Denník N

Newsfilter: Už len 22 dní a z OĽaNO zostane rám

Eduard Heger a Igor Matovič vo chvíľach, keď ešte boli spolu vo vláde. Foto N - Tomáš Benedikovič
Eduard Heger a Igor Matovič vo chvíľach, keď ešte boli spolu vo vláde. Foto N – Tomáš Benedikovič

1. Nastal koniec prímeria. 2. Čo s polovicou OĽaNO? 3. Ozaj, kto je vinný za obete pandémie?

➡️ Počúvanie podcastov Denníka N je najpohodlnejšie v aplikácii Denníka N. Zvuk Vám nepreruší, ani keď zmeníte stránku, a počúvať môžete aj bez pripojenia na internet. Sťahujte kliknutím sem.

Tento text načítal neurálny hlas. Najlepšie sa počúva v aplikácii Denník N, aj s možnosťou stiahnutia na počúvanie offline. Našli ste chybu vo výslovnosti? Dajte nám vedieť.

Gemerka zo slovenského krasuMinerálna voda Gemerka, s obsahom horčíka a vápnika, priaznivo pôsobí na psychické aj fyzické zdravie.


Správy vybral a komentoval Juraj Javorský

1. Nastal koniec prímeria

Presne 22 dní pred vypršaním času, ktorý dala prezidentka koalícii na vyriešenie politickej krízy, nie je známe o riešení vôbec nič nové. Vlastne to vyzerá, že len teraz sa to naozaj rozbehne, lebo predsedovia sa konečne vrátili zo sviatkov alebo si aspoň navzájom dvíhajú telefóny.

To však neznamená, že až doteraz všetko spalo. Vie sa prinajmenšom o dvoch súbežných politických dejoch, ktoré určia nielen dohodu o predčasných voľbách, ale sčasti aj ich výsledky.

Prvým z nich je rozpad OĽaNO, druhým je

Tento článok je exkluzívnym obsahom pre predplatiteľov Denníka N.

Hegerova vláda

Koronavírus

  Newsfilter

  • Newsfilter Denníka N vyberá každý večer 10 udalostí dňa. Tri najdôležitejšie vysvetľuje v dlhších bodoch, zvyšné jednou vetou. Pridáva odkazy na zaujímavé články, citát dňa, najnovšieho Shootyho a na záver Posledné slovo Braňa Bezáka
  • Píšu ho editori a editorky Denníka N Roman Pataj, Juraj Javorský, Tomáš Gális, Filip Obradovič, Jana Shemesh a Monika Tódová
  • Nové vydania zverejňujeme na webe každý pracovný deň do 20:00, v nedeľu navyše vychádza súhrnný Týždenný newsfilter. Súčasne so zverejnením na webe posielame Newsfilter aj ako newsletter (aktivujte si odber tu)
  • Vždy nasledujúce ráno do 6:00 garantujeme zverejnenie audioverzie v predplatiteľskej aplikácii, ale aj na všetkých podcastových platformách

  OĽaNO

  Komentáre

  Teraz najčítanejšie