Denník N

Newsfilter: Matovič sa hrá s Hegerom a ostatní strácajú pozornosť

Foto N - Tomáš Benedikovič
Foto N – Tomáš Benedikovič

1. O čo ide Hegerovi a Matovičovi. 2. Keš v ústave ešte nie je. 3. Pellegrini a Kollár sú osvedčená dvojka.

➡️ Počúvanie podcastov Denníka N je najpohodlnejšie v aplikácii Denníka N. Zvuk Vám nepreruší, ani keď zmeníte stránku, a počúvať môžete aj bez pripojenia na internet. Sťahujte kliknutím sem.

Tento text načítal neurálny hlas. Najlepšie sa počúva v aplikácii Denník N, aj s možnosťou stiahnutia na počúvanie offline. Našli ste chybu vo výslovnosti? Dajte nám vedieť.

K ČSOB Smart účtu bez poplatku za vedenie môžete okrem SmartSlužieb+ teraz získať aj bonus až do výšky 150€. Založte si účet,splňte jednoduché podmienky a bonus môže byť váš.

Správy vybral a komentoval Filip Obradovič

1. O čo ide Hegerovi a Matovičovi

Jaroslav Naď vyhlásil, že si sám seba nevie predstaviť na kandidátke KDH, a keď ide o ponuku pre Eduarda Hegera – druhé miesto na kandidátke, súhlasí s Igorom Matovičom, ani tá nie je adekvátna.

Poverený minister obrany sa takto vyjadril pre Plus 7 dní a my všetci by sme si mali pre istotu pripomenúť, čo za manévre tu partia z vedenia OĽaNO predvádza posledný mesiac.

Hľadá si stranu. Poverený premiér, člen predsedníctva Eduard Heger od januára pripúšťa, že možno odíde z OĽaNO, vďaka ktorému je ešte stále predsedom vlády.

Líder OĽaNO Igor Matovič, vďaka ktorému je Eduard Heger stále premiérom, hovorí o spoločnom postupe, ako by mohlo celé demokratické spektrum vyhrať voľby, z čoho logicky vyplýva, že na konci musí byť spojenie Matoviča s Hegerom.

A keďže republika je v štádiu pokročilého ohlúpenia

Tento článok je exkluzívnym obsahom pre predplatiteľov Denníka N.

Boris Kollár

Eduard Heger

Igor Matovič

Newsfilter

  • Newsfilter Denníka N vyberá každý večer 10 udalostí dňa. Tri najdôležitejšie vysvetľuje v dlhších bodoch, zvyšné jednou vetou. Pridáva odkazy na zaujímavé články, citát dňa, najnovšieho Shootyho a na záver Posledné slovo Braňa Bezáka
  • Píšu ho editori a editorky Denníka N Roman Pataj, Juraj Javorský, Tomáš Gális, Filip Obradovič, Jana Shemesh a Monika Tódová
  • Nové vydania zverejňujeme na webe každý pracovný deň do 20:00, v nedeľu navyše vychádza súhrnný Týždenný newsfilter. Súčasne so zverejnením na webe posielame Newsfilter aj ako newsletter (aktivujte si odber tu)
  • Vždy nasledujúce ráno do 6:00 garantujeme zverejnenie audioverzie v predplatiteľskej aplikácii Denník N a kdekoľvek počúvate podcasty

Peter Pellegrini

Komentáre

Teraz najčítanejšie