Denník N

Kandidátna listina Ľudovej strany Naše Slovensko pre parlamentné voľby 2016

Foto – TASR
Foto – TASR

Kandidátka strany Kotleba – Ľudová strana Naše Slovensko do parlamentných volieb 5. marca 2016.

1 Marian Kotleba Ing. Mgr. 38 predseda Banskobystrického samosprávneho kraja Banská Bystrica
2 Martin Beluský Ing., PhD. 28 generálny riaditeľ Piešťany
3 Rastislav Schlosár Mgr. 31 predseda predstavenstva akciovej spoločnosti Bacúrov
4 Juraj Kolesár 37 technik Košice – Dargovských hrdinov
5 Natália Grausová MUDr. 62 lekárka Bratislava – Ružinov
6 Milan Uhrík Ing., PhD. 31 riaditeľ úradu Banskobystrického samosprávneho kraja Komjatice
7 Ondrej Binder 45 stolár Svätý Anton
8 Stanislav Drobný Bc. 45 mestský policajt Piešťany
9 Andrej Medvecký 28 živnostník Tvrdošín
10 Ján Kecskés Bc. 26 tajomník predsedu Banskobystrického samosprávneho kraja Nitra
11 Stanislav Mizík Mgr. 52 učiteľ Rovné
12 Peter Krupa 35 elektrotechnik Nová Dubnica
13 Jana Nehézová Ing. 41 vedúca oddelenia Staré Hory
14 Milan Mazurek 22 manažér e-shopu Spišská Belá
15 Ján Mora 32 odborný referent Brezno
16 Marián Chmelár Bc. 55 právny referent Bratislava – Petržalka
17 Milan Špánik Ing. 44 konateľ Nové Mesto nad Váhom
18 Rastislav Smolka 43 vodič, predajca Nová Dubnica
19 Vladimír Zeman Ing. 70 stavebný technik Bratislava – Vrakuňa
20 Jozef Mihalčin Ing. 56 živnostník Vranov nad Topľou
21 Štefan Szaniszló 48 SZČO Krásnohorské Podhradie
22 Mário Šušek 37 informatik Mojmírovce
23 Martin Ferančík Mgr. 26 kontrolór kvality Dolný Kubín
24 Peter Kiss Bc. 43 SZČO Šaľa
25 Ján Cuper doc. JUDr., CSc. 69 vysokoškolský pedagóg Bratislava – Staré Mesto
26 Rastislav Kysel 38 skladník Dolná Trnávka
27 Lenka Čarná Mgr. 30 živnostníčka Záborské
28 Štefan Surmánek PhDr., CSc. 63 vysokoškolský pedagóg Košice – Sever
29 Richard Tokušev 45 živnostník, občiansky aktivista Banská Bystrica
30 Peter Kulič 34 osobný strážca Detva
31 Vojtech Papp Mgr. 63 vedúci oddelenia Lučenec
32 Marek Ďurán Ing. 29 obchodný manažér Košice – Západ
33 Martin Kotleba Ing. 37 ekonóm Banská Bystrica
34 Jaroslav Kacian 42 živnostník Sirk
35 František Drozd 55 SZČO Čadca
36 Štefan Hudák 36 živnostník Moldava nad Bodvou
37 Ján Pňaček 49 živnostník Ivanka pri Nitre
38 Anton Čulen Mgr. 50 učiteľ Bratislava – Petržalka
39 Miroslav Ramšak 31 skladník Trebišov
40 Radovan Hrádek Mgr. 61 advokát Gabčíkovo
41 Karol Polansky 57 turistický sprievodca Pezinok
42 Martin Baltes Ing. 34 SZČO Trstené pri Hornáde
43 Marián Lacena 38 obchodný manažér Ludanice
44 Rastislav Rogel Mgr. 46 manažér reštaurácií Bratislava – Dúbravka
45 Milan Kršiak Ing. 56 stavebný robotník Pliešovce
46 Anton Čekan 55 nezamestnaný Košice – Juh
47 Eva Zelenayová Ing. 70 novinárka Bratislava – Podunajské Biskupice
48 Miroslav Šuňal Mgr. 43 politológ, technický pracovník Bratislava – Staré Mesto
49 Peter Kašarik 46 mechanik Cerová
50 Stanislav Lakata 36 technik Košice – Nad jazerom
51 Juraj Oščenda Mgr. 29 špeditér Trebišov
52 Dušan Cibula 34 vodič Banský Studenec
53 Radoslav Luka Ing. 31 vedúci dopravného úseku Nitra
54 Ludmila Rendeková 53 bezpečnostná pracovníčka Žilina
55 Blažena Ištoková 49 konateľka spoločnosti Kežmarok
56 Ján Onduš 51 živnostník Prievidza
57 Pavol Drobný Ing. 49 konateľ firmy Vranov nad Topľou
58 Martin Žáčik 42 revízny technik Trenčín
59 Tibor Rúgó Bc. 54 účtovník Jesenské
60 Stanislav Šurik 30 bezpečnostno-technický pracovník Trenčín
61 Adriana Zavadinková 42 vedúca výroby Tisovec
62 Marek Dubai 30 živnostník Skalica
63 Boris Kábele 50 živnostník Bratislava – Staré Mesto
64 Monika Pňačeková 48 živnostníčka Ivanka pri Nitre
65 Marek Kotleba 32 odborný referent Banská Bystrica
66 Ladislav Nagy 43 pracovník SBS Piešťany
67 Martina Kmeťová 27 vedúca úseku kontroly Zvolen
68 František Džuppa Ing. 60 živnostník Michalovce
69 Štefan Jurík 36 odborný referent pre dopravu Zlaté Moravce
70 Monika Sečkárová Bc. 38 odborná referentka Priechod
71 Július Stanko MVDr. 50 poľnohospodár Čečehov
72 Stanislav Kandera 45 odborný referent Brezno
73 Juraj Brandajský 21 technik Bojná
74 Blažena Pospíšilová 22 kuchárka Kežmarok
75 Andrea Brehová 42 SZČO Prešov
76 Michaela Kružlicová 22 odborná referentka Banská Štiavnica
77 Stanislav Susa 24 pracovník bezpečnostnej služby Spišská Belá
78 Ján Gancarčík 45 vodič autobusu Spišská Stará Ves
79 Erik Furák 22 pracovník v poľnohospodárstve Kokava nad Rimavicou
80 Michal Györgyík 37 kontrolór Veľký Krtíš
81 Kazimír Sabadoš Ing. 59 prevádzkár Bušince
82 Zdenko Ľaudár 37 podnikateľ Tisovec
83 Ivan Očenáš 39 podnikateľ Spišská Stará Ves
84 Peter Kupka Mgr. 36 advokát Trnava
85 Zuzana Garelová 31 živnostníčka Bratislava – Karlova Ves
86 Marcel Urban 33 nezamestnaný Lúka
87 Marián Mišún Mgr. 36 živnostník Púchov
88 Marián Magát 30 stavbár Dunajov
89 Michal Buchta 27 prípravár výroby Ružomberok
90 Jozef Koňa 33 nezamestnaný Slanec
91 Miroslav Potančok 41 konateľ spoločnosti Banská Bystrica
92 Ivan Pavlisko Mgr. 70 dôchodca Ružomberok
93 Peter Hamala Ing. 38 poisťovací agent Trnava
94 Marek Hlavatý 27 živnostník Harichovce
95 Roland Šturman 39 vodič Muránska Dlhá Lúka
96 Rastislav Čech Mgr. 31 lesník Repište
97 Ivan Bokor 41 živnostník Pečeňady
98 Nina Uherčíková Mgr. 27 odborná referentka Banská Bystrica
99 Jozef Mravec Ing. 62 riaditeľ DSS Detva
100 Anton Holka 40 živnostník Horná Ždaňa
101 Peter Klačan 28 účtovný manažér Alekšince
102 Jarmila Berry Tociková Mgr. 53 stredoškolská učiteľka Košice – Juh
103 Jozef Macurik 22 študent Krokava
104 Viliam Brandis Mgr. 47 učiteľ Michalovce
105 František Lipka 30 operátor výroby Ľubotice
106 Renáta Hartling Oravcová 49 živnostníčka Moravany nad Váhom
107 Ján Tóth 29 robotník Trnovec nad Váhom
108 Matúš Svinčák Mgr. 31 informatik Martin
109 Jana Pioková 57 živnostníčka Vranov nad Topľou
110 Zuzana Kašiarová Ing. 27 ekonómka Banský Studenec
111 Peter Demjan 31 manažér predaja Humenné
112 Branislav Duša 52 kontrolór Banská Bystrica
113 Monika Hrabovská 23 odborná referentka Branč
114 Peter Tonko 30 informátor Horná Mičiná
115 Vladimíra Šmidtová 35 koordinátorka, radkyňa Turčok
116 Peter Meda 32 montážny pracovník Námestovo
117 Gabriel Kočík 52 vodič Liptovská Teplá
118 Monika Mardžejová 46 účtovníčka Vranov nad Topľou
119 Jozef Michalko Ing. 49 projektový inžinier Liptovský Hrádok
120 Emília Frolová 56 nezamestnaná Kysucký Lieskovec
121 Ján Kuboš Ing. 31 konateľ spoločnosti Nižná
122 Marek Šimko 30 vedúci prevádzky Nové Mesto nad Váhom
123 Andrej Salnický Ing. 29 konštruktér Pohranice
124 Jana Drobná 34 pokladníčka, predavačka Piešťany
125 Roman Blanár 52 manažér reštaurácie Bratislava – Ružinov
126 Dušan Rajtek 50 SZČO Kysucký Lieskovec
127 Vladimír Šišovský Ing. 72 dôchodca Piešťany
128 Martin Celleng Bc. 26 prevádzkový manažér Lesenice
129 Jozefína Schlosárová RNDr. 62 dôchodkyňa Bratislava – Petržalka
130 Miroslav Šimek Ing. 66 dôchodca Galanta
131 Vladimír Kuteš 41 podnikateľ Dolný Kubín
132 Martina Kováčiková Mgr. 28 riaditeľka domova dôchodcov Svätý Anton
133 Vanda Čemanová 52 SZČO Bacúrov
134 Stanislav Handzuš Bc. 36 stavbár Svit
135 Michal Mikita Bc. 34 projektový manažér Prešov
136 Jana Drengubiaková 42 vedúca predajne Malý Čepčín
137 Karol Mužík 41 zámočník Trnavá Hora
138 Roman Krivošík 46 podnikateľ Trnava
139 Ján Balušík Ing. 40 učiteľ Prečín
140 Alžbeta Dovcová Mgr. 29 poisťovacia poradkyňa Žiar nad Hronom
141 Stanislav Korčinský 34 SZČO Vranov nad Topľou
142 Tomáš Lofaj 21 informátor Tvrdošín
143 Katarína Šintalová 41 podnikateľka Bratislava – Petržalka
144 Vladimír Hečko 38 vodič Trnava
145 Zuzana Letková Ing. 41 podnikateľka Dolný Kubín
146 Peter Ďurica Ing. 52 riaditeľ múzea Divín
147 Marek Belák Ing. 50 manažér akadémie Martin
148 Jozef Mikuš 76 dôchodca Častá
149 Ivan Katrinec 47 zástupca riaditeľa Hostie

Marian Kotleba

Voľby 2016

Teraz najčítanejšie