Denník N

Kandidátna listina strany Veľkej proruskej koalície pre parlamentné voľby 2016

Ján Pavliš, líder strany Odvaha – Veľká národná a proruská koalícia
Ján Pavliš, líder strany Odvaha – Veľká národná a proruská koalícia

Kandidátka strany Odvaha – Veľká národná a proruská koalícia do parlamentných volieb 5. marca 2016.

1 Ján Pavliš 1964 finančný analytik Košice
2 Kristína Ulmanová Mgr. 1964 právnička Bratislava
3 Ivan Goňko MUDr. 1959 lekár Košice,Barca
4 Svetlana Bornayová Mgr. 1959 opatrovateľka Rimavská Sobota
5 Stanislav Martinčko 1952 podnikateľ Košice
6 Andrea Šóšková 1970 zdravotná sestra Žilina
7 Ľubor Perháč Ing. 1966 obchodný referent Vyšný Kubín
8 Ľubov Bochynová Mgr. 1967 živnostníčka Medzilaborce
9 Martin Bavolár Mgr. 1972 nezávislý novinár Bratislava
10 Ján Rychvalský Ing. 1968 SZČO Bardejov
11 Rudolf Weiss Ing. 1954 dôchodca Košice
12 Renát Mandelík MVDr., PhD 1948 súkromný veterinárny lekár Medzev
13 Emília Blážová 1957 kódarka Bratislava
14 Jozef Zaťko JUDr. 1961 podnikateľ Dolný Ohaj
15 Martin Bago Ing. 1989 informatik Urmince
16 Daniel Diškanec 1957 invalidný dôchodca Martin
17 Marián Žigala Mgr. 1965 pedagóg Košice
18 Ondrej Kožiak 1960 živnostník Cinobaňa
19 Filip Galamboš 1984 občiansky aktivista Ladomerská Vieska
20 Bore Janeski MUDr. 1960 lekár Košice
21 Oto Brandebur MUDr. Ing. 1962 lekár Družstevná p/Hornáde
22 Gabriela Halušková 1967 učiteľka materskej škôlky Humenné
23 Ľubica Blašková PhDr. 1955 vysokoškolský profesor Bratislava
24 Ján Antal Ing. 1976 technik Hnúšťa
25 Štefan Grib Ing. 1959 manažér Humenné
26 Jozef Zima Ing. 1950 dôchodca Tlmače
27 Emília Kamenická 1951 podnikateľka Spišská Nová Ves
28 Jozefína Tomášová 1972 konateľ spoločnosti Zamutov
29 Jaroslav Haščič 1965 nezamestnaný Nové Mesto n/Váhom
30 Ján Bystriansky 1983 podnikateľ Lučenec
31 Vlasta Lagaňová Mgr. 1976 špeciálny pedagóg v DD Levoča
32 Štefan Pjontek 1960 podnikateľ Bratislava
33 Milan Beňo 1960 zubný technik Medzilaborce
34 Vladimír Čulko Ing. 1963 ekonóm Košice
35 Andrea Valachová Mgr. 1977 učiteľka Nemčice
36 Magdaléna Ujvári- Liptáková 1967 opatrovateľka Košice
37 Robert Kilík MUDr. Phd. 1979 lekár Košice
38 Miloslav Hoscher Ing.Phd. 1960 analytik Bratislava
39 Milan Dedík 1956 sprievodca lôžk. vozňov Melčice-Lieskové
40 Valéria Grenčíková Bc. 1971 kaderníčka/kozmetička Bratislava
41 Ján Šnajder 1962 manažér Humenné
42 František Tomko 1962 inštruktor autoškoly Trebišov
43 Gabriela Chudinová 1963 ergoterapeutka Medzilaborce
44 Peter Džubera Mgr. 1970 poradca podnikateľov Košice okolie
45 Michal Kyseľ Ing. 1974 IT špecialista Plechotice
46 Jarmila Forgáčová Phdr. 1969 stredoškolská profesorka Košice
47 Eva Máteová 1987 obsluha čerpacej stanice Bratislava
48 Juraj Pustai Ing. 1956 úradník Bratislava
49 Zuzana Hluchá 1977 opatrovateľka Bratislava
50 Erik Mucska 1983 podnikateľ Bratislava
51 Jozef Krpelan 1987 vedúci výroby Prievidza
52 Jana Varmužová 1969 invalidná dôchodkyňa Čadca
53 Marko Haluška Ing. 1964 manažér reštaurácie Košice
54 Drahoslav Mihaľov Mgr. 1964 štátny zamestnanec Humenné
55 Rudolf Majerík 1969 podnikateľ Žilina
56 Jozef Vojtuň 1959 živnostník Humenné
57 Ján Margala 1952 prezident rob.odborov Nové Mesto n/Váhom
58 Lucia Krajňáková 1986 predavač s inkasom Košice
59 Lukáš Babin Mgr. 1986 učiteľ Humenné
60 Zdenka Bendallová 1956 rehabilitačná pracovníčka Lučenec
61 Silvia Žitná 1975 vedúca čerpacej stanice Bratislava
62 Renata Hornová Mgr. 1964 SZČO Stupava
63 Vincent Tóth 1964 živnostník Košice-okolie,
64 Anna Fecaninová Ing. 1949 dôchodkyňa Košice
65 Terézia Dolnáková 1962 podnikateľka Bratislava
66 Olga Paličková Mgr. 1968 samostatný referent Humenné
67 František Baldys 1966 vodič Košice
68 Darina Kapustová 1953 dôchodkyňa Malachov
69 Miroslav Babin Mgr. 1959 učiteľ Humenné
70 Lukáš Žačik 1990 automechanik Semerovo
71 Ladislav Pira Judr. 1960 dôchodca Humenné
72 Július Máté 1979 nezamestnaný Radvaň
73 Mariana Stebková 1965 sociálny pracovník Udavské
74 Miroslav Majný 1975 robotník Košice-okolie
75 Marián Bača 1968 SZČO Humenné
76 Ján Sekereš 1961 invalidný dôchodca Ábelová
77 Michal Rakar 1953 dôchodca Humenné
78 Ivan Škovran 1957 dôchodca Snina
79 Ján Fecanin Ing. 1950 dôchodca Košice
80 Natália Říhová 1964 učiteľka Trenčín
81 Peter Kováč 1974 vodič Rimavská Sobota
82 Jana Gazdíková 1964 šička Humenné
83 Tibor Kurčík 1955 manažér Tomášovce
84 Miloš Kaprál 1964 výsluhový dôchodca Radkovská Lehota
85 Nikola Forgáčová Bc. 1991 predavačka Košice
86 František Seliga 1961 projektový manager Košice
87 Vladislav Novák 1973 tréner Bardejov
88 Ján Darmo 1987 informatik Tvrdomestice
89 Mariana Hricová 1974 opatrovateľka Košice
90 Vladimír Bizoň 1953 pilot vo výslužbe Ludanice
91 Dalibor Kohar 1965 manažér Zuberec
92 Imrich Gróf 1968 vodič Košice
93 Ján Bačo 1983 živnostník Košice okolie
94 Richard Žofčák 1983 ochrankár Košice
95 Patrik Textoris 1993 robotník Topoľčany
96 Gabriel Hronec 1966 výsluhový invalidný dôchodca Záhorce
97 Lukáš Jurica 1989 živnostník Borský Mikuláš
98 Mário Jánošík 1986 živnostník Bratislava
99 Jana Nová Boboková 1970 nezamestnaná Prievidza
100 Otto Vollmann 1965 živnostník Stará Ľubovňa
101 Martin Dávid 1988 stavebný robotník Bystré
102 Miroslav Vojtek Bc. 1976 fotograf Banská Bystrica
103 František Árvay 1975 výsluhový dôchodca Drahovce
104 Jana Malíková 1963 vychovávateľka MŠ Čadca
105 Iveta Kiššimonová Bc. 1963 pedagogička Rimavská Sobota
106 Alan Lano Bc. 1986 telefonický operátor Bratislava
107 Filip Jakubec 1994 vodič Lučenec
108 Henrieta Ďatková 1990 študentka Čadca
109 Peter Buda 1986 nezamestnaný Banská Bystrica
110 Ján Kapusta 1957 dôchodca Malachov
111 Oľga Muránska 1978 invalidná dôchodkyňa Banská Bystrica
112 Miroslav Košariščan 1970 robotník Martin-Priekopa
113 Marian Tušiak 1970 technik Martin,
114 Zuzana Hamplová 1989 materská dovolenka Banská Bystrica
115 Jana Sýkorová 1964 invalidná dôchodkyňa Čadca
116 František Varmuža 1968 nezamestnaný Čadca
117 Marta Hajdúchová 1964 upratovačka Banská Bystrica
118 Ivana Dobrotová 1976 kuchárka Malachov
119 Božena Trembošová 1965 sanitárka Čadca
120 Lívia Čížová 1969 materská dovolenka Selce
121 Svetlana Čabalová 1964 vedúca kuchyne Banská Bystrica
122 Katarína Bydová 1962 kuchárka Bystrica
123 Veronika Bavlšíková 1961 opatrovateľka Čadca
124 Martina Burčíková 1970 čašníčka Banská Bystrica
125 Andrea Čierna 1970 kuchárka Banská Bystrica
126 Miloš Potančok 1966 technik Nová Zábava, Ľubietová
127 František Varmuža 1994 nezamestnaný Čadca
128 Jozef Jánsky 1972 opatrovateľ Bratislava
129 Ľuboš Kudeľa Mgr. 1970 učiteľ Hnúšťa
130 Darina Kapustová 1981 kuchárka Malachov
131 Juraj Mésaroš 1969 robotník Čadca
132 Ľubica Patrášová 1968 agronómka Horné Pršany
133 Monika Orthová 1964 podnikateľka Bratislava -Petržalka
134 Ľudmila Diková 1964 podnikateľka Banská Bystrica
135 Jaroslav Volár 1961 technik Malacky
136 Elena Kušnírová 1962 vedúca predajne Banská Bystrica
137 Roman Burčík 1970 technik Banská Bystrica
138 Mária Balážová 1964 invalidná dôchodkyňa Čadca
139 Iveta Laubertová 1958 vychovávateľka Oslany
140 Michal Glajch 1986 vodič Zolná
141 Pavel Šoučík 1988 pekár Očová
142 Miroslava Galiková 1994 čašníčka Banská Bystrica
143 František Baldys 1991 študent Košice
144 Libuša Tatranská 1986 rodičovská dovolenka Košice
145 Eva Škrabáková Mgr. 1991 študentka Bratislava
146 Filip Pittner 1992 informatik Prievidza
147 Miroslav Konečný 1968 podnikateľ Spišská Nová Ves
148 Dáša Sziglová 1963 nezamestnaná Bratislava
149 Pavol Kuštár Mgr. 1980 predavač Bratislava
150 Ľubica Brčíková 1970 manažérka Bratislava

Voľby 2016

Slovensko

Teraz najčítanejšie