Denník N

Kandidátna listina SMK pre parlamentné voľby 2016

Kandidátka Strany maďarskej komunity do parlamentných volieb 5. marca 2016.

1 József Berényi Mgr. 48 podpredseda Trnavského samosprávneho kraja Dolné Saliby
2 Gyula Bárdos Mgr. 57 pedagóg Senec
3 Iván Farkas Ing. 50 starosta Mužla
4 József Menyhárt PaedDr., PhD. 39 vysokoškolský pedagóg Vrakúň
5 István Samu Mgr. 36 učiteľ Kolárovo
6 Krisztián Forró 40 konateľ Veľká Mača
7 László Köteles Ing. 58 bezpečnostný inžinier Moldava nad Bodvou
8 Ferenc Auxt 63 podnikateľ Rimavská Sobota
9 Örs Orosz Mgr. 30 geograf, projektový manažér Moča
10 Zoltán Cziprusz Ing. 27 stavebný inžinier Rimavská Sobota
11 Beáta Kiss PaedDr. 46 riaditeľka školy Nýrovce
12 Zoltán Ilko Mgr. 28 projektový koordinátor, manažér Leles
13 Gabriella Németh PhDr. 58 podpredsedníčka VÚC Senec
14 Imre Knirs PhDr. 54 zástupca primátora Komárno
15 László Szabó 48 zástupca primátora, riaditeľ školy Dunajská Streda
16 Attila Karaffa 35 pedagóg Dunajská Streda
17 Péter Őry Mgr. 43 starosta Štvrtok na Ostrove
18 Ildikó Kőrösiová Mgr. 30 advokátka Tešedíkovo
19 Pál Zachar Ing. 29 inžinier informatiky Šahy
20 Dávid Nagy JUDr. 28 advokát Nové Zámky
21 Tihamér Gyarmati Ing. 51 poslanec VÚC Svätý Peter
22 Ildikó Basternáková Mgr. 53 primátorka Hurbanovo
23 Olga Szabó JUDr. 58 starostka Patince
24 Péter Csúsz Mgr. 50 učiteľ Lučenec
25 Beáta Beke 35 redaktorka Bohúňovo
26 Eva Balázsová Mgr. 67 riaditeľka školy Veľký Krtíš
27 Gábor Mihók Mgr. 40 ekonóm Veľké Kapušany
28 János Deák Ing. 35 poľnohospodár Tornaľa
29 Zoltán Bóna 25 študent Bátorove Kosihy
30 Tibor Varga 29 okresný tajomník Kapušianske Kľačany
31 Jozef Filipko Ing. 50 kontrolór Košice – Sever
32 Tibor Beke Ing. 58 chemický inžinier Bratislava – Petržalka
33 Lajos Ladányi 57 informatik, riaditeľ kultúrneho inštitútu Klasov
34 Csaba Orosz 44 zástupca primátora mesta Šamorín
35 Ladislav Polák Ing. 45 starosta Okoč
36 István Domin Bc. 37 starosta Iža
37 Valéria Geri Mgr. 50 starostka Nová Vieska
38 Gergely Agócs Mgr. 29 politológ Kráľov Brod
39 Peter Köpöncei Ing. 37 odborný radca Plášťovce
40 Juraj Nagy 43 kultúrny referent Krásnohorská Dlhá Lúka
41 Csaba Furik 45 starosta Malý Horeš
42 Peter Juhász MUDr. 43 chirurg Rimavská Sobota
43 László Bacsó Bc. 41 starosta Topoľníky
44 Ákos Horony Mgr.art.,dr.jur. 41 právnik Dunajská Streda
45 Tímea Bögi Mgr. 46 pedagogička Čiližská Radvaň
46 Norbert Becse PaedDr. 43 pedagóg Nesvady
47 Tibor Dolník Mgr. 52 pedagóg Bátorove Kosihy
48 Tibor Farkas Ing. 52 konateľ spoločnosti Dvory nad Žitavou
49 László Fekete Ing. 56 strojný inžinier Štúrovo
50 József Pócsik Mgr. 27 obchodný agent Čechynce
51 Ladislav Rigó Ing. 58 zástupca primátora Rimavská Sobota
52 Štefan Pusztai Mgr. 34 obchodno-technický manažér Čierna Voda
53 Dezső Pálffy Mgr. 44 riaditeľ školy Šahy
54 Adrianna Gergely Papp Mgr. 43 starostka Debraď
55 Adriana Žiačková Mgr. 50 riaditeľka ZŠ Žihárec
56 Viktor Végső MVDr. 45 veterinár Rožňava
57 Zsuzsanna Szvorák Mgr. 53 stredoškolská profesorka Fiľakovo
58 Attila Barkó Ing. 53 technik Veľké Kapušany
59 Márk Czibulya Mgr. 36 pedagóg Balog nad Ipľom
60 Ottó Szabó 35 športový riaditeľ Povoda
61 Ildikó Dúlová 56 manažérka Košice – Pereš
62 Lívia Cseszkó 37 asistentka primátora Tornaľa
63 Tünde Neszméri Mgr. 35 redaktorka Nová Dedinka
64 Tamás Iván 24 študent Moldava nad Bodvou
65 Michal Brogyányi 49 podnikateľ Bratislava – Staré Mesto
66 Zoltán Šonkoľ Mgr. 35 pedagóg, riaditeľ školy Žirany
67 Olivér Stercel 39 vnútorný obchodný manažér prevádzky Zlaté Klasy
68 Anikó Nagy Ing. 57 prednostka obecného úradu Gabčíkovo
69 Ildikó Bauer Mgr. 27 podnikateľka Šamorín
70 Gabriel Bárdos 62 primátor Šamorín
71 Árpád Horváth 52 primátor Kolárovo
72 Miklós Viola MUDr. 45 lekár Kolárovo
73 Béla Hajtman PhDr. 49 riaditeľ školy Bardoňovo
74 Zoltán Környi 30 pedagóg Štúrovo
75 Dénes Pósa Ing. 50 technik požiarnej ochrany Radnovce
76 János Marsall Mgr. 56 riaditeľ gymnázia Galanta
77 Zita Cseri Bc. 49 starostka Veľké Ludince
78 József Kopasz 58 starosta Veľké Trakany
79 František Botka Ing. 58 vedúci mestského kultúrneho strediska Šaľa
80 Alica Koľveková Ing. 40 stredoškolská učiteľka odborných predmetov Lipovník
81 Zoltán Marcinkó Mgr. 31 učiteľ Belina
82 Lýdia Czapová Bc. 55 starostka Maťovské Vojkovce
83 Lóránt Gömöry Ing. 38 poľnohospodársky inžinier Vinica
84 István Zachariaš Ing. 63 podpredseda KSK Moldava nad Bodvou
85 Štefan Oravecz 50 obrábač kovov Polina
86 Ladislav Gujber Ing. 58 starosta Hrubý Šúr
87 Ladislav Dudás Ing. 57 chemický inžinier Bratislava – Nové Mesto
88 Alexander Néveri Ing. 54 podnikateľ Veľký Meder
89 Marian Soóky PaedDr. 37 pedagóg Veľký Meder
90 Ernest Tóth 59 podnikateľ Veľké Dvorníky
91 Lajos Csonka Ing. 56 riaditeľ spoločnosti Komárno
92 Rozália Szalay Ing. 56 starostka Klížska Nemá
93 János Bób Ing. 58 starosta Zemné
94 Gabriel Tóth 32 elektrotechnik Chľaba
95 Zuzana Szamosová Ing. 59 finančná špecialistka Hajnáčka
96 Katalin Bózsing Mgr. 25 právnička Veľké Úľany
97 Zsuzsanna Szarka Mgr. 48 módna návrhárka Trstice
98 Mária Szuperák PaedDr. 51 pedagogička Kráľovský Chlmec
99 Adrián Szaniszló Mgr. 44 manažér technologických zariadení Plešivec
100 Szilárd Somogyi 46 vedúci redaktor Dunajská Streda
101 Norbert Gábor 37 vydavateľ novín Holice
102 Kinga Faklenová 39 finančná poradkyňa Dunajská Streda
103 Ladislav Kormos 42 aktivista Kamenica nad Hronom
104 Henrieta Vargová Mgr. 29 pedagogička, žurnalistka Šávoľ
105 Michal Hangácsi 57 finančný agent Nižný Lánec
106 Anikó Korčoková 41 podnikateľka Kosihy nad Ipľom
107 Péter Óváry Mgr. 41 stredoškolský učiteľ Šamorín
108 Gábor Veres PaedDr. 41 stredoškolský učiteľ Šamorín
109 János Méry Mgr. 29 doktorand Šamorín
110 Ferenc Fekete Ing. 58 podnikateľ Komárno
111 Gergely Finta Mgr. 29 vychovávateľ Kravany nad Dunajom
112 Péter Nagy Ing. 38 ekonóm Nové Zámky
113 Mikuláš Csirmaz Ing. 44 ekonóm Rimavská Sobota
114 Tibor Csenger Ing. 50 konateľ spoločnosti Želiezovce
115 Ákos Csonka Mgr. 28 pedagóg Želiezovce
116 László Farkas 61 vedúci hospodárskeho dvora Leles
117 Štefan Horváth 49 špecializovaný mechanik Hrhov
118 Ladislav Kocsis 32 ekonóm Veľký Kamenec
119 Éva Bognár MUDr. 55 lekárka Dunajská Streda
120 Zoltán Hájos JUDr. 48 primátor, advokát Dunajská Streda
121 Zoltán Novota 39 tréner Dunajská Streda
122 Peter Ertl 46 vedúci supermarketu Komárno
123 Mikuláš Szalai 58 prevádzkár Chotín
124 Tibor Dobai Ing. 36 ekonomický riaditeľ Komoča
125 Zoltán Bán Ing. 62 elektroinžinier Rimavská Sobota
126 Attila Takács PaedDr. PhDr. 46 riaditeľ Sládkovičovo
127 Eugen Wirth Ing. 52 manažér Levice
128 Viktória Leco Bajzák PaedDr. 30 pedagogička Veľké Trakany
129 Pavel Élesztős Prof. Ing., CSc. 67 univerzitný profesor Šamorín
130 Tibor Pogány Ing. 60 elektroinžinier Šamorín
131 Tomáš Lakatoš 35 viazaný finančný agent Dunajská Streda
132 Mária Czuczor 62 starostka Andovce
133 Enikő Mag Fodor 27 referentka Husiná
134 Tamás Zupko 36 manažér Vozokany
135 Zoltán Oros 57 optometrista Šahy
136 Michal Tóth 54 športový manažér Nové Zámky
137 Július Agócs 52 starosta Gemerský Jablonec
138 Magdaléna Hrbácsek PaedDr., Phd. 48 vysokoškolská pedagogička Veľká Mača
139 Attila Farkas Mgr. 30 terénny sociálny pracovník Keť
140 Juraj Gulyás Ing. 56 konateľ spoločnosti Dubník
141 Zoltán Urbán Bc. 30 podnikateľ Levice
142 Géza Szimkó 49 súkromný podnikateľ Kráľovský Chlmec
143 Ferdinand Szalay 66 strojný technik Váhovce
144 Attila Zsapka Ing. 47 hudobník Dvory nad Žitavou
145 Imre Vadkerti 40 spevák Kolárovo
146 Iván Fenes Bc. 48 primátor Gabčíkovo
147 Béla Hrubík 51 elektrotechnik Vinica
148 László Miklós Dr.h.c. prof. RNDr., DrSc. 67 univerzitný profesor Kyselica
149 Edit Bauer Ing., CSc. 69 ekonómka, sociologička Šamorín
150 Béla Halász Ing. 38 stavebný inžinier Kolárovo

SMK

Voľby 2016

Teraz najčítanejšie