenský Ing. Ekonóm Bratislava
64. Ivana Hromádková Mgr. Špeciálny pedagóg Handlová
65. Michal Polák Podnikateľ Bratislava
66. Peter Novák Ing. Invalidný dôchodca Zvolen
67. Peter Mucha Robotník Tovarníky
68. Vanda Demčáková Bc. Učiteľka – ZUŠ Bratislava
69. Nikola Štrbáková Asistentka Budmerice
70. Tomáš Husár Aktivista – životné prostredie Bratislava
71. Oľga Dzurková MUDr. Lekár – otorhinolaryngológ Bratislava
72. Matej Králik Živnostník – stavbár Hvozdnica
73. Patrícia Forrová Bc. Ekonómka Bratislava
74. Lukáš Kamenistý Ing. Vedúci referátu Chropov
75. Pavol Dobrota Manažér Bratislava
76. Branislav Bednárik Strojník Štefanová
77. Martin Černý Mgr. Podnikateľ Jarovce
78. Miloš Skatulok Mgr. Štátny zamestnanec Bytča
79. Mário Borza Ing. Medzinárodný logistik Bratislava
80. Zuzana Maxianová Tobiašová Mgr. Predavač Pezinok
81. Erika Kožáková Lekár – praktický lekár pre dospelých Bratislava
82. Patrícia Krchňavá Bc. Živnostník – sprostredkovanie obchodu a služieb Skalica
83. Ladislav Bartoš Ing. Ekonóm Bratislava
84. Adrián Kapustík Podnikateľ v realitách Badín
85. Pavel Chropovský Bc. Technický pracovník Bratislava
86. Martin Kríž Mgr. Podnikateľ – energetika Humenné
87. Peter Juhász Tréner jazdectva Bratislava
88. Celestín Černák Mgr. Manažér Handlová
89. Peter Zubek Technik Bratislava
90. Július Mráz Bc. Študent Popudinské Močidľany
91. Vladimír Kocúr Ing. Konzultant Brodské
92. Marta Prívarová Čujdíková Živnostník – sociálna oblasť Petrovice
93. Andrej Dobrocký Ing. Finančný poradca Malacky
94. Katarína Gärtnerová Obchodný zástupca Bytča
95. Rudolf Oravec Mgr. Kultúrny pracovník Bratislava
96. Rudolf Machovčák JUDr. Právnik Staškov
97. Ladislav Voľný Mgr. Manažér Bratislava
98. Róbert Lenč Živnostník, hudobný priemysel Vištuk
99. Pavel Schwarz Prijímací technik Bratislava
100. Michal Suchodolinský Študent vysokej školy Bratislava
101. Jana Vaculová Mgr. Sociálny pracovník Jablonica
102. Kvetoslava Sokolová Živnostníčka Bratislava
103. Juraj Horan Ing. Ekonóm Bratislava
104. Štefan Dvorčák Ing. Technik Nižná Slaná
105. Igor Földes Ing. Obchodný manažér Bratislava
106. Milan Kocian Riaditeľ spoločnosti Krakovany
107. Igor Čermák Ing. Gastronóm Bratislava
108. Peter Drgoň Automechanik Trakovice
109. Paulína Gáborčíková Mgr. Asistentka Banská Bystrica
110. Michal Duba Bc. Tréner Bratislava
111. Mirka Fiačanová Čašníčka Handlová
112. Jozef Lulák Živnostník Hliník nad Váhom
113. Miroslav Ovečka Ing. Dôchodca – ekonóm Bratislava
114. Františka Mrázová Administratívny pracovník Popudinské Močidľany
115. Janka Krošláková Ing. Učiteľka SŠ Bratislava
116. Dušan Ružička Elektroinštalatér Kopčany
117. Ivan Tichomír Špecialista starostlivosti o zákazníkov Stupava
118. Viera Haruštiaková Mgr. Sociálny pracovník Bratislava
119. Peter Hromník Pracovník v automobilovom priemysle Turčianske Teplice
120. Dušan Krivjančin Ing. Technik Vranov nad Topľou
121. Silvia Gorásová Bc. Študentka Bratislava
122. Michal Piliar Živnostník,kuriér Turčianské Teplice
123. Michaela Szuščíková Študent Bratislava
124. Ján Dulla Ing. Dôchodca Piešťany
125. Denisa Bednárová Súkromná podnikateľka Bratislava
126. Branislav Andreanský Mgr. Konzultant,ľudské zdroje Hlohovec
127. Ivan Benčík Ing. Dôchodca Bratislava
128. Jana Holíncová Ing. Obchodný asistent Bytča
129. Alena Čermáková Ing. Dizajnérka Bratislava
130. Richard Nagy Prijímací technik Svätý Jur
131. Eva Chrappová Mgr. Asistentka – koordinátorka Bratislava
132. Bohuš Lenčéš Živnostník,médiá a reklama Bratislava
133. Daniel Sojčák Elektrikár Kamenica nad Cirochou
134. Pavol Sukup Gastronóm Banská Bystrica
135. Pavol Andrašík Manažér Bratislava
136. Ján Tabaček Ing. Stavebný inžinier Veľké Rovné
137. Radovan Čajági Zamestnanec, autopriemysel Bratislava
138. Marek Cabadaj Konateľ spoločnosti – podnikateľ Terchová
139. Jozef Ďurovič Profesionálny vodič Bratislava
140. Marek Mikulík Predavač Hvozdnica
141. Martin Kňazovický Poštový doručovateľ Bratislava
142. Jozef Molnár Živnostník Šamorín
143. Igor Doka Ing. Stavebný inžinier Zohor
144. Milan Trstenský PaedDr., Mgr. Správca múzea Bratislava
145. Marek Čorba Mgr. Živnostník, stavbár Okrúhle
146. Juraj Hanulík Hudobný umelec Pezinok
147. Tibor Klema RNDr. Učiteľ ZŠ Košice
148. Jana Némethová Mgr. Art Riaditeľlka ZUŠ Bratislava
149. Martin Gajdoš Ing. Arch Architekt Bratislava
150. Renáta Papšová MUDr. Lekár – psychiater Bratislava

Máte pripomienku alebo ste našli chybu? Prosíme, napíšte na pripomienky@dennikn.sk.

SDKÚ

Voľby 2016

Slovensko

Teraz najčítanejšie