Denník N

Kandidátna listina strany Vzdor pre parlamentné voľby 2016

Foto: facebook.com/vzdorhp
Foto: facebook.com/vzdorhp

Kandidátka strany Vzdor – strana prace do parlamentných volieb 5. marca 2016.

  1. Stanislav Pirošik, 11.7.1988, projektový manažér tepelných izolácií, Valaská Dubová
  2. Miroslav Pomajdík, Mgr., 9.1.1987, robotník, Arnutovce
  3. Martin Zeleňák, Ing., 6.12.1984, drevársky inžinier, Chotča
  4. Jozef Vacula, Mgr. art., 25.1.1990, nezamestnaný, Likavka
  5. Martin Jágrik, 15.9.1981, robotník, Považská Bystrica
  6. Branislav Jurný, 24.12.1987, robotník, Bratislava
  7. Zlata Pomajdíková, Mgr., 27.1.1963, opatrovateľka, Arnutovce
  8. Anton Orokocký, 9.5.1959, robotník, Vranov nad Topľou
  9. Marián Červený, 25.8.1978, lopatkár turbín, Žilina
  10. Štefan Kubini, 24.4.1993, študent VŠ, Lipovce
  11. Ivan Čavajda, 3.1.1954, odborný referent, Čadca
  12. Tomáš Bóka, Bc., 7.10.1986, novinár, Trnava
  13. Lukáš Pirošík, 2.6.1989, obrábač kovov, Žilina
  14. Miroslav Biel, 19.7.1981, robotník, Považská Bystrica
  15. Peter Černák, 11.7.1973, robotník, Myjava
  16. Regina Laliková, 2.6.1960, robotníčka, Veľký Krtíš
  17. Tomáš Klimek, Mgr., 23.6.1990, administratívny pracovník, Bratislava
  18. Milan Olšovský, 27.12.1965, invalidný dôchodca, Dolný Lieskov
  19. Lukáš Šalap, 22.1.1991, koordinátor MsÚ, Stropkov
  20. Renáta Kacová, 21.9.1966, kontrolórka, Dolný Kubín
  21. Štefan Rác, 22.8.1981, izolatér, Nesluša
  22. Miroslav Biel, 26.10.1957, zootechnik-inseminátor, Považská Bystrica
  23. Dušan Sabol, 8.9.1955, opatrovateľ, Istebné
  24. Patrik Židek, 20.1.1991, izolatér, Kysucké Nové Mesto
  25. Stanislav Čavajda, Ing., 9.2.1959, SZČO, Kysucké Nové Mesto
  26. Terézia Darvašová, 5.8.1989, robotníčka, Veľký Krtíš
  27. Leonid Podstranický, PhDr., 16.8.1962, IT špecialista, Banská Bystrica
  28. Dominik Horeličan, 17.5.1990, dopravný dispečer, Zákopčie
  29. Rudolf Varga, 9.5.1974, opatrovateľ, Košice
  30. Adam Nosek, 17.9.1991, študent VŠ, Hajtovka
  31. Anton Mihálik, 16.9.1967, poistný poradca, Voznica
  32. Ladislav Michalek, Mgr., 24.3.1988, IT administratíva, Senec
  33. Tomáš Lalik, 20.6.1989, kaderník, Veľký Krtíš
  34. Slavomír Guráň, 5.12.1948, dôchodca, Vlachy
  35. Valér Simko, 6.6,1983, SZČO, Svidník
  36. Peter Kasarda, 9.3.1951, dôchodca, Vyšná Olšava
  37. Vladimír Zakopčan, 9.5.1963, bezpečnostná služba, Svrčinovec
  38. Tomáš Křibský, 23.1.1987, vodič, Dolný Kubín
  39. Milan Ostatník, Ing., 6.1.1945, dôchodca, Humenné
  40. Michal Sklenčár, Ing., 21.5.1958, pracovník bezpečnostnej služby, Humenné
  41. Marek Basala, 1.8.1976, majster drevovýroby, Dedačov
  42. Jozef Bajkó, 26.6.1984, zástupca vedúceho predajne, Humenné
  43. Peter Kosť, 16.6.1980, robotník, Vyškovce
  44. Jaroslav Firkaľ, 13.11.1965, vodič, Volica,
  45. Pavol Tkač, 17.6.1993, robotník, Prituľany
  46. Štefan Fedič, 24.5.1967, vodič, Závadka
  47. Vladimír Chalupka, 21.6.1988, skladník, Humenné

Máte pripomienku alebo ste našli chybu? Prosíme, napíšte na pripomienky@dennikn.sk.

Voľby 2016

Slovensko

Teraz najčítanejšie