Denník N

Newsfilter: Ukrajinci, myslite na nás a prestaňte sa konečne brániť

1. Kaliňák má skvelú poistku. 2. Keď Rusko vyhrá, už nebudeme počúvať o Ukrajine. 3. Fico má zrazu názor na osemdesiaty deviaty. 

➡️ Počúvanie podcastov Denníka N je najpohodlnejšie v aplikácii Denníka N. Zvuk Vám nepreruší, ani keď zmeníte stránku, a počúvať môžete aj bez pripojenia na internet. Sťahujte kliknutím sem.

Tento text načítal neurálny hlas. Najlepšie sa počúva v aplikácii Denník N, aj s možnosťou stiahnutia na počúvanie offline. Našli ste chybu vo výslovnosti? Dajte nám vedieť.

K ČSOB Smart účtu bez poplatku za vedenie môžete okrem SmartSlužieb+ teraz získať aj bonus až do výšky 150€. Založte si účet,splňte jednoduché podmienky a bonus môže byť váš.

Správy vybral a komentoval Tomáš Gális

1. Kaliňák má skvelú poistku

Robert Kaliňák má opäť problém. Problém, aký by nemal mať nieže najlepší minister vnútra, ako ho kedysi tituloval Robert Fico, ale žiadny minister vnútra. Vlastne žiadny politik.

Obvinenie z podplácania súvisiace s tým, že s Jozefom Brhelom údajne „dorovnával“ plat niekdajšiemu šéfovi finančnej správy Františkovi Imreczemu, sa nezakladá na žiadnej nepotvrdenej domnienke, ale na tvrdení samotného Imreczeho, že takto ročne dostával 200-tisícovú „kompenzáciu“.

Žiaľ, prvá vec, ktorá človeku v súvislosti s obvinením exministra napadne, je, že jeho trestnoprávny problém skončí opäť na generálnej prokuratúre, kde už nájdu dôvod, prečo vec zastaviť. Doteraz to tak bolo, tak prečo by to malo byť zrazu inak?

Tento článok je exkluzívnym obsahom pre predplatiteľov Denníka N.

Newsfilter

  • Newsfilter Denníka N vyberá každý večer 10 udalostí dňa. Tri najdôležitejšie vysvetľuje v dlhších bodoch, zvyšné jednou vetou. Pridáva odkazy na zaujímavé články, citát dňa, najnovšieho Shootyho a na záver Posledné slovo Braňa Bezáka
  • Píšu ho editori a editorky Denníka N Roman Pataj, Juraj Javorský, Tomáš Gális, Filip Obradovič, Jana Shemesh a Monika Tódová
  • Nové vydania zverejňujeme na webe každý pracovný deň do 20:00, v nedeľu navyše vychádza súhrnný Týždenný newsfilter. Súčasne so zverejnením na webe posielame Newsfilter aj ako newsletter (aktivujte si odber tu)
  • Vždy nasledujúce ráno do 6:00 garantujeme zverejnenie audioverzie v predplatiteľskej aplikácii Denník N a kdekoľvek počúvate podcasty

Robert Fico

Robert Kaliňák

Vojna na Ukrajine

Komentáre

Teraz najčítanejšie