Denník N

Newsfilter: K Hegerovi chodia ako na pytačky. On si dáva načas

Eduard Heger. Foto N - Tomáš Benedikovič
Eduard Heger. Foto N – Tomáš Benedikovič

1. Eduard Heger zahmlieva, len aby to neprešpekuloval. 2. Hirman dovolenku neodhadol najlepšie, Matovič ho za to “noblesne” potopil. 3. Komisár pre deti Mikloško neprekvapil. Ide si ďalej svoje

🎧 Novinka: Všetky podcasty Denníka N nájdete teraz iba v aplikácii Dennik N. Jej nová verzia má vylepšené funkcie prehrávania. Stiahnite si ju, vyskúšajte a napíšte nám, čo by ste ešte vylepšili.

Správy vybrala a komentovala Jana Shemesh

1. Eduard Heger zahmlieva, len aby to neprešpekuloval

Kým sa dočasne poverený premiér stále pachtí za bájnou sedemdesiatšestkou, politici a političky, ktorí by s ním mohli mať nejaké prieniky, už rozmýšľajú, ako sa zariadiť pred voľbami, ktoré budú skôr či neskôr na spadnutie.

Líder Spolu Miroslav Kollár v rozhovore s Dušanom Mikušovičom otvorene povedal, že jeho strana, ktorá má isté financie aj aparát, sa spojí s projektom Mikuláša Dzurindu a spolu vytvoria základy zoskupenia demokratických strán. To by malo mať tri zdroje. Okrem Spolu a Dzurindu, ktorý by mohol priniesť ešte dvadsať-tridsať mladších ľudí úspešných mimo politiky, by mohlo ísť ešte o ďalších demokratických politikov. A to nielen z menších strán typu ODS, Šanca, Dobrá voľba.

Kollár jasne povedal

Tento článok je exkluzívnym obsahom pre predplatiteľov Denníka N.

Ceny energií

Hegerova vláda

Igor Matovič

Mladí

Newsfilter

Hlavný newsletter Denníka N prináša každý večer komentovaný súhrn najdôležitejšieho diania. Posielame každý večer okrem soboty do 20:00.

Komentáre

Teraz najčítanejšie