Denník N

Kandidátna listina strany SMS pre parlamentné voľby 2016

Kandidátka Strany moderného Slovenska do parlamentných volieb 5. marca 2016.

1. Milan Urbáni MUDr. CSc., MPH 21.8.1944 lekár Banská Bystrica Na plaváreň
2. Milan Lopašovský PharmDr. 29.10.1963 diplomat Bratislava Fraňa Kráľa
3. Simona Guláková 18.04.1981 starostka obce Svätý Anton Svätý Anton 443, Banská Štiavnica, 96972
4. Marián Geci Ing. 13.08.1970 podnikateľ Roztoky Roztoky 95, Svidník ,09011
5. Ladislav Slebodník Ing. 01.01.1958 technik Bratislava Popradská 41, Pod. Biskupice, 82106
6. Andrej Sliacky Mgr. 08.11.1988 podnikateľ Banská Bystrica Sitnianska 11, Banská Bystrica ,97411
7. Peter Regina Bc. 10.7.1967 starosta Dolné Kočkovce J. Palárika 223/16, Púchov, 02001
8. Jaroslav Jenčo MUDr. 21.8.1959 lekár Hontianske Moravce Hontianska 263/13, Krupina, 96270
9. Štefan Bartoš 7.12.1966 SZČO Divín Lúčna 362/1 Lučenec ,98552
10. Janka Bursová PhDr., Mgr. PhD. 21.12.1963 vysokoškolský učiteľ Liptovská Teplá Madočany 224, Liptovská Teplá, 03483
11. Ján Potocký Bc. 15.12.1988 obchodný zástupca Michalovce Kuzmányho 2, Michalovce, 07101
12. Radovan Séleš 22.09.1967 palič Hrnčiarske Zálužany Hrnčiarske Zálužany 189, Poltár, 98012
13. Ondrej Chovanec 9.3.1972 vedúci supermarketu Humenné SNP 24, Humenné, 06601
14. Ivana Matušková Mgr. 20.1.1974 živnostník Jelenec Jelenec 564, 95173
15. Michal Janek 29.6.1983 podnikateľ Visolaje Visolaje 199, Púchov, 01861
16. Marcela Gallová 12.8.1971 SZČO Banská Bystrica Mládežnícka 5, Banská Bystria, 97404
17. Milan Mojžiš Ing. 24.04.1980 výskumník Brezno L. Novomeského 1231/9, Brezno, 97701
18. Anna Ivánková Ing. 17.1.1966 SZČO Pusté Poľany Hlboká 253/5, Galanta, 92528
19. Miroslav Andrássy Mgr. 15.1.1976 diplomovaný tréner Košice- Šaca Železiarenská 32, Košice II, 04015
20. Daniel Belko 29.12.1983 vodič, záchranár Brezno Banisko 279/7, Brezno, 97701
21. Gabriel Kollár Ing. 30.9.1952 politik Bratislava Františkárske námestie 7, Bratislava, 81101
22. Štefan Ondik Ing. 8.12.1972 radca MVSR Snina Jesenského 2192/165, Snina, 06901
23. Katarína Pauková JUDr. 27.3.1964 právnik Hostišovce Hostišovce 84, Rimavská Sobota, 98023
24 Martin Magura 29.01.1980 konateľ Michalovce Leningradská 3504/10, Michalovce, 07101
25. Michal Antuš Ing. 22.01.1948 dôchodca Vranov nad Topľou Juh 1059/5, Vranov nad Topľou, 09301
26. Marián Šivara 11.02.1962 starosta obce Rimavské Brezovo Rimavské Brezovo 61, Rim. Sobota, 98054
27. Ján Hraško 06.12.1962 projektový manažér Bratislava Chorvátska 6, Bratislava 81108
28. Jozef Popjak 10.6.1959 nezamestnaný Rokytov Mokroluh 166, Bardejov 08601
29. Tomáš Zemko Mgr. 14.1.1985 obchodný riaditeľ Nová Dubnica Svoradova 445/1, Ilava, 01851
30. Štefan Ladičkovský Ing. 21.9.1963 starosta obce Humenné Topoľovka 30, Humenné, 06745
31. Roman Pivarči Ing. 4.1.1970 konateľ Tomášovce Vigštanská 8, Lučenec, 98556
32. Róbert Hazucha Ing. 12.1.1961 podnikateľ Staré Hory Staré Hory 371, Banská Bystrica, 97602
33. Peter Hysek Ing. 11.6.1988 študent- doktorant Staré Hory Staré Hory 89, Banská Bystrica, 97602
34. Ingrid Kosmeľová Mgr. 18.01.1970 učiteľka Banská Štiavnica J. Straku 3/7, Banská Štiavnica, 96901
35. Marta Maskalíková PhDr. 08.01.1951 podnikateľ Bukovce Bukovce 86, Stropkov, 09022
36. Jiří Shejbal Mgr. 17.2.1957 diplomovaný tréner Košice Kaspická 2, Kočice, 04012
37. Peter Švec Mgr. 30.3.1970 pedagóg Hontianske Moravce Družstevná 285/19, Krupina, 96270
38. Ondrej Kralina 24.3.1942 dôchodca Divín B.S. Timravy 98/38, Lučenec, 98552
39. Stanislav Halčin Ing. 10.8.1970 učiteľ ZŠ Slovenská Ves Slovenská Ves 334, Kežmarok, 05902
40. Martin Kovář Ing. 12.12.1981 vedúci lesníckeho obvodu Divín Námestie mieru 660/9, Lučenec, 98552
41. František Bartoš 16.03.1979 podnikateľ Kračunovce Kračunovce 142, Svidník, 08701
42. Vladimír Popovič Ing. 11.6.1956 futbalový manažér Jasov Železničná 170, Košice, 04423
43. Milan Marečák Ing. 25.09.1962 podnikateľ Poprad Bajkalská 2038/2, Poprad, 05801
44. Viera Šándorová 17.1.1960 realitný maklér Košice Markušova 13, Košice, 04011
45. Monika Matušiaková Mgr. 10.06.1962 poradca Brezno Rázusova 67, Brezno, 97701
46. Tomáš Jozaniak 26.09.1984 podnikateľ Bratislava Jaseňová 14, Bratislava-Staré Mesto, 81102
47. Vladislav Berkovič 06.11.1967 personalista Pezinok Bystrická 32, Pezinok, 90201
48. Ján Šimko Ing. 02.12.1951 podnikateľ Bratislava Višňová 13-Nové Mesto 8, 83101
49. Kamil Slota 22.08.1979 podnikateľ Svidník ul. Čat. Nebiljaka 661/10, Svidník 08901
50 Ľubomír Čižmár 27.04.1976 manažér Bratislava Jégeho 10, Ružinov, 82108
51. Klaudia Hložeková Mgr. 6.12.1969 referent v lekárni Pata Lipová 465/35, Galanta, 92553
52. Ján Longauer Ing. 30.3.1953 dispečer dopravy dreva Brezno Štúrovo 6, Brezno, 97701
53. Mária Černá 1.9.1979 SZČO Banská Bystrica Tulská 26, Banská Bystrica, 97404
54. Alica Stračárová Ing. 16.01.1966 podnikateľ Bratislava Miletičova 36, Bratislava, 82108
55. Jozef Benčič 08.05.1965 stredoškolský učiteľ Bratislava Olšová 10, Bratislava 3, 83106
56. Gabriela Juríková 06.04.1980 účtovníčka Jaklovce Skaličná č.7, Gelnica, 05561
57. Lucia Staroňová Bc. 16.04.1980 referentka Banská Bystrica Triedy SNP 33, Banská Bystrica, 97401
58 Lucia Harisová Mgr. 14.05.1982 špeciálny pedagóg Bratislava Bzovícka 16, Bratislava, 85107
59. Jozef Fekiač Ing. 23.7.1984 SZČO Banská Bystrica Sadová 12, Banská Bystrica, 97404
60. Angelika Tanková 20.7.1994 účtovník Jánovce Jánovce 6, Veľké Uľany-Galanta, 92522
61. Viera Sabová 5.7.1961 UPSVaR Svätý Anton Svätý Anton 333, Ban. Štiavnica, 96972
62. Iveta Talánová 24.11.1981 sociálna pracovníčka Rimavská Sobota Vyšná Pokoradz 32, Rimavská Sobota,98054
63. Miroslav Menyko Ing. 20.7.1957 projektant Dulová Ves Vlčie Doly 391,Prešov 08252
64. Marek Čuleň 24.08.1980 slobodný umelec Pernek Pernek 13, Malacky, 90053
65. Daniela Lenčová Mgr. 15.10.1985 špeciálny pedagóg Dolný Kubín Jasenova 141, Dolný Kubín, 02601
66. Mikuláš Bogľarský 06.12.1975 podnikateľ Okrúhle Okrúhle 147, Svidník, 09042
67. Miroslav Budáč 7.7.1988 o.ú .-Dobroč Dobroč Dobroč 187, Lučenec, 98553
68. Ladislav Líška 6.8.1968 SZČO Lučenec Rúbanisko 314, Lučenec, 98403
69. Peter Špacír Ing. 09.07.1968 ekonóm Chorvátsky Grob Hornodvorská 24, Svidník, 90025
70. Monika Pulmannová 19.01.1984 obsluha na ČS Svätý Anton Svätý Anton 9, B. Štiavnica, 96972
71. Pavol Neupauer Ing. 9.9.1983 vedúci konštruktér Humenné Topoľovka 30, Humenné, 06745
72. Pavol Zvárik Ing. 12.06.1952 dôchodca Bystrá Bystrá 28, Brezno, 97701
73. Elena Majerová Mgr. 30.05.1967 poradca Lesná Lesná 21, Brezno, 97701
74. Iveta Orosová Mgr. 21.04.1964 pedagóg primár. vzdelávania Bratislava Gessayná 47, Bratislava, 85103
75. Júlia Skorková Mgr. 21.10.1979 operátor Šarišské Bohdanovce Šarišské Bohdanovce 47, Prešov, 08205
76. Albín Humenský 10.02.1954 technik Iňáčovce Iňáčovce 35, Michalovce, 07211
77. Viera Kubalíková Mgr. 29.01.1981 manažér Bratislava Fraňa Kráľa 1, Bratislava, 81105
78. Jaroslav Krnáč 2.12.1992 MsÚ Rim. Sobota Ožďany Molnárka 662, Rimavská Sobota, 98054
79. Pavol Valko Bc. 12.02.1966 obchodný zástupca Zemplínska Široká Zemplínka Široká 22, Michalovce, 07213
80. Viera Sokolíková 01.03.1972 zdravotná sestra Nová Dedinka Kvetná 9, Senec, 90029
81. Marián Kovaľ Mgr. 25.12.1970 učiteľ Svidník Karpatská 838/15, Svidník, 08901
82. Stanislav Zaťko 1.11.1973 skladník Banská Bystrica Mládežnícka 24, Banská Bystrica, 97404
83. Ladislav Pondi 13.1.1987 nezamestnaný Košice Severné Nabrežie 10, Košice, 04001
84. Katarína Oslovičová 04.01.1988 robotník Stropkov Hrnčiarska 1601/34, Stropkov, 09101
85. Eva Medveďová JUDr., Mgr. 3.1.1980 manažérka Banská Bystrica Na Motyčinách 3, Banská Bystrica, 97405
86. Gabriel Timko 25.3.1967 živnostník Michalovce Hollého 10, Michalovce, 07101
87. Jana Džulová 9.2.1982 čašníčka Medzilaborce Komenského 125/7, Medzilaborce, 06801
88. Martin Petruška 15.1.1984 masér-športový Michalovce Ruzová 5, Michalovce, 07101
89. Peter Zachar 02.12.1982 obchodný zástupca Ružomberok Lúčky 585, Ružomberok, 03482
90. Jaroslav Mochnacký 15.3.1970 murár Bardejov Frička11, Bardejov, 08602
91. Zuzana Hrašková 25.12.1992 špecialista cenotvorby Bratislava Žehrianska 7, Bratislava, 85107
92. Marta Kicová 2.1.1965 živnostník Banská Bystrica Kvetinová 1, Banská Bystrica, 97404
93. Roman Haris 08.03.1977 vodič Bratislava Bzovícká 16, Bratislava, 85107
94. Karol Štrbák 24.11.1975 živnostník Košice Čechovová 2734/30, Košice, 04011
95. Martin Šíp 14.5.1972 kuchár Sobrance Bernolákova 9, Sobrance, 07241
96. Jozef Uberlauer 16.10.1968 živnostník Remetské Hámre Remetské Hámre 230, Sobrance, 07241
97. Andrea Kandravá Mgr. 18.11.1986 špecálny pedagóg Svidník Duklianska 21, Svidník, 08901
98. Ján Kollár 19.12.1960 údržbár Svätý Anton Svätý Anton 48, B.Štiavnica, 96972
99. Lukáš Daniš 13.7.1994 študent- TrUAD Ružiná Ružiná 106, Lučenec, 98552
100. Erik László 27.1.1991 manažér cenotvorby Tomášov Svätej Trojice 4, Senec, 90044
101. Marián Haško 14.5.1970 nezamestnaný Tuhár Tuhár 146, Lučenec, 98512
102. Stanislav Bubelini Ing. 10.10.1949 podnikateľ Košice Cyklistická 3, Košice, 04011
103. Lucia Kudlačová 15.8.1983 chyžná Sobranice Krčava 74, Sobrance, 07251
104. Róbert Hrnčiar 5.9.1963 podnikateľ Banská Bystrica Letná 7, Banská Bystrica, 97405
105. Miroslav Šamko 2.7.1991 nezamestaný Košice Džunglá, Košice 04001
106. Ján Bela 7.5.1976 živnostník České Brezovo České Brezovo 123, Poltár, 98503
107. Slavomír Oláh 25.05.1959 robotník Rimavské Brezovo Rimavské Brezovo 169, R. Sobota, 98054
108. Denisa Zaťková 8.1.1973 SZČO Banská Bystrica Mládežnícka 24, Banská Bystrica, 97404
109. Norbert Papanec 7.11.1976 vodič Lučenec Rúbanisko III./2, Lučenec, 98403
110. Tomáš Privits 18.1.1990 kuriér Tomášov Ul. 1.mája 8, Senec, 90044
111. Beata Felová PhDr. 02.02.1941 historik umenia-voľný novinár Bratislava Bezručova 10, Bratislava, 81109
112. Anton Bánovský 19.10.1949 technik BOZP Sereď Stromová 1663/18, Sereď, 92601
113. Eva Olachová Bc. 22.05.1980 sociálny pracovník Stropkov Za Jarkom 843/17, Stropkov, 09101
114. Ján Sliacky 17.8.1956 podnikateľ Banská Bystrica Sitnianska 11, Banská Bystrica, 97411
115. Dušan Segedy 03.06.1994 uchádzač o zamestnanie Hostišovce Hostišovce 58, Teplý vrch, 98023
116. Martin Juričak 17.7.1980 podnikateľ Lokca Lokca 50, Námestovo, 02951
117. Jana Fedorková 14.2.1991 študent Výšná Olšava Vyšná Olšava 27, Stropkov, 09032
118. Štefan Vraštiak 7.8.1979 podnikateľ Lokca Lokca 46, Námestovo, 02951
119. Mária Legiňová 18.08.1962 podnikateľ Stropkov Breznička 13, Stropkov, 09101
120. Milan Sihelský 15.4.1963 podnikateľ Lokca Lokca 78, Námestovo, 02951
121. Lenka Olčáková Bc. 06.06.1976 podnikateľ Miňovce Vyšná Olšava 77, Stropkov, 09032
122. Marek Šamko 21.10.1987 nezamestnaný Košice Plutova 6. Košice, 04001
123. Jaroslav Vaňo 31.7.1985 mestká zeleň-robotník Košice Severné Nábrežie 6, Košice, 04001
124. Jaroslav Vaňo st. 7.3.1964 UVSTIL-robotník Košice Severné Nábrežie 6, Košice, 04001
125. Mária Holubová 1.9.1977 nezamestnaná Košice Severné Nábrežie 10, Košice, 04001
126. Justína Žigová 25.8.1978 kuchárka MŠ Lemešany Lemešany 551, Gelnica 082 03
127. Gabriel Žiga 16.9.1977 SZČO Lemešany Lemešany 551, Gelnica 082 03
128. Peter Vajdiar 14.5.1980 podnikateľ Lokca Lokca 31, Námestovo, 02951
129. Ladislav Sivák 19.11.1970 nezamestnaný Stropkov Mlynská 710/25, Stropkov, 09101
130. Lukáš Filip 28.8.1988 Magnetti Moreli-robotník Košice Trieda SNP 51, Košice, 04011
131. Marcela Filipová 3.4.1992 HOWE s.r.o.-robotník Košice Severné Nábrežie 10, Košice, 04011
132. Marianna Spišáková Mgr. 14.10.1988 Teamlider Prešov Ďumbierska 6882/19, Prešov, 08001
133. Martina Adamová 5.11.1973 predavačka Banská Bystrica Radvanská 509/4, Banská Bystrica, 97405
134. Tibor Matula 5.2.1952 podnikateľ Košice Berlínska 15, Košice, 04011
135. Vladislav Konôpka 24.02.1956 súkromný podnikateľ Želovce Nová Ulica 521/19, Želovce, 99106
136. Adriána Mojžišová Mgr. 05.06.1980 referentka Brezno L. Novomeského 123/9, Brezno, 97701
137. Dana Čillíková 14.1.1964 vedúca prevádzky Banská Bystrica Tulská 24, Banská Bystrica, 97404
138. Jaroslav Benko 17.01.1970 vodič Bratislava Seberíniho 12, Bratislava-Ružinov, 82103
139. Emil Kisel 4.10.1954 dôchodca Gelnica Hútna 36, Gelnica, 05601
140. Peter Jurčák 10.11.1980 operátor výroby Jaklovce Kopaná 564/11, Gelnica, 05561
141. Stanislav Jurík 11.9.1974 riaditeľ výroby Kojšov Kojšov 82, Gelnica, 05552
142. Emil Novák 13.8.1948 riaditeľ firmy Banská Bystrica Tulská 8, Banská Bystrica, 97404
143. Helena Baheľová 19.07.1990 UP-nezamestnaný Svätý Anton Svätý Anton 96, B. Štiavnica, 96972
144. Martina Durbáková 10.01.1982 UP-nezamestnaný Svätý Anton Svätý Anton 179, B. Štiavnica, 96972
145. Dalibor Eliáš 03.02.1990 pilčík Prakovce Prakovce 232, Gelnica, 05562
146. Peter Kraslan 24.05.1983 chladiar Hurbanovo Nejedlého 23, Komárno, 94701
147. František Haris 23.3.1984 elektotechnik Hurbanovo Komenského 1, Komárno, 97401
148. Gabriela Berkyová 16.10.1988 UP-nezamestnaný Svätý Anton Svätý Anton 495, B. Štiavnica, 96972
149. Ľubomír Eliaš 01.08.1988 nezamestnaný Prakovce Prakovce 232, Gelnica, 05562
150. Július Mako Ing. CSc. 29.01.1958 starosta obce Želovce Sibírska 2, Želovce, 99106

Máte pripomienku alebo ste našli chybu? Prosíme, napíšte na pripomienky@dennikn.sk.

Voľby 2016

Slovensko

Teraz najčítanejšie