Denník N

Kto nechal piť ľudí z otrávenej studne? BBO

Foto N - Tomáš Benedikovič
Foto N – Tomáš Benedikovič

V súlade s evolúciou zla BBO predstavuje vyššie štádium mečiarizmu. Vo výrečnosti, v zákernosti, pretvárke, radikalizme i cynizme.

Autor je bývalý poradca predsedu vlády

Medzi osobnosťami uplynulého roka trošku zanikla kľúčová osobnosť slovenského marazmu. Neprávom. Je to bezohľadná a bezcharakterná osobnosť (BBO) a je bezprostrednou hrozbou pre slobodu a prosperitu nás všetkých.

Táto BBO počas covidu bojovala proti rúškam i proti očkovaniu. Nemocnice sa plnili, zdravotníci padali od únavy. Ľudia mreli, spoločnosť sa polarizovala. Nová vláda zmätkovala, koalícia sa rozvracala. Ale BBO pokračovala v bezohľadnej a bezcharakternej propagande aj po tom, keď sa sama nakazila covidom a počas dovolenky stratila vedomie. Od tej chvíle BBO považovala covid za strašnú chorobu, ale pred občanmi svoju osobnú skúsenosť s nákazou zatajila. BBO sa správala ako monštrum, čo nechá ľudí piť vodu z otrávenej studne.

Keď Rusko zaútočilo na Ukrajinu, BBO sa pridala na stranu kremeľských zločincov. Nebolo jej ľúto obetí, detí, žien, starcov a stareniek, zničených obydlí i duší. Keby dostávala z Kremľa žold, nesprávala by sa inak. Jej morálne previnenie nie je o nič menšie ako previnenie ľudákov, ktorí sa onehdy postavili za hitlerovské Nemecko a zaviedli na Slovensku teror. Kolaboráciou s nepriateľom tak BBO porušila svoj ústavný sľub, že bude dodržiavať najvyšší zákon republiky, ktorý potvrdzuje jej demokratický charakter, rovnosť i slobody občanov.

Tento článok je exkluzívnym obsahom pre predplatiteľov Denníka N.

Rok 2022

Komentáre

Teraz najčítanejšie